o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
La Vechia Signora 0 0
Nasarawa Hippo FC 5 5 Semifinále

Nasarawa Hippo FC 2 0
Richmond United FC 2 3
Richmond United FC 3 4
Club Dep. Philly de Žatec 0 2 Finále
Richmond United FC
3p
FC Dawdlers Chambéry
1
FC Nová Ves 3 0
Cascos de Campo Grande 0 0
FC Nová Ves 0 1
FC Dawdlers Chambéry 2 1
DUSSELDORFER T. F. 1895 0 2
FC Dawdlers Chambéry 3 2 o 3. místo
Nasarawa Hippo FC
1


FC Nová Ves
2p










Semifinále o 5. - 8. místo

La Vechia Signora 3 1

Club Dep. Philly de Žatec 1 1 o 5. místo


La Vechia Signora
2
DUSSELDORFER T. F. 1895
1

Cascos de Campo Grande 0 3


DUSSELDORFER T. F. 1895 4 2 o 7. místo
Club Dep. Philly de Žatec
0

Cascos de Campo Grande
1

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
Meruna Liberec 1 0
Verracos de Cartagena AC 1 1 Semifinále o 9. - 12. místo

Verracos de Cartagena AC 2 2
Falklandy 2011 0 1
MGK Vincitore da Trutnov 1 1
Falklandy 2011 3 1 o 9. místo
Verracos de Cartagena AC
3
FC Hirohito B
4
FC Hirohito B 1 5
FK Dubnice 0 1
FC Hirohito B 2 0
AC Technik Smíchov 0 1
Armia Czerwona 2 0
AC Technik Smíchov 1 4 o 11. místo
Falklandy 2011
2

AC Technik Smíchov
6



Semifinále o 13. - 16. místo


Meruna Liberec 2 0

MGK Vincitore da Trutnov 2 6 o 13. místo


MGK Vincitore da Trutnov
2


FK Dubnice
5

FK Dubnice 4 2


Armia Czerwona 1 2 o 15. místo
Meruna Liberec
1

Armia Czerwona
2pk

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
AC Sparta Shefild 6 3
FC COLA DOKSY B 1 1 Semifinále o 17. - 20. místo

AC Sparta Shefild 1 3
FC Jestřábi Prostějov 0 2
FC Jestřábi Prostějov 1 7
Slezan Opava 3 0 o 17. místo
AC Sparta Shefild
0
FC Olmick Blue Uniforms
3
FC Olmick Blue Uniforms 4 2
FC Fucošci 0 0
FC Olmick Blue Uniforms 3 2
Chivas CF 0 0
Viktorka City FC 1 0
Chivas CF 0 2pk o 19. místo

FC Jestřábi Prostějov
3p



Chivas CF
1









Semifinále o 21. - 24. místo

FC COLA DOKSY B 0 1


Slezan Opava 3 2 o 21. místo


Slezan Opava
1


Viktorka City FC
2

FC Fucošci 1 1



Viktorka City FC 3 2 o 23. místo
FC COLA DOKSY B
1
FC Fucošci
0

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
FK Poprad 1 4
MFK BYTČA 0 0 Semifinále o 25. - 28. místo
FK Poprad 0 0
Rangers Apex Club 6 2
Rangers Apex Club 1 3
SSC Neapol 2018 0 1 o 25. místo
Rangers Apex Club
2pk
FK Viktoria Žižkov
1
El Solferino Escuadra 1 1
Sydney FC 5 1
Sydney FC 1 0
FK Viktoria Žižkov 4 0
FK Viktoria Žižkov 3k 3k
EC Vitória 0 0 o 27. místo

FK Poprad
0



Sydney FC
4



Semifinále o 29. - 32. místo

MFK BYTČA 0 0

SSC Neapol 2018 3 3 o 29. místo

SSC Neapol 2018
2pk

El Solferino Escuadra
1

El Solferino Escuadra 3k 3k


EC Vitória 0 0 o 31. místo
MFK BYTČA
3k

EC Vitória
0

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 08 Březen 2020 13:28 )