o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
Nasarawa Hippo FC 4 0
Vencedores da Bahia F.C. 0 2 Semifinále
Nasarawa Hippo FC 2 3
Roland Islands CICM 0 1
Roland Islands CICM 2 2
MGK Vincitore da Trutnov 0 1 Finále
Nasarawa Hippo FC
1
FC Hirohito B
2
FK Dvorany 3 2
AC Technik Smíchov 3 0
FK Dvorany 3 0
FC Hirohito B 2 1*
FC Hirohito B 4 0
La Vechia Signora 1 1 o 3. místo
Roland Islands CICM
3

FK Dvorany
4p










Semifinále o 5. - 8. místo

Vencedores da Bahia F.C. 4 1

MGK Vincitore da Trutnov 0 0 o 5. místo

Vencedores da Bahia F.C.
0
La Vechia Signora
1
AC Technik Smíchov 1 2


La Vechia Signora 3 2 o 7. místo
MGK Vincitore da Trutnov
0
AC Technik Smíchov
4

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
FC COLA DOKSY 1 1
Club Dep. Philly de Žatec 4 3 Semifinále o 9. - 12. místo

Club Dep. Philly de Žatec 2 2
FK Dubnice 0 1
Falklandy 2011 2 0
FK Dubnice 2 0* o 9. místo
Club Dep. Philly de Žatec
0
Armia Czerwona
2
Chivas CF 2 4
Fc Arsenal Nové Město 1 0
Chivas CF 0 0
Armia Czerwona 3 0
Armia Czerwona 2 10
FC Lozorno 1 0 o 11. místo

FK Dubnice
1

Chivas CF
2



Semifinále o 13. - 16. místo


FC COLA DOKSY 0 1

Falklandy 2011 2 4 o 13. místo


Falklandy 2011
3


Fc Arsenal Nové Město
0

Fc Arsenal Nové Město 3k 3k


FC Lozorno 0 0 o 15. místo
FC COLA DOKSY
3k

FC Lozorno
0

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
FC Dawdlers Chambéry 0 2
Čanda Buráků 0 1 Semifinále o 17. - 20. místo

FC Dawdlers Chambéry 1 0
FK Poprad 2 1
FC Hurá na Párek 1 1
FK Poprad 1 4 o 17. místo
FK Poprad
0
Meruna Liberec
5
Hromy Ac Sparta Praha 1 0
Minnesota Stars FC 0 3
Minnesota Stars FC 1 0
Meruna Liberec 2 2
Meruna Liberec 3 1
Cris Cobresal CF 1 0 o 19. místo

FC Dawdlers Chambéry
0



Minnesota Stars FC
1









Semifinále o 21. - 24. místo

Čanda Buráků 2 1


FC Hurá na Párek 2 2 o 21. místo


FC Hurá na Párek
2


Hromy Ac Sparta Praha
0

Hromy Ac Sparta Praha 3 1



Cris Cobresal CF 1 2 o 23. místo
Čanda Buráků
0
Cris Cobresal CF
3

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Viktorka City FC 2 0
Old stars Denmark B 0 0 Semifinále o 25. - 28. místo
Viktorka City FC 4 3
San Francisco Seals 0 1
San Francisco Seals 4 5
FK ŽÁKAVA 3 0 o 25. místo
Viktorka City FC
1
FC Videoplay Fr.-Místek
5
FK Kaplice 3 5
CA Boca Juniors 0 0
FK Kaplice 3 1
FC Videoplay Fr.-Místek 2 3
FC Videoplay Fr.-Místek 2 3
FC Fucošci 3 0 o 27. místo

San Francisco Seals
1



FK Kaplice
2





Semifinále o 29. - 32. místo

Old stars Denmark B 4 2

FK ŽÁKAVA 0 0 o 29. místo

Old stars Denmark B
0

FC Fucošci
3

CA Boca Juniors 0 0


FC Fucošci 3 1 o 31. místo
FK ŽÁKAVA
3
CA Boca Juniors
4

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 28 Květen 2017 14:54 )