O 1.-8. MÍSTO





ČTVRTFINÁLE 1
AC SPARTA Kladěruby
Paris FC








SEMIFINÁLE 1
AC SPARTA Kladěruby
AC Technik Smíchov




ČTVRTFINÁLE 2
Kinderlein
AC Technik Smíchov










FINÁLE
AC Technik Smíchov
FC Nehry


ČTVRTFINÁLE 3
Evian Thonon Gaillard
FC Fucošci








SEMIFINÁLE 2
FC Fucošci
FC Nehry

O 3. MÍSTO
AC SPARTA Kladěruby
FC Fucošci


ČTVRTFINÁLE 4
FC Nehry
Atletico Bruntál



PORAŽENÍ (o 5.-8.)







SEMIFINÁLE 1
Paris FC
Kinderlein









O 5. MÍSTO
Kinderlein
Evian Thonon Gaillard




SEMIFINÁLE 2
Evian Thonon Gaillard
Atletico Bruntál

O 7. MÍSTO
Paris FC
Atletico Bruntál

O 9.-16. MÍSTO





ČTVRTFINÁLE 1
MŠK Želiezovce
Nasabrky FC








SEMIFINÁLE 1
Nasabrky
Ruda Hvezda Cheb




ČTVRTFINÁLE 2
Ruda Hvezda Cheb
IGW Jundrov 76










O 9. MÍSTO
Nasabrky
drustevnik kralova


ČTVRTFINÁLE 3
FC Stuttgarter Kickers
Inter Club 08








SEMIFINÁLE 2
FC Stuttgarter Kickers
drustevnik kralova

O 11. MÍSTO
Ruda Hvezda Cheb
FC Stuttgarter Kickers


ČTVRTFINÁLE 4
drustevnik kralova
JGKošice



PORAŽENÍ (o 13.-16.)







SEMIFINÁLE 1
MŠK Želiezovce
IGW Jundrov 76








O 13. MÍSTO
MŠK Želiezovce
JGKošice




SEMIFINÁLE 2
Inter Club 08
JGKošice

O 15. MÍSTO
IGW Jundrov 76
Inter Club 08

O 17.-24. MÍSTO





ČTVRTFINÁLE 1
Lima Sol
TJ Fatra Napajedla








SEMIFINÁLE 1
TJ Fatra Napajedla
REAL Pejr




ČTVRTFINÁLE 2
REAL Pejr
FC Trip Abuja










O 17. MÍSTO
TJ Fatra Napajedla
FC Blackwood


ČTVRTFINÁLE 3
Slovácká šlechta
SuperEagles Ron Raiders FC








SEMIFINÁLE 2
Slovácká šlechta
FC Blackwood

O 19. MÍSTO
REAL Pejr
Slovácká šlechta


ČTVRTFINÁLE 4
FC Blackwood
Real Madrid C.F



PORAŽENÍ (o 21.-24.)







SEMIFINÁLE 1
Lima Sol
FC Trip Abuja








O 21. MÍSTO
Lima Sol
La Equidad




SEMIFINÁLE 2
SuperEagles Ron Raiders FC
Real Madrid C.F

O 23. MÍSTO
FC Trip Abuja
SuperEagles Ron Raiders FC

O 25.-32. MÍSTO





ČTVRTFINÁLE 1
CA Boca Juniors
FC Notor Hejnice








SEMIFINÁLE 1
CA Boca Juniors
B.Y.O.B




ČTVRTFINÁLE 2
B.Y.O.B
FK Poprad










O 25. MÍSTO
CA Boca Juniors
AFC Quito


ČTVRTFINÁLE 3
Pamplona
Bouchači








SEMIFINÁLE 2
Pamplona
AFC Quito

O 27. MÍSTO
B.Y.O.B
Pamplona


ČTVRTFINÁLE 4
AFC Quito
FC Královský Madrid



PORAŽENÍ (o 29.-32.)







SEMIFINÁLE 1
FC Notor Hejnice
FK Poprad








O 29. MÍSTO
FK Poprad
FC Královský Madrid




SEMIFINÁLE 2
Bouchači
FC Královský Madrid

O 31. MÍSTO
FC Notor Hejnice
Bouchači

Aktualizováno ( Pátek, 17 Únor 2012 13:54 )