o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
FK Dvorany 0 2
FK Kaplice 4 0 Semifinále
FK Kaplice 4 0
AC Technik Smíchov 1 2
AC Technik Smíchov 6 3
San Francisco Seals 0 0 Finále
FK Kaplice
0
Nasarawa Hippo FC
3
Nasarawa Hippo FC 5 2
La Vechia Signora 0 0
Nasarawa Hippo FC 4 7
Richmond United FC 0 0
Vencedores da Bahia F.C. 0 0
Richmond United FC 3 1 o 3. místo
AC Technik Smíchov
2

Richmond United FC
0










Semifinále o 5. - 8. místo

FK Dvorany 4 6

San Francisco Seals 0 1 o 5. místo

FK Dvorany
4
La Vechia Signora
0
La Vechia Signora 1 5


Vencedores da Bahia F.C. 1 2 o 7. místo
San Francisco Seals
0
Vencedores da Bahia F.C.
2

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
FC Jestřábi Prostějov 0 0
Chivas CF 0 1p Semifinále o 9. - 12. místo

Chivas CF 3 0
FC Olmick Blue Uniforms 1 1
FC Olmick Blue Uniforms 3 2
FK Dubnice 0 2 o 9. místo
Chivas CF
3
FC Hirohito B
0
FC Hirohito B 3 2
FC Videoplay Fr.-Místek 1 2
FC Hirohito B 2 0
Armia Czerwona 0 0
Armia Czerwona 5 0
Lima Sol 0 1 o 11. místo
FC Olmick Blue Uniforms
3

Armia Czerwona
2



Semifinále o 13. - 16. místo


FC Jestřábi Prostějov 0 0

FK Dubnice 2 7 o 13. místo


FK Dubnice
7


FC Videoplay Fr.-Místek
3

FC Videoplay Fr.-Místek 3 1


Lima Sol 1 1 o 15. místo
FC Jestřábi Prostějov
1

Lima Sol
4

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
Meruna Liberec 0 0
MGK Vincitore da Trutnov 0 2 Semifinále o 17. - 20. místo

MGK Vincitore da Trutnov 1 3
Falklandy 2011 2 3
Falklandy 2011 5 3
FC Dawdlers Chambéry 0 2 o 17. místo
Falklandy 2011
0
DUSSELDORFER T. F. 1895
1
Club Dep. Philly de Žatec 0 0
DUSSELDORFER T. F. 1895 1 0
DUSSELDORFER T. F. 1895 1 3
FK Poprad 0 1
FK Poprad 1 2
Fc Arsenal Nové Město 1 0 o 19. místo

MGK Vincitore da Trutnov
5



FK Poprad
0









Semifinále o 21. - 24. místo

Meruna Liberec 5 3


FC Dawdlers Chambéry 0 3 o 21. místo


Meruna Liberec
1


Club Dep. Philly de Žatec
2pp

Club Dep. Philly de Žatec 0 3



Fc Arsenal Nové Město 1 0 o 23. místo
FC Dawdlers Chambéry
1
Fc Arsenal Nové Město
0

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Hromy Ac Sparta Praha 5 3
Alešové z Ratíškovic 0 0 Semifinále o 25. - 28. místo
Hromy Ac Sparta Praha 5 2
MŠK Želiezovce 0 1
FC COLA DOKSY B 0 1
MŠK Želiezovce 1 5 o 25. místo
Hromy Ac Sparta Praha
0
Viktorka City FC
2
Viktorka City FC 3k 3k
Old stars Denmark B 0 0
Viktorka City FC 0 2*
TJ Tatran Přimda 0 2
TJ Tatran Přimda 8 5
FC Fucošci 0 1 o 27. místo

MŠK Želiezovce
2



TJ Tatran Přimda
4





Semifinále o 29. - 32. místo

Alešové z Ratíškovic 0 0

FC COLA DOKSY B 12 12 o 29. místo

FC COLA DOKSY B
4

FC Fucošci
0

Old stars Denmark B 0 0


FC Fucošci 3k 3k o 31. místo
Alešové z Ratíškovic
3k
Old stars Denmark B
0

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 14 Říjen 2018 18:34 )