o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
TJ Legea Chvalčov 3 1
AC Technik Smíchov 1 2 Semifinále
TJ Legea Chvalčov 0 0
Richmond United FC 5 1
Richmond United FC 3 0
DUSSELDORFER T. F. 1895 0 1 Finále
Richmond United FC
1
FC Nová Ves
0
FC Nová Ves 4 4
TJ Tatran Přimda 0 1
FC Nová Ves 0 2
FK Dvorany 1 0
La Vechia Signora 0 1
FK Dvorany 2 4 o 3. místo
TJ Legea Chvalčov
0

FK Dvorany
2










Semifinále o 5. - 8. místo

AC Technik Smíchov 1 0

DUSSELDORFER T. F. 1895 1 6 o 5. místo

DUSSELDORFER T. F. 1895
4
La Vechia Signora
0

TJ Tatran Přimda 2 0


La Vechia Signora 2 5 o 7. místo
AC Technik Smíchov
5
TJ Tatran Přimda
0

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
AC Sparta Shefild 0 4
MGK Vincitore da Trutnov 0 0 Semifinále o 9. - 12. místo

AC Sparta Shefild 5 4
Armia Czerwona 1 0
Armia Czerwona 5 0
FK Dubnice 0 4 o 9. místo
AC Sparta Shefild
1
FC Hirohito B
5
Nasarawa Hippo FC 2 1
Cascos de Campo Grande 2 2
Cascos de Campo Grande 0 0
FC Hirohito B 1 1
Meruna Liberec 0 0
FC Hirohito B 3 4 o 11. místo
Armia Czerwona
0

Cascos de Campo Grande
3



Semifinále o 13. - 16. místo


MGK Vincitore da Trutnov 3 2

FK Dubnice 1 2 o 13. místo


MGK Vincitore da Trutnov
1


Nasarawa Hippo FC
3

Nasarawa Hippo FC 2 1


Meruna Liberec 1 0 o 15. místo
FK Dubnice
1

Meruna Liberec
2p

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
Falklandy 2011 5 1
FC COLA DOKSY B 0 1 Semifinále o 17. - 20. místo

Falklandy 2011 2 3pp
Club Dep. Philly de Žatec 2 2
Viktorka City FC 0 0
Club Dep. Philly de Žatec 1 0 o 17. místo
Falklandy 2011
2
Burritos FC
3
Chivas CF 0 1
Burritos FC 2 4
Burritos FC 4 2
MŠK Želiezovce 1 0
MŠK Želiezovce 1 4
FC Olmick Blue Uniforms 0 0 o 19. místo

Club Dep. Philly de Žatec
3pk



MŠK Želiezovce
2









Semifinále o 21. - 24. místo

FC COLA DOKSY B 1 1pp


Viktorka City FC 0 1 o 21. místo


FC COLA DOKSY B
3pk


Chivas CF
2

Chivas CF 1 2



FC Olmick Blue Uniforms 0 2 o 23. místo
Viktorka City FC
1
FC Olmick Blue Uniforms
3

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Rangers Apex Club 2 1
FC Fucošci 1 1 Semifinále o 25. - 28. místo
Rangers Apex Club 2 3
FC Jestřábi Prostějov 2 0
FC Jestřábi Prostějov 1 1
Fc Arsenal Nové Město 0 0 o 25. místo
Rangers Apex Club
2
FC Dawdlers Chambéry
3
FK Poprad 2 2
Hromy Ac Sparta Praha 0 0
FK Poprad 2 0
FC Dawdlers Chambéry 2 1
FC Dawdlers Chambéry 5 3
Alešové z Ratíškovic 0 0 o 27. místo

FC Jestřábi Prostějov
0



FK Poprad
2





Semifinále o 29. - 32. místo

FC Fucošci 2 1

Fc Arsenal Nové Město 2 2 o 29. místo

Fc Arsenal Nové Město
2pk

Hromy Ac Sparta Praha
1

Hromy Ac Sparta Praha 3 4


Alešové z Ratíškovic 1 0 o 31. místo
FC Fucošci
6

Alešové z Ratíškovic
0

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 31 Březen 2019 21:26 )