o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
Sao Paulo de Fútbol Clube 5 3
FK Dubnice 1 0 Semifinále

Sao Paulo de Fútbol Clube 1 2*
Richmond United FC 0 3
FC Kralupy nad Vltavou 1 0
Richmond United FC 6 1 Finále
Sao Paulo de Fútbol Clube
1
Nasarawa Hippo FC
4
AC Technik Smíchov 2 0
Nasarawa Hippo FC 4 2
Nasarawa Hippo FC 2 5
FC Jestřábi Prostějov 0 0
FC Jestřábi Prostějov 2 3
FC Hirohito B 0 3 o 3. místo
Richmond United FC
6


FC Jestřábi Prostějov
1









Semifinále o 5. - 8. místo

FK Dubnice 2 2

FC Kralupy nad Vltavou 1 2 o 5. místo


FK Dubnice
1

FC Hirohito B
2

AC Technik Smíchov 0 0


FC Hirohito B 0 1pk o 7. místo
FC Kralupy nad Vltavou
5

AC Technik Smíchov
2

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
FC Lausser 7 3
Voetbalclub IsaLil 0 1 Semifinále o 9. - 12. místo

FC Lausser 4 2
Meruna Liberec 0 0
Meruna Liberec 6 0
FC Vinice 0 2 o 9. místo
FC Lausser
1pk
Club Dep. Philly de Žatec
0
MGK Vincitore da Trutnov 4 1
Cascos de Campo Grande 2 1
MGK Vincitore da Trutnov 1 2
Club Dep. Philly de Žatec 5 1
Club Dep. Philly de Žatec 5 1
FC Olmick Blue Uniforms 0 3 o 11. místo
Meruna Liberec
3

MGK Vincitore da Trutnov
2

Semifinále o 13. - 16. místo

Voetbalclub IsaLil 0 0

FC Vinice 3 6 o 13. místo


FC Vinice
2


Cascos de Campo Grande
3

Cascos de Campo Grande 7 3


FC Olmick Blue Uniforms 0 3 o 15. místo
Voetbalclub IsaLil
0

FC Olmick Blue Uniforms
1

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
FC Predators KE B 2 0
FC Fucošci 1 2 Semifinále o 17. - 20. místo
FC Fucošci 2 1
Saimiri SFC 5 7
Saimiri SFC 3 0
Viktorka City FC 0 0 o 17. místo
Saimiri SFC
0
AC Sparta Shefild
2
AC Sparta Shefild 4 3
FC COLA DOKSY B 2 1
AC Sparta Shefild 4 4
HVV Den Haag 2 0
Daegu Demons FC 1 1
HVV Den Haag 2 3 o 19. místo

FC Fucošci
0



HVV Den Haag
1









Semifinále o 21. - 24. místo

FC Predators KE B 2 1


Viktorka City FC 3 3 o 21. místo


Viktorka City FC
2p


Daegu Demons FC
1

FC COLA DOKSY B 4 0



Daegu Demons FC 3 2 o 23. místo
FC Predators KE B
4
FC COLA DOKSY B
0

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Papoušci 3 0
Fk Zenit Guty 0 2 Semifinále o 25. - 28. místo
Papoušci 1 1
El Solferino Escuadra 0 0
El Solferino Escuadra 2 1
AC Korea 0 0 o 25. místo

Papoušci
3
Rangers Apex Club
1
Sydney FC 0 3
FK Poprad 0 2

Sydney FC 1 0
Rangers Apex Club 2 5
Chivas CF 0 0
Rangers Apex Club 1 3 o 27. místo

El Solferino Escuadra
0



Sydney FC
1



Semifinále o 29. - 32. místo
Fk Zenit Guty 0 1

AC Korea 4 2 o 29. místo

AC Korea
1pk

Chivas CF
0

FK Poprad 0 0


Chivas CF 1 1 o 31. místo
Fk Zenit Guty
2

FK Poprad
1

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 15 Listopad 2020 13:48 )