o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
FK Dvorany 0 1
AC Sparta Shefild 4 3 Semifinále
AC Sparta Shefild 0 0
La Vechia Signora 4 4
La Vechia Signora 3 2
FC Nová Ves 1 2 Finále
La Vechia Signora
1
Richmond United FC
2
Richmond United FC 1 2
Cascos de Campo Grande 1 0
Richmond United FC 2 2
DUSSELDORFER T. F. 1895 2 0
FC Hirohito B 2 0
DUSSELDORFER T. F. 1895 1 1* o 3. místo
AC Sparta Shefild
0


DUSSELDORFER T. F. 1895
2










Semifinále o 5. - 8. místo

FK Dvorany 4 2

FC Nová Ves 1 1 o 5. místo


FK Dvorany
1
FC Hirohito B
3

Cascos de Campo Grande 1 1


FC Hirohito B 2 1 o 7. místo
FC Nová Ves
3

Cascos de Campo Grande
1

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
Nasarawa Hippo FC 2 2
FK Dubnice 0 1 Semifinále o 9. - 12. místo

Nasarawa Hippo FC 1 1
AC Technik Smíchov 4 6
TJ Legea Chvalčov 1 0
AC Technik Smíchov 0 4 o 9. místo
AC Technik Smíchov
0
MGK Vincitore da Trutnov
1
FC Jestřábi Prostějov 3 2*
Club Dep. Philly de Žatec 1 4p
FC Jestřábi Prostějov 1 0
MGK Vincitore da Trutnov 2 7
Falklandy 2011 2 0
MGK Vincitore da Trutnov 3 2 o 11. místo
Nasarawa Hippo FC
4

FC Jestřábi Prostějov
1



Semifinále o 13. - 16. místo


FK Dubnice 2 1

TJ Legea Chvalčov 1 1 o 13. místo


FK Dubnice
1


Falklandy 2011
2

Club Dep. Philly de Žatec 0 0


Falklandy 2011 4 2 o 15. místo
TJ Legea Chvalčov
3

Club Dep. Philly de Žatec
1

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
SSC Neapol 2018 3 1
FC Dawdlers Chambéry 1 4p Semifinále o 17. - 20. místo

FC Dawdlers Chambéry 2 3
Sydney FC 0 1
Viktorka City FC 0 0
Sydney FC 2 0 o 17. místo
FC Dawdlers Chambéry
0
Chivas CF
2
Chivas CF 4 2
Rangers Apex Club 1 3
Chivas CF 1 2pk
Meruna Liberec 1 1
FC Olmick Blue Uniforms 4 0
Meruna Liberec 4 1 o 19. místo

Sydney FC
0



Meruna Liberec
2









Semifinále o 21. - 24. místo

SSC Neapol 2018 0 0


Viktorka City FC 4 1 o 21. místo


Viktorka City FC
5


Rangers Apex Club
2

Rangers Apex Club 1 2



FC Olmick Blue Uniforms 0 1 o 23. místo
SSC Neapol 2018
0
FC Olmick Blue Uniforms
2

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Jag. de C.A. Independiente 0 1*
FC Fucošci 0 1 Semifinále o 25. - 28. místo
Jag. de C.A. Independiente 1 2
FK Viktoria Žižkov 0 0
Hromy Ac Sparta Praha 1 0
FK Viktoria Žižkov 9 6 o 25. místo
Jag. de C.A. Independiente
0
FC COLA DOKSY B
2
FK Poprad 5 4
MFK BYTČA 0 0
FK Poprad 0 2
FC COLA DOKSY B 3 2
Armia Czerwona 1 0
FC COLA DOKSY B 4 1 o 27. místo

FK Viktoria Žižkov
1



FK Poprad
0





Semifinále o 29. - 32. místo

FC Fucošci 3 3

Hromy Ac Sparta Praha 0 0 o 29. místo

FC Fucošci
2p

Armia Czerwona
1

MFK BYTČA 0 0


Armia Czerwona 6 8 o 31. místo
Hromy Ac Sparta Praha
4

MFK BYTČA
0

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 22 Září 2019 15:01 )