o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
Richmond United FC 3 2
AC Technik Smíchov 0 0 Semifinále
Richmond United FC 5 1
FK Dvorany 0 0
TJ Legea Chvalčov 1 1
FK Dvorany 2 2 Finále
Richmond United FC
2
DUSSELDORFER T. F. 1895
1
Cascos de Campo Grande 3 2
DUSSELDORFER T. F. 1895 4 1*
DUSSELDORFER T. F. 1895 0 3
FC Hirohito B 0 0
La Vechia Signora 1 1
FC Hirohito B 3 3 o 3. místo
FK Dvorany
1pk


FC Hirohito B
0










Semifinále o 5. - 8. místo

AC Technik Smíchov 1 0

TJ Legea Chvalčov 4 4 o 5. místo


TJ Legea Chvalčov
4
La Vechia Signora
5p

Cascos de Campo Grande 2 0


La Vechia Signora 1 3 o 7. místo
AC Technik Smíchov
0

Cascos de Campo Grande
5

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
MGK Vincitore da Trutnov 3 4
FC Jestřábi Prostějov 0 1 Semifinále o 9. - 12. místo

MGK Vincitore da Trutnov 2 0
FC Nová Ves 1 4
FC Nová Ves 1 4
Nasarawa Hippo FC 1 0 o 9. místo
FC Nová Ves
4
Viktorka City FC
1
Armia Czerwona 1 1
Viktorka City FC 4 0
Viktorka City FC 1 3
FK Dubnice 2 1
Falklandy 2011 1 2
FK Dubnice 2 3 o 11. místo
MGK Vincitore da Trutnov
2pk

FK Dubnice
1



Semifinále o 13. - 16. místo


FC Jestřábi Prostějov 1 0

Nasarawa Hippo FC 4 6 o 13. místo


Nasarawa Hippo FC
0


Armia Czerwona
1

Armia Czerwona 4 2


Falklandy 2011 3 0 o 15. místo
FC Jestřábi Prostějov
1

Falklandy 2011
0

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
FK Viktoria Žižkov 0 0
Chivas CF 2 3 Semifinále o 17. - 20. místo

Chivas CF 3 1
FC Olmick Blue Uniforms 1 1
AC Sparta Shefild 0 0
FC Olmick Blue Uniforms 2 4 o 17. místo
Chivas CF
1
Verracos de Cartagena AC
2
Club Dep. Philly de Žatec 0 5
FC Dawdlers Chambéry 1 1
Club Dep. Philly de Žatec 0 2
Verracos de Cartagena AC 2 1p
Verracos de Cartagena AC 0 2*
Meruna Liberec 0 2 o 19. místo

FC Olmick Blue Uniforms
1



Club Dep. Philly de Žatec
2









Semifinále o 21. - 24. místo

FK Viktoria Žižkov 1 1


AC Sparta Shefild 0 3 o 21. místo


AC Sparta Shefild
4


FC Dawdlers Chambéry
3

FC Dawdlers Chambéry 2 0



Meruna Liberec 0 0 o 23. místo
FK Viktoria Žižkov
0
Meruna Liberec
3

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
FC COLA DOKSY B 7 0
MFK BYTČA 0 0 Semifinále o 25. - 28. místo
FC COLA DOKSY B 0 0
Sydney FC 4 1
Sydney FC 1 4
FK Poprad 2 0 o 25. místo
Sydney FC
2
FC Fucošci
3
El Solferino Escuadra 3 2
SSC Neapol 2018 1 1
El Solferino Escuadra 0 1
FC Fucošci 2 0
FC Fucošci 1 1
Rangers Apex Club 0 0 o 27. místo

FC COLA DOKSY B
1



El Solferino Escuadra
0





Semifinále o 29. - 32. místo

MFK BYTČA 5 4

FK Poprad 0 0 o 29. místo

MFK BYTČA
1

SSC Neapol 2018
2

SSC Neapol 2018 3 1


Rangers Apex Club 0 2 o 31. místo
FK Poprad
1

Rangers Apex Club
2

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 15 Prosinec 2019 14:52 )