o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
Armia Czerwona 2 0
Richmond United FC 2 6 Semifinále

Richmond United FC 7 1
FC Hirohito B 2 2
FC Hirohito B 7 6
FC Olmick Blue Uniforms 1 2 Finále
Richmond United FC
3
AC Technik Smíchov
0
FK Dubnice 2 1
Cascos de Campo Grande 6 2
Cascos de Campo Grande 1 2
AC Technik Smíchov 3 2
AC Technik Smíchov 0 1
MGK Vincitore da Trutnov 0 0 o 3. místo
FC Hirohito B
0


Cascos de Campo Grande
3










Semifinále o 5. - 8. místo

Armia Czerwona 3 0

FC Olmick Blue Uniforms 1 1 o 5. místo


Armia Czerwona
3pk
MGK Vincitore da Trutnov
2

FK Dubnice 2 0


MGK Vincitore da Trutnov 4 2 o 7. místo
FC Olmick Blue Uniforms
1

FK Dubnice
2

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
Nasarawa Hippo FC 2 3
Meruna Liberec 0 1 Semifinále o 9. - 12. místo

Nasarawa Hippo FC 1 1
AC Sparta Shefild 0 1
Chivas CF 1 0
AC Sparta Shefild 2 4 o 9. místo
Nasarawa Hippo FC
3
FC Kralupy nad Vltavou
4p
FC Kralupy nad Vltavou 1 3*
Verracos de Cartagena AC 2 2
FC Kralupy nad Vltavou 4 3
FC Predators KE B 0 1
FC Nová Ves 1 0
FC Predators KE B 0 4 o 11. místo
AC Sparta Shefild
0

FC Predators KE B
2

Semifinále o 13. - 16. místo


Meruna Liberec 0 0

Chivas CF 1 3 o 13. místo


Chivas CF
1


Verracos de Cartagena AC
0

Verracos de Cartagena AC 1 1


FC Nová Ves 0 1 o 15. místo
Meruna Liberec
0

FC Nová Ves
5

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
FC COLA DOKSY B 0 1
Falklandy 2011 3 6 Semifinále o 17. - 20. místo
Falklandy 2011 0 0
Slezan Opava 1 0
Slezan Opava 2 3
Fk Zenit Guty 0 1 o 17. místo
Slezan Opava
1
Club Dep. Philly de Žatec
6
Patriots LV 0 0
HVV Den Haag 7 2
HVV Den Haag 0 0
Club Dep. Philly de Žatec 1 1
Club Dep. Philly de Žatec 3 2
FC Jestřábi Prostějov 0 0 o 19. místo

Falklandy 2011
3


HVV Den Haag
1








Semifinále o 21. - 24. místo

FC COLA DOKSY B 0 4


Fk Zenit Guty 0 1 o 21. místo


FC COLA DOKSY B
0


FC Jestřábi Prostějov
4

Patriots LV 0 0



FC Jestřábi Prostějov 1 4 o 23. místo
Fk Zenit Guty
8
Patriots LV
0

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Rangers Apex Club 1 2
AC Korea 2 2 Semifinále o 25. - 28. místo
AC Korea 0 2
FC Fucošci 1 3
FC Fucošci 3 1
SC Heerenveen 2 1 o 25. místo
FC Fucošci
2
Viktorka City FC
1
Sydney FC 0 1
El Solferino Escuadra 1 4

El Solferino Escuadra 2 1
Viktorka City FC 2 4
Viktorka City FC 7 6
FK Poprad 0 1 o 27. místo

AC Korea
1


El Solferino Escuadra
0

Semifinále o 29. - 32. místo
Rangers Apex Club 4 3

SC Heerenveen 1 0 o 29. místo

Rangers Apex Club
3

Sydney FC
0

Sydney FC 2 0


FK Poprad 1 0 o 31. místo
SC Heerenveen
0

FK Poprad
1pk

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 31 Květen 2020 12:39 )