o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
Armia Czerwona 1 1p
Vencedores da Bahia F.C. 0 1 Semifinále
Armia Czerwona 0 1
FC Hirohito B 2 5
FC Hirohito B 3 3
Nasarawa Hippo FC 2 2 Finále

FC Hirohito B
0
La Vechia Signora
1
LOSC Lille Metropole 2 0
La Vechia Signora 1 1*
La Vechia Signora 8 4
FK Dvorany 1 0
FK Dvorany 3 0
FC Nová Ves 0 2 o 3. místo
Armia Czerwona
4pp

FK Dvorany
3










Semifinále o 5. - 8. místo

Vencedores da Bahia F.C. 2 2


Nasarawa Hippo FC 2 0 o 5. místo

Vencedores da Bahia F.C.
0
LOSC Lille Metropole
1
LOSC Lille Metropole 3 1


FC Nová Ves 0 1 o 7. místo
Nasarawa Hippo FC
0
FC Nová Ves
1

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
Lima Sol 2 1
Viktorka City FC 2 2 Semifinále o 9. - 12. místo

Viktorka City FC 0 5

Falklandy 2011 3 1
AC Technik Smíchov 1 1
Falklandy 2011 3 0 o 9. místo
Viktorka City FC
0
FK Kaplice
1
TJ Tatran Přimda 5 2
Fc Arsenal Nové Město 1 0
TJ Tatran Přimda 0 0
FK Kaplice 1 2
FK Kaplice 1 2*
Old stars Denmark B 1 2 o 11. místo

Falklandy 2011
0

TJ Tatran Přimda
3



Semifinále o 13. - 16. místo


Lima Sol 0 1

AC Technik Smíchov 0 6 o 13. místo


AC Technik Smíchov
1


Old stars Denmark B
3

Fc Arsenal Nové Město 0 0



Old stars Denmark B 2 3 o 15. místo

Lima Sol
2p

Fc Arsenal Nové Město
1

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
Chivas CF 1 0
Meruna Liberec 1 2 Semifinále o 17. - 20. místo

Meruna Liberec 1 1
Roland Islands CICM 2 3
Roland Islands CICM 2 6
FK Poprad 1 1 o 17. místo
Roland Islands CICM
1
Richmond United FC
0
Richmond United FC 2 2
FC Videoplay Fr.-Místek 0 1
Richmond United FC 1 2
MGK Vincitore da Trutnov 1 0
FK Dubnice 5 0
MGK Vincitore da Trutnov 5 6 o 19. místo

Meruna Liberec
3



MGK Vincitore da Trutnov
2









Semifinále o 21. - 24. místo

Chivas CF 1 0


FK Poprad 2 0 o 21. místo


FK Poprad
1


FK Dubnice
5

FC Videoplay Fr.-Místek 2 0



FK Dubnice 6 5 o 23. místo

Chivas CF
3p
FC Videoplay Fr.-Místek
2

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Minnesota Stars FC 2 1
FC COLA DOKSY 1 3pp Semifinále o 25. - 28. místo
FC COLA DOKSY 1 3
Hromy Ac Sparta Praha 1 0
FC Dawdlers Chambéry 1 0
Hromy Ac Sparta Praha 3 1 o 25. místo
FC COLA DOKSY
1
Club Dep. Philly de Žatec
5
Club Dep. Philly de Žatec 4 3
FC Fucošci 0 0
Club Dep. Philly de Žatec 2 3
San Francisco Seals 1 3
San Francisco Seals 3k 3k
CA Boca Juniors 0 0 o 27. místo


Hromy Ac Sparta Praha
3



San Francisco Seals
0





Semifinále o 29. - 32. místo

Minnesota Stars FC 0 1

FC Dawdlers Chambéry 1 1 o 29. místo

FC Dawdlers Chambéry
2

FC Fucošci
1

FC Fucošci 3k 3k


CA Boca Juniors 0 0 o 31. místo
Minnesota Stars FC
3k
CA Boca Juniors
0

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 04 Únor 2018 17:04 )