39. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Sergio Lopez (FK Dubnice) - 25
La Vechia SignoraFC Hirohito B
0,59 gólu/zápas
38. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Mariano Varallo (FK Dubnice) - 23
LOSC Lille Metropole
0,71 gólu/zápas
37. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Rodrigo Eduardo Fillho (Vencedores da Bahia F.C.), Pavol Sivák (FK Dvorany), Aderemi Ojo (Nasarawa Hippo FC) - 18
36. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Luciano Apa (MGK Vincitore da Trutnov), Marlon Salazar (Nasarawa Hippo FC) - 18
MGK Vincitore da Trutnov
0,94 gólu/zápas
35. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Ján Ivana (FK Dvorany) - 22
FK DvoranyMeruna Liberec
0,76 gólu/zápas
34. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Jonáš Škriniar (FK Dvorany) - 25
FK Dvorany
0,47 gólu/zápas
33. ročník
Mariusz Gasinski (Prius Star of Avatar), James Flynn (FK Kaplice), Rodolfo Resendiz (FK Dubnice) - 19
FK Dvorany
0,47 gólu/zápas
32. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Boguslaw Boruc (MGK Vincitore da Trutnov) - 24
FK Dvorany
0,65 gólu/zápas
31. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Rodolfo Resendiz (FK Dubnice) - 19
Guarani
0,94 gólu/zápas
30. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Carlton Burgess (Falklandy 2011) - 22
AC Sparta Vysoká
0,82 gólu/zápas
29. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Mike Boyle (FC Poulov) - 24
FK Dvorany
0,71 gólu/zápas
28. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Connor Montgomery (FK Kaplice) - 24
KoutyFC
0,41 gólu/zápas
27. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Joshua Aldizza (FK Dvorany) - 23
FK Dvorany
0,65 gólu/zápas
26. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Andrea Buffon (Nasarawa Hippo FC) - 23
Nasarawa Hippo FC
0,71 gólu/zápas
25. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Daniel Capi Gomez (AC Technik Smíchov) - 24
24. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
David Woods (FK Kaplice) - 30
SFK Vrchovina
0,59 gólu/zápas
23. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Angel Moso Carrillo (AC Technik Smíchov), Dylan Barton (JGKošice) - 17
FK Dvorany
0,76 gólu/zápas
22. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Sergio Datolo - 24
FC Munchen
0,47 gólu/zápas
21. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Luca Fahrenhorst (Viktorka City FC),
A. T. de La Cuesta (AC Technik Smíchov) - 19
FK Dvorany
0,65 gólu/zápas
20. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Oliver Wollermann - 18
FC LUKAS
0,71 gólu/zápas
19. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Joey Noonan - 24
Paris FC
0,59 gólu/zápas
18. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Pak Chelyma - 24
FC LUKAS
0,29 gólu/zápas
17. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Guillaume Fauque - 31
La Vechia Signora
0,29 gólu/zápas
16. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Sol De-mug - 25
Nasabrky FC
0,47 gólu/zápas
15. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Claudio Marquitos - 29
San Lorenzo
0,35 gólu/zápas
14. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Athansios Ziagkas - 28
AC Technik Smíchov
0,47 gólu/zápas
13. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Athansios Ziagkas - 24
FC LUKAS
0,18 gólu/zápas
12. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Gen Chelyga - 26
AC Technik Smíchov
0,65 gólu/zápas
11. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Torben Kaup - 25
0,53 gólu/zápas
10. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Michalis Stournaras - 27
0,47 gólu/zápas
9. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Hasan Aksancak - 18
0,43 gólu/zápas
8. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
Filip Krampol - 20
0,47 gólu/zápas
7. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
0,57 gólu/zápas
6. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
0,53 gólu/zápas
5. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
0,35 gólu/zápas
4. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
0,36 gólu/zápas
3. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana
0,47 gólu/zápas
Souhrný článek: >>3. ročník - vyhodnocení<<
2. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana

TJ Legea Chvalčov
FC Blackwood
Monarcas Morelia
(TJ Legea Chvalčov)
0,36 gólu/zápas
Souhrný článek: >>2. ročník - vyhodnocení<<
1. ročník
Stupně vítězů
Nejlepší střelec
Nejlepší obrana

FC LUKAS
Estoril United C.F.
Enugu FC 1893
0,36 gólu/zápas
Souhrný článek: >>1. ročník - vyhodnocení<<

 

 

 

Aktualizováno ( Neděle, 29 Duben 2018 18:52 )