o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
FC Kralupy nad Vltavou 2 6
FC Jestřábi Prostějov 0 1 Semifinále

FC Kralupy nad Vltavou 2 2
Cascos de Campo Grande 2 0
Cascos de Campo Grande 3 1
Sao Paulo de Fútbol Clube 1 1 Finále
FC Kralupy nad Vltavou
2
AC Technik Smíchov
3p
Nasarawa Hippo FC 2 2
Richmond United FC 2 1
Nasarawa Hippo FC 2 1
AC Technik Smíchov 2 1*
AC Technik Smíchov 0 1*
Engerau Las Vegas 0 1 o 3. místo
Cascos de Campo Grande
0


Nasarawa Hippo FC
5










Semifinále o 5. - 8. místo

FC Jestřábi Prostějov 2 1pk

Sao Paulo de Fútbol Clube 0 2 o 5. místo


FC Jestřábi Prostějov
2

Richmond United FC
5

Richmond United FC 1 0


Engerau Las Vegas 0 0 o 7. místo
Sao Paulo de Fútbol Clube
3

Engerau Las Vegas
1

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
Viktorka City FC 1 0
FC Olmick Blue Uniforms 2 4 Semifinále o 9. - 12. místo

FC Olmick Blue Uniforms 1 5
FK Dubnice 0 1
FK Dubnice 3 3
HVV Den Haag 0 1 o 9. místo
FC Olmick Blue Uniforms
1
MGK Vincitore da Trutnov
3
MGK Vincitore da Trutnov 1 2pk
FC Lausser 1 1
MGK Vincitore da Trutnov 2 1
FC Predators KE B 0 2
FC Predators KE B 2 2
AC Korea 1 0 o 11. místo
FK Dubnice
1

FC Predators KE B
5



Semifinále o 13. - 16. místo


Viktorka City FC 3 2

HVV Den Haag 1 0 o 13. místo


Viktorka City FC
1


FC Lausser
3

FC Lausser 2 2


AC Korea 0 0 o 15. místo
HVV Den Haag
2

AC Korea
1

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
Club Dep. Philly de Žatec 5 3
El Solferino Escuadra 1 0 Semifinále o 17. - 20. místo
Club Dep. Philly de Žatec 2 2
Voetbalclub IsaLil 0 3
FC Fucošci 2 1
Voetbalclub IsaLil 2 3 o 17. místo
Club Dep. Philly de Žatec
3p
Daegu Demons FC
2
Daegu Demons FC 3 0
Papoušci 0 0
Daegu Demons FC 1 2
Chivas CF 0 2
Chivas CF 3 2
FC Hirohito B 1 1 o 19. místo

Voetbalclub IsaLil
1



Chivas CF
3









Semifinále o 21. - 24. místo

El Solferino Escuadra 1 2


FC Fucošci 1 0 o 21. místo


El Solferino Escuadra
2


FC Hirohito B
4

Papoušci 1 0



FC Hirohito B 1 5 o 23. místo
FC Fucošci
2
Papoušci
4p

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Meruna Liberec 2 2
Sydney FC 0 0 Semifinále o 25. - 28. místo
Meruna Liberec 5 1
Jag. de C.A. Independiente 0 0
Jag. de C.A. Independiente 2 1
Fk Zenit Guty 1 1 o 25. místo

Meruna Liberec
2
FC COLA DOKSY B
1
FC COLA DOKSY B 6 5
FC Ramesse 1 0

FC COLA DOKSY B 3 2
Rangers Apex Club 1 1
Rangers Apex Club 4 2
FK Poprad 0 0 o 27. místo

Jag. de C.A. Independiente
2



Rangers Apex Club
3pk

Semifinále o 29. - 32. místo
Sydney FC 0 2p
Fk Zenit Guty 1 0 o 29. místo
Sydney FC
5

FK Poprad
0

FC Ramesse 0 0


FK Poprad 5 1 o 31. místo
Fk Zenit Guty
0

FC Ramesse
1

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 07 Únor 2021 14:11 )