o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
Cascos de Campo Grande 2 2*
AC Technik Smíchov 1 3 Semifinále

Cascos de Campo Grande 0 1
FC Lausser 1 1
FC Lausser 1 0
FC Predators KE B 0 0 Finále
FC Lausser
1
MGK Vincitore da Trutnov
2
FC Kralupy nad Vltavou 2 1
AC Sparta Shefild 3 2
AC Sparta Shefild 0 2
MGK Vincitore da Trutnov 2 4
Club Dep. Philly de Žatec 1 0
MGK Vincitore da Trutnov 3 2 o 3. místo
Cascos de Campo Grande
1


AC Sparta Shefild
0









Semifinále o 5. - 8. místo

AC Technik Smíchov 1 1

FC Predators KE B 2 1 o 5. místo


FC Predators KE B
2

Club Dep. Philly de Žatec
1

FC Kralupy nad Vltavou 2 0


Club Dep. Philly de Žatec 2 2 o 7. místo
AC Technik Smíchov
1

FC Kralupy nad Vltavou
0

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
Nasarawa Hippo FC 1 0
Meruna Liberec 2 5 Semifinále o 9. - 12. místo

Meruna Liberec 7 3
Viktorka City FC 0 0
FC Jestřábi Prostějov 0 0
Viktorka City FC 1 1 o 9. místo
Meruna Liberec
1
FC Hirohito B
2
Chivas CF 1 2
AC Korea 1 3
AC Korea 0 1
FC Hirohito B 3 3
FC Hirohito B 4 3
Richmond United FC 0 3 o 11. místo
Viktorka City FC
1

AC Korea
2pk



Semifinále o 13. - 16. místo


Nasarawa Hippo FC 4 1

FC Jestřábi Prostějov 2 1 o 13. místo


Nasarawa Hippo FC
3


Richmond United FC
4pk

Chivas CF 0 0


Richmond United FC 2 1 o 15. místo
FC Jestřábi Prostějov
1

Chivas CF
0

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
Papoušci 1 3
FC COLA DOKSY B 0 1 Semifinále o 17. - 20. místo
Papoušci 3 4
FK Dubnice 3 2
FC Vinice 0 1
FK Dubnice 2 3 o 17. místo
Papoušci
1
Saimiri SFC
2p
HVV Den Haag 2 3
FC Fucošci 1 1
HVV Den Haag 0 2
Saimiri SFC 2 2
Verracos de Cartagena AC 0 1
Saimiri SFC 0 4 o 19. místo

FK Dubnice
1



HVV Den Haag
0









Semifinále o 21. - 24. místo

FC COLA DOKSY B 0 0


FC Vinice 5 3 o 21. místo


FC Vinice
2p


FC Fucošci
1

FC Fucošci

4

1



Verracos de Cartagena AC 0 3 o 23. místo
FC COLA DOKSY B
0
Verracos de Cartagena AC
5

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
FC Olmick Blue Uniforms 3 2
Fk Zenit Guty 1 1 Semifinále o 25. - 28. místo
FC Olmick Blue Uniforms 3 3
Rangers Apex Club 0 1
El Solferino Escuadra 0 0
Rangers Apex Club 4 3 o 25. místo

FC Olmick Blue Uniforms
1
Daegu Demons FC
3
Sydney FC 4 2
Ulsan IsaLil B 0 0

Sydney FC 0 0
Daegu Demons FC 5 5
Daegu Demons FC 2 1
FK Poprad 0 0 o 27. místo

Rangers Apex Club
4pk



Sydney FC
3



Semifinále o 29. - 32. místo
Fk Zenit Guty 1 3

El Solferino Escuadra 0 0 o 29. místo

Fk Zenit Guty
2

FK Poprad
0

Ulsan IsaLil B 1 0


FK Poprad 1 0* o 31. místo
El Solferino Escuadra
3pk

Ulsan IsaLil B
2

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 23 Srpen 2020 13:28 )