o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
MGK Vincitore da Trutnov 2 2
FC Videoplay Fr.-Místek 0 3 Semifinále
MGK Vincitore da Trutnov 1 0
FK Dvorany 3 1
FK Dvorany 0 3*
IGW Slavie Damnice 1 2 Finále
FK Dvorany
1
AC Blansko
2
AC Blansko 1 3*
KoutyFC 1 3
AC Blansko 3 2
Meruna Liberec 1 2
Vencedores da Bahia F.C. 1 2
Meruna Liberec 4 0 o 3. místo
MGK Vincitore da Trutnov
2

Meruna Liberec
3pk










Semifinále o 5. - 8. místo

FC Videoplay Fr.-Místek 0 1

IGW Slavie Damnice 3 5 o 5. místo

IGW Slavie Damnice
2
KoutyFC
3
KoutyFC 3 2


Vencedores da Bahia F.C. 3 1 o 7. místo
FC Videoplay Fr.-Místek
3pk
Vencedores da Bahia F.C.
2

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
FC Lozorno 0 1
Nasarawa Hippo FC 5 3 Semifinále o 9. - 12. místo

Nasarawa Hippo FC 3 2
Prius Star of Avatar 1 0
FK Dubnice 2 2
Prius Star of Avatar 6 2 o 9. místo
Nasarawa Hippo FC
1
IGW Jundrov 76
4
Chivas CF 2 3
Banking Nižbor 0 0
Chivas CF 0 0
IGW Jundrov 76 3 5
IGW Jundrov 76 3 4
Falklandy 2011 1 2 o 11. místo
Prius Star of Avatar
3

Chivas CF
0



Semifinále o 13. - 16. místo


FC Lozorno 0 0

FK Dubnice 2 2 o 13. místo


FK Dubnice
2


Banking Nižbor
1

Banking Nižbor 4 3


Falklandy 2011 1 1 o 15. místo
FC Lozorno
7

Falklandy 2011
2

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
FK Kaplice 0 0
AC Technik Smíchov 1 1 Semifinále o 17. - 20. místo

AC Technik Smíchov 4 3
Armia Czerwona 1 0
FC Hurá na Párek 0 2
Armia Czerwona 2 1 o 17. místo
AC Technik Smíchov
3pk
FC Poulov
2
Club Dep. Philly de Žatec 3 1
FC COLA DOKSY 0 0
Club Dep. Philly de Žatec 0 0
FC Poulov 2 2
FC Poulov 4 6
FC Hirohito B 0 0 o 19. místo

Armia Czerwona
1



Club Dep. Philly de Žatec
0









Semifinále o 21. - 24. místo

FK Kaplice 1 0


FC Hurá na Párek 2 1 o 21. místo


FC Hurá na Párek
2


FC Hirohito B
4

FC COLA DOKSY 0 1



FC Hirohito B 2 1 o 23. místo
FK Kaplice
4
FC COLA DOKSY
1

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Hromy Ac Sparta Praha 2 2pk
FC Marná snaha 1 2 Semifinále o 25. - 28. místo
Hromy Ac Sparta Praha 1 3*
CA Boca Juniors 2 2
CA Boca Juniors 2 2
FC Dawdlers Chambéry 1 0 o 25. místo
Hromy Ac Sparta Praha
2
FK Poprad
3p
FC Fucošci 3 3
Viktorka City FC 0 2
FC Fucošci 1 1
FK Poprad 4 1
FK Poprad 7 3
SK Sigma Korint Tigers 0 0 o 27. místo

CA Boca Juniors
4



FC Fucošci
1





Semifinále o 29. - 32. místo

FC Marná snaha 2 1

FC Dawdlers Chambéry 1 1 o 29. místo

FC Marná snaha
1

Viktorka City FC
2

Viktorka City FC 5 2


SK Sigma Korint Tigers 0 0 o 31. místo
FC Dawdlers Chambéry
0
SK Sigma Korint Tigers
2

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 11 Září 2016 16:37 )