o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
FK Dvorany 2 2
MGK Vincitore da Trutnov 0 0 Semifinále
FK Dvorany 3 1
Nasarawa Hippo FC 1 0
Nasarawa Hippo FC 4 4
La Vechia Signora 1 2 Finále
FK Dvorany
1
FC Hirohito B
0
FC Hirohito B 2 6
FK Dubnice 2 1
FC Hirohito B 4 2
Banking Nižbor 0 1
Vencedores da Bahia F.C. 3 0
Banking Nižbor 2 1* o 3. místo
Nasarawa Hippo FC
2

Banking Nižbor
3










Semifinále o 5. - 8. místo

MGK Vincitore da Trutnov 1 1

La Vechia Signora 2 3 o 5. místo

La Vechia Signora
3
Vencedores da Bahia F.C.
0
FK Dubnice 0 0


Vencedores da Bahia F.C. 6 3 o 7. místo
MGK Vincitore da Trutnov
1
FK Dubnice
4

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
Chivas CF 3 0
FC Hurá na Párek 1 1 Semifinále o 9. - 12. místo

Chivas CF 5 1
Red death Wisoka 1085 1 0
Red death Wisoka 1085 1 1
San Francisco Seals 0 1 o 9. místo
Chivas CF
1
FC Lozorno
5
FK Poprad 1 2
FC Lozorno 3 0*
FC Lozorno 4 1
FC Videoplay Fr.-Místek 0 1
FC Videoplay Fr.-Místek 2 2
FK Kaplice 1 1 o 11. místo
Red death Wisoka 1085
1

FC Videoplay Fr.-Místek
2



Semifinále o 13. - 16. místo


FC Hurá na Párek 1 4

San Francisco Seals 0 0 o 13. místo


FC Hurá na Párek
2


FK Kaplice
1

FK Poprad 0 1


FK Kaplice 2 1 o 15. místo
San Francisco Seals
2pp

FK Poprad
1

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
FC Dawdlers Chambéry 1 0
Old stars Denmark B 0 0 Semifinále o 17. - 20. místo

FC Dawdlers Chambéry 0 1*
Meruna Liberec 0 1
FC Marná snaha 2 0
Meruna Liberec 1 2 o 17. místo
FC Dawdlers Chambéry
1
AC Technik Smíchov
0
Hromy Ac Sparta Praha 2 1
Club Dep. Philly de Žatec 2 2
Club Dep. Philly de Žatec 2 2
AC Technik Smíchov 2 3p
AC Technik Smíchov 1 2
Falklandy 2011 1 1 o 19. místo

Meruna Liberec
6



Club Dep. Philly de Žatec
0









Semifinále o 21. - 24. místo

Old stars Denmark B 2 0


FC Marná snaha 3 0 o 21. místo


FC Marná snaha
0


Falklandy 2011
2

Hromy Ac Sparta Praha 1 1



Falklandy 2011 1 2 o 23. místo
Old stars Denmark B
0
Hromy Ac Sparta Praha
5

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Viktorka City FC 2 2
CA Boca Juniors 2 0 Semifinále o 25. - 28. místo
Viktorka City FC 2 1
Armia Czerwona 1 1
Armia Czerwona 3 1
FK ŽÁKAVA 2 0 o 25. místo
Viktorka City FC
1
Minnesota Stars FC
2
Minnesota Stars FC 3 2
FC Fucošci 1 2
Minnesota Stars FC 1 2
FC COLA DOKSY 0 0
Roland Islands CICM 1 2
FC COLA DOKSY 2 4 o 27. místo

Armia Czerwona
3



FC COLA DOKSY
1





Semifinále o 29. - 32. místo

CA Boca Juniors 1 3

FK ŽÁKAVA 1 2 o 29. místo

CA Boca Juniors
0

FC Fucošci
1

FC Fucošci 3 2


Roland Islands CICM 0 2 o 31. místo
FK ŽÁKAVA
0
Roland Islands CICM
6

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 26 Únor 2017 13:48 )