o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
IGW Jundrov 76 2 2
KoutyFC 4 4 Semifinále
KoutyFC 3 2
FC Videoplay Fr.-Místek 1 0
Banking Nižbor 1 1
FC Videoplay Fr.-Místek 2 1 Finále
KoutyFC
6
Herci
0
Herci 0 2
Nasarawa Hippo FC 0 0
Herci 3 3
FC Hirohito 1 1
FC Hirohito 4 1
Fc Bolgatanga B 1 0 o 3. místo
FC Videoplay Fr.-Místek
2

FC Hirohito
3


Semifinále o 5. - 8. místo
IGW Jundrov 76 2 1pp
Banking Nižbor 0 2 o 5. místo
IGW Jundrov 76
1
Nasarawa Hippo FC
0
Nasarawa Hippo FC 3 1


Fc Bolgatanga B 0 1 o 7. místo
Banking Nižbor
3
Fc Bolgatanga B
1

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
IGW Slavie Damnice 0 1
AC Technik Smíchov 2 4 Semifinále o 9. - 12. místo

AC Technik Smíchov 1 3
Hromy Ac Sparta Praha 0 0
SFK Vrchovina 0 0
Hromy Ac Sparta Praha 2 4 o 9. místo
AC Technik Smíchov
1
FK Dvorany
2pp
FK Kaplice 0 5
CA Boca Juniors 0 3
FK Kaplice 1 0
FK Dvorany 2 3
FK Dvorany 2 1
FC Poulov 1 1 o 11. místo
Hromy Ac Sparta Praha
2
FK Kaplice
1



Semifinále o 13. - 16. místo


IGW Slavie Damnice 3 4

SFK Vrchovina 0 2 o 13. místo

IGW Slavie Damnice
3p


FC Poulov
2
CA Boca Juniors 1 1


FC Poulov 1 2p o 15. místo
SFK Vrchovina
3
CA Boca Juniors
1

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
FC Fucošci 2 0
FC La Cruz 1 1* Semifinále o 17. - 20. místo
FC La Cruz 0 0
Chivas CF 2 0
Chivas CF 2 1
Vencedores da Bahia F.C. 1 1 o 17. místo
Chivas CF
1pp
Evian Thonon Gaillard
0
FK Poprad 0 1*
Sao Paulo FC 0 1
FK Poprad 2 0
Evian Thonon Gaillard 1 2
SHOTTAS F.C. 2 2
Evian Thonon Gaillard 4 2 o 19. místo

FC La Cruz
1pp

FK Poprad
0









Semifinále o 21. - 24. místo

FC Fucošci 0 1


Vencedores da Bahia F.C. 0 5 o 21. místo

Vencedores da Bahia F.C.
4

SHOTTAS F.C.
1

Sao Paulo FC 0 1


SHOTTAS F.C. 3 1 o 23. místo
FC Fucošci
3
Sao Paulo FC
0

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
FC Dawdlers Chambéry 1 1
Kessben FC 1 2pp Semifinále o 25. - 28. místo
Kessben FC 1 2
JGKošice 2 2pp
JGKošice 1 1
FC COLA DOKSY 0 1 o 25. místo
JGKošice
1
Club Dep. Philly de Žatec
2
Club Dep. Philly de Žatec 2 3
SK Sigma Korint Tigers 2 0
Club Dep. Philly de Žatec 6 7
Armia Czerwona 0 2
Armia Czerwona 3 1
Wolfs 0 0 o 27. místo

Kessben FC
3p

Armia Czerwona
2





Semifinále o 29. - 32. místo

FC Dawdlers Chambéry 1 0

FC COLA DOKSY 1 5 o 29. místo

FC COLA DOKSY
1
SK Sigma Korint Tigers
2pp
SK Sigma Korint Tigers 2 1


Wolfs 0 0 o 31. místo
FC Dawdlers Chambéry
4
Wolfs
0

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 26 Duben 2015 13:40 )