o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
KoutyFC 3 0
FC Poulov 0 6p Semifinále
FC Poulov 3 1
Banking Nižbor 1 0
IGW Slavie Damnice 0 1
Banking Nižbor 2 1 Finále
FC Poulov
3p
AC Blansko
2
AC Blansko 6 3
FC La Cruz 1 1
AC Blansko 4 1
Nasarawa Hippo FC 0 1
FK Dvorany 2 1
Nasarawa Hippo FC 2 1* o 3. místo
Banking Nižbor
2pp

Nasarawa Hippo FC
1










Semifinále o 5. - 8. místo

KoutyFC 2 2

IGW Slavie Damnice 2 1 o 5. místo

KoutyFC
1
FK Dvorany
0
FC La Cruz 1 2


FK Dvorany 4 4 o 7. místo
IGW Slavie Damnice
4
FC La Cruz
1

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
AC Sparta Vysoká 3 6
Hromy Ac Sparta Praha 0 0 Semifinále o 9. - 12. místo

AC Sparta Vysoká 1 1
IGW Jundrov 76 0 0
FC Hirohito B 1 1
IGW Jundrov 76 0 3 o 9. místo
AC Sparta Vysoká
1
EkvaTeam
2
EkvaTeam 3 2
Armia Czerwona 2 1
EkvaTeam 1 2
Chivas CF 0 0
Chivas CF 4 0
FC Lozorno 0 0 o 11. místo
IGW Jundrov 76
3

Chivas CF
1



Semifinále o 13. - 16. místo


Hromy Ac Sparta Praha 0 1

FC Hirohito B 0 4 o 13. místo


FC Hirohito B
4


FC Lozorno
2

Armia Czerwona 2 0


FC Lozorno 4 2 o 15. místo
Hromy Ac Sparta Praha
2

Armia Czerwona
1

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
FK Poprad 1 1
Falklandy 2011 3 0 Semifinále o 17. - 20. místo

Falklandy 2011 0 1
AC Technik Smíchov 0 0
AC Technik Smíchov 1 3
FC Fucošci 0 0 o 17. místo
Falklandy 2011
0
FC Videoplay Fr.-Místek
1
Stella Artois vs Guinness 0 1
FC Dawdlers Chambéry 1 1
FC Dawdlers Chambéry 1 0
FC Videoplay Fr.-Místek 1 1
Vencedores da Bahia F.C. 0 2
FC Videoplay Fr.-Místek 2 1 o 19. místo

AC Technik Smíchov
1



FC Dawdlers Chambéry
0









Semifinále o 21. - 24. místo

FK Poprad 3 1


FC Fucošci 0 1 o 21. místo


FK Poprad
1


Stella Artois vs Guinness
3

Stella Artois vs Guinness 1 2



Vencedores da Bahia F.C. 2 0 o 23. místo
FC Fucošci
2
Vencedores da Bahia F.C.
1

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Oslov United F.C. 0 1
JGKošice 0 0 Semifinále o 25. - 28. místo
Oslov United F.C. 1 1
FC COLA DOKSY 2 3
FC COLA DOKSY 3 3
SK Sigma Korint Tigers 2 1 o 25. místo
FC COLA DOKSY
0
FK Dubnice
3
Club Dep. Philly de Žatec 5 3
Wolfs 1 0
Club Dep. Philly de Žatec 3 0
FK Dubnice 4 5
FK Dubnice 4 1
CA Boca Juniors 0 2 o 27. místo

Oslov United F.C.
0



Club Dep. Philly de Žatec
3





Semifinále o 29. - 32. místo

JGKošice 1 0

SK Sigma Korint Tigers 2 1 o 29. místo

SK Sigma Korint Tigers
2

CA Boca Juniors
0

Wolfs 0 0


CA Boca Juniors 0 2 o 31. místo
JGKošice
2
Wolfs
0

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 27 Březen 2016 11:18 )