o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
AC Technik Smíchov 1 1
FC Poulov 3 3 Semifinále
FC Poulov 1 2*
AC Sparta Vysoká 1 2
AC Sparta Vysoká 3 3
Herci 1 0 Finále
FC Poulov
0
KoutyFC
2
FK Dvorany 2 0
IGW Jundrov 76 1 2
IGW Jundrov 76 0 1
KoutyFC 3 3
Nasarawa Hippo FC 1 0
KoutyFC 0 3 o 3. místo
AC Sparta Vysoká
3
IGW Jundrov 76
0
Semifinále o 5. - 8. místo
AC Technik Smíchov 1 0
Herci 1 1 o 5. místo
Herci
2
Nasarawa Hippo FC
3
FK Dvorany 1 2


Nasarawa Hippo FC 4 2 o 7. místo
AC Technik Smíchov
2
FK Dvorany
1

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
Paris FC 5 3
SHOTTAS F.C. 0 1 Semifinále o 9. - 12. místo
Paris FC 6 1
Evian Thonon Gaillard 0 1
FC La Cruz 0 1
Evian Thonon Gaillard 3 0 o 9. místo
Paris FC
0
FC Hirohito
3k
FC Hirohito 5 4
IGW Slavie Damnice 0 0
FC Hirohito 2 4
FK Kaplice 1 2
FK Kaplice 2 2
Armia Czerwona 1 0 o 11. místo
Evian Thonon Gaillard
1
FK Kaplice
3
Semifinále o 13. - 16. místo
SHOTTAS F.C. 1 1
FC La Cruz 0 3 o 13. místo
FC La Cruz
1
Armia Czerwona
0
IGW Slavie Damnice 2 0


Armia Czerwona 1 1* o 15. místo
SHOTTAS F.C.
3
IGW Slavie Damnice
2

 


 

o 17. - 24. místo

Čtvrtfinále
SFK Vrchovina 0 1p
CA Koudy Sarsfield 0 0 Semifinále o 17. - 20. místo
SFK Vrchovina 2 1
FC COLA DOKSY 0 1
FC Bulldogs Chomutov 0 1
FC COLA DOKSY 2 1 o 17. místo
SFK Vrchovina
1
Chivas CF
0
New England Revolution 8 3
Club D. Philly de Žatec 0 0
New England Revolution 0 0
Chivas CF 3k 3k
Chivas CF 2 2
Sao Paulo FC 1 2 o 19. místo

FC COLA DOKSY
3k

New England Revolution
0







Semifinále o 21. - 24. místo
CA Koudy Sarsfield 0 1p
FC Bulldogs Chomutov 0 0 o 21. místo
CA Koudy Sarsfield
3
Sao Paulo FC
0
Club D. Philly de Žatec 1 0


Sao Paulo FC 2 1 o 23. místo
FC Bulldogs Chomutov
2pp
Club D. Philly de Žatec
0

 


 

o 25. - 32. místo

Čtvrtfinále
CA Boca Juniors 1 0
Incoercible círculo W. Lodž 0 0 Semifinále o 25. - 28. místo
CA Boca Juniors 1 2
Fc Taragona 1 1
Fc Taragona 4 5
Hromy Ac Sparta Praha 1 2 o 25. místo
CA Boca Juniors
0
Banking Nižbor B
2
FK Poprad 7 4
JGKošice 0 1
FK Poprad 3 1
Banking Nižbor B 2 3
Banking Nižbor B 0 4
Wolfs 0 0 o 27. místo

Fc Taragona
2pp

FK Poprad
1


Semifinále o 29. - 32. místo
Incoercible círculo W. Lodž 2 3
Hromy Ac Sparta Praha 1 0 o 29. místo
Incoercible círculo W. Lodž
0
JGKošice
1
JGKošice 4 5


Wolfs 1 0 o 31. místo
Hromy Ac Sparta Praha
6
Wolfs
0

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 09 Listopad 2014 12:20 )