o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
KoutyFC 4 3
TJ Legea Chvalčov 1 0 Semifinále
KoutyFC 3 1
Nasarawa Hippo FC 0 1
Nasarawa Hippo FC 2 0
FC Poulov 0 1 Finále
KoutyFC
2
FK Dvorany
4p
AC Blansko 1 0
Herci 1 1
Herci 1 0
FK Dvorany 2 3
FK Dvorany 5 4
AC Technik Smíchov 0 1 o 3. místo
Nasarawa Hippo FC
2

Herci
1










Semifinále o 5. - 8. místo

TJ Legea Chvalčov 3 3

FC Poulov 0 1 o 5. místo

TJ Legea Chvalčov
1
AC Blansko
0
AC Blansko 2 2


AC Technik Smíchov 1 0 o 7. místo
FC Poulov
4
AC Technik Smíchov
1

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
FC Hirohito B 0 1
FC Lozorno 1 2 Semifinále o 9. - 12. místo

FC Lozorno 1 3
IGW Slavie Damnice 1 2
IGW Slavie Damnice 0 2*
FC La Cruz 0 2 o 9. místo
FC Lozorno
1
IGW Jundrov 76
2
FK Dubnice 1 1
IGW Jundrov 76 5 2
IGW Jundrov 76 3 3
Banking Nižbor 2 1
Banking Nižbor 2 2
FC Videoplay Fr.-Místek 1 0 o 11. místo
IGW Slavie Damnice
2

Banking Nižbor
1



Semifinále o 13. - 16. místo


FC Hirohito B 2 0

FC La Cruz 1 4 o 13. místo


FC La Cruz
3


FK Dubnice
1

FK Dubnice 2 3


FC Videoplay Fr.-Místek 1 0 o 15. místo
FC Hirohito B
3p

FC Videoplay Fr.-Místek
1

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
FC Dawdlers Chambéry 0 2p
Club Dep. Philly de Žatec 1 1 Semifinále o 17. - 20. místo

FC Dawdlers Chambéry 2 0
Chivas CF 1 1*
Falklandy 2011 0 2
Chivas CF 3 2 o 17. místo
Chivas CF
1pp
EkvaTeam
0
EkvaTeam 0 3
Vencedores da Bahia F.C. 1 1
EkvaTeam 5 2
Armia Czerwona 1 1
Hromy Ac Sparta Praha 2 0
Armia Czerwona 4 1 o 19. místo

FC Dawdlers Chambéry
2



Armia Czerwona
4









Semifinále o 21. - 24. místo

Club Dep. Philly de Žatec 3 2


Falklandy 2011 3 2* o 21. místo


Falklandy 2011
1


Vencedores da Bahia F.C.
3

Vencedores da Bahia F.C. 3 3



Hromy Ac Sparta Praha 2 1 o 23. místo
Club Dep. Philly de Žatec
0
Hromy Ac Sparta Praha
3

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
FK Poprad 2 1
FC COLA DOKSY 1 0 Semifinále o 25. - 28. místo
FK Poprad 3 2
FC Fucošci 3 1
FC Fucošci 5 2
Wolfs 1 2 o 25. místo
FK Poprad
5
SK Sigma Korint Tigers
0
CA Boca Juniors 4 2
Oslov United F.C. 1 3
CA Boca Juniors 1 1
SK Sigma Korint Tigers 1 2
JGKošice 0 2
SK Sigma Korint Tigers 4 5 o 27. místo

FC Fucošci
2



CA Boca Juniors
0





Semifinále o 29. - 32. místo

FC COLA DOKSY 3 4

Wolfs 0 0 o 29. místo

FC COLA DOKSY
1

Oslov United F.C.
0

Oslov United F.C. 2 1


JGKošice 0 1 o 31. místo
Wolfs
0
JGKošice
3

 


 

Aktualizováno ( Pondělí, 04 Leden 2016 14:13 )