Vítejte na webu turnaje zvaného Dukla Cup!

Dukla Cup je turnaj pořádaný pro hráče populárního online manageru Brejk!


Aktuálně:

Los základních skupin 40

12.5.2018: Proběhl los základních skupin 40. ročníku. Složení skupin naleznete v menu 40. ročník - Tabulky ZS.

 
Losovací koše 40

8.5.2018: Týmy byly na základě koeficientu rozděleny do losovacích košů:
1. koš: Nasarawa Hippo FC, FK Dvorany, AC Technik Smíchov, FC Hirohito B, Richmond United FC, San Francisco Seals, Meruna Liberec, La Vechia Signora
2. koš: MGK Vincitore da Trutnov, TJ Tatran Přimda, Old stars Denmark B, Armia Czerwona, Lima Sol, Vencedores da Bahia F.C., FK Dubnice, Viktorka City FC
3. koš: FC Dawdlers Chambéry, FC Fucošci, FK Poprad, Club Deportivo Philly de Žatec, FC Olmick Blue Uniforms, Chivas CF, AS TOTTI Ratíškovice, Hromy Ac Sparta Praha
4. koš: FC COLA DOKSY, AC Kutloch Istanbul, Falklandy 2011, Alešové z Ratíškovic, Fc Arsenal Nové Město, FK Kaplice, MŠK Želiezovce, FC Dubes

 

Vítězem 39. ročníku La Vechia Signora!

40. ročník turnaje startuje v sobotu 26.5.!


 

Peněžní výhry 39. ročníku DC: (výhry budou připsány po skončení turnaje)

  • 1. místo - 20 000 000 Bk + umístění pohárku pro vítěze do centrály týmu na Brejku
  • 2. místo - 15 000 000 Bk
  • 3. místo - 11 000 000 Bk
  • 4. místo - 8 000 000 Bk
  • 5.-8. místo - 1 000 000 Bk (4x)

  • vítěz základní skupiny - 500 000 Bk (8x)

  • nejlepší střelec1 000 000 Bk (dělené výhra, nejlepší střelec za celý turnaj)
  • nejlepší obrana1 000 000 Bk (nejméně obdržených gólů v průměru na zápas)
Celkem se hraje o 64 000 000 Bk.


 

Termínová listina pro 40. ročník:

Základní skupiny (ZS):

1. kolo - sobota 26.5.2018

2. kolo - neděle 27.5.2018

3. kolo - sobota 2.6.2018

4. kolo - neděle 3.6.2018

5. kolo - sobota 9.6.2018

6. kolo - neděle 10.6.2018

Osmifinálové skupiny/ Skupiny o 17.-32. místo:

1. kolo - sobota 16.6.2018

2. kolo - neděle 17.6.2018

3. kolo - sobota 23.6.2018

4. kolo - neděle 24.6.2018

5. kolo - sobota 30.6.2018

6. kolo - neděle 1.7.2018

 

Čtvrtfinále (1.-8., 9.-16., 17.-24., 25.-32.):

1. zápasy - sobota 7.7.2018

2. zápasy - neděle 8.7.2018

 

Semifinále:

1. zápasy - sobota 14.7.2018

2. zápasy - neděle 15.7.2018

 

Finále + o konečná umístění (neutrální půda):

sobota 21.7.2018

 

Aktualizováno ( Sobota, 12 Květen 2018 18:57 )

 
Tabulka střelců

Diskuze
Administrace