o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
FK Dvorany 1 2
La Vechia Signora 3 1 Semifinále
La Vechia Signora 1 1
Cascos de Campo Grande 1 2
FC Nová Ves 1 1
Cascos de Campo Grande 2 2 Finále
Cascos de Campo Grande
0
AC Technik Smíchov
1
Richmond United FC 1 6
Armia Czerwona 2 1
Richmond United FC 1 1
AC Technik Smíchov 1 3
MGK Vincitore da Trutnov 0 0
AC Technik Smíchov 2 0 o 3. místo
La Vechia Signora
1

Richmond United FC
2










Semifinále o 5. - 8. místo

FK Dvorany 5 1

FC Nová Ves 0 1 o 5. místo


FK Dvorany
4
MGK Vincitore da Trutnov
1

Armia Czerwona 2 3


MGK Vincitore da Trutnov 6 2 o 7. místo
FC Nová Ves
1
Armia Czerwona
0

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
FK Dubnice 3 2
Viktorka City FC 1 1 Semifinále o 9. - 12. místo

FK Dubnice 0 2
Falklandy 2011 1 2
Falklandy 2011 5 1
Nasarawa Hippo FC 1 2 o 9. místo
Falklandy 2011
1
Burritos FC
2pp
Burritos FC 0 5
FC Hirohito B 2 2
Burritos FC 1 4
FC Olmick Blue Uniforms 0 1
TJ Legea Chvalčov 0 0
FC Olmick Blue Uniforms 1 2 o 11. místo
FK Dubnice
1

FC Olmick Blue Uniforms
2



Semifinále o 13. - 16. místo


Viktorka City FC 1 0

Nasarawa Hippo FC 0 2pp o 13. místo


Nasarawa Hippo FC
2


FC Hirohito B
4

FC Hirohito B 2 2


TJ Legea Chvalčov 2 1 o 15. místo
Viktorka City FC
1

TJ Legea Chvalčov
0

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
Meruna Liberec 2 0
Jag. de C.A. Independiente 1 1* Semifinále o 17. - 20. místo

Jag. de C.A. Independiente 0 0
Chivas CF 2 1
Chivas CF 1 2
FC Jestřábi Prostějov 0 0 o 17. místo
Chivas CF
0
Club Dep. Philly de Žatec
3
DUSSELDORFER T. F. 1895 0 3
AC Sparta Shefild 3 2
AC Sparta Shefild 0 0
Club Dep. Philly de Žatec 3 3
Club Dep. Philly de Žatec 4 4
FC Fucošci 0 1 o 19. místo

Jag. de C.A. Independiente
0



AC Sparta Shefild
3









Semifinále o 21. - 24. místo

Meruna Liberec 0 3


FC Jestřábi Prostějov 0 1 o 21. místo


Meruna Liberec
1


DUSSELDORFER T. F. 1895
0

DUSSELDORFER T. F. 1895 2 2



FC Fucošci 0 0 o 23. místo
FC Jestřábi Prostějov
2
FC Fucošci
1

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
FC Dawdlers Chambéry 3 4*
Fc Arsenal Nové Město 3 4 Semifinále o 25. - 28. místo
FC Dawdlers Chambéry 0 5
Hromy Ac Sparta Praha 1 1
FK Poprad 1 1
Hromy Ac Sparta Praha 2 2 o 25. místo
FC Dawdlers Chambéry
4
FC COLA DOKSY B
0
SK Stará Čtvrť 0 3
FC COLA DOKSY B 3 2
FC COLA DOKSY B 3 3
Rangers Apex Club 2 0
Fc Vitkovice 1 2
Rangers Apex Club 3 6 o 27. místo

Hromy Ac Sparta Praha
4



Rangers Apex Club
0





Semifinále o 29. - 32. místo

Fc Arsenal Nové Město 3 1

FK Poprad 0 1 o 29. místo

Fc Arsenal Nové Město
3p

SK Stará Čtvrť
1

SK Stará Čtvrť 4 2


Fc Vitkovice 1 3 o 31. místo
FK Poprad
0

Fc Vitkovice
1pp

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 23 Červen 2019 11:03 )