o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
Richmond United FC 6 0
Cascos de Campo Grande 1 1 Semifinále

Richmond United FC 0 3
MGK Vincitore da Trutnov 2 2
MGK Vincitore da Trutnov 2 2pk
Engerau Las Vegas 1 2 Finále
MGK Vincitore da Trutnov
-
Sao Paulo de Fútbol Clube
-
AC Technik Smíchov 1 3
Armia Czerwona 2 4
Armia Czerwona 0 1
Sao Paulo de Fútbol Clube 5 3
Nasarawa Hippo FC 0 3
Sao Paulo de Fútbol Clube 3 2 o 3. místo
Richmond United FC
-


Armia Czerwona
-









Semifinále o 5. - 8. místo

Cascos de Campo Grande 1 1

Engerau Las Vegas 1 3p o 5. místo


Engerau Las Vegas
-

Nasarawa Hippo FC
-

AC Technik Smíchov 1 2


Nasarawa Hippo FC 4 3 o 7. místo
Cascos de Campo Grande
-

AC Technik Smíchov
-

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
FC Jestřábi Prostějov 2 1
FC Kralupy nad Vltavou 1 1 Semifinále o 9. - 12. místo

FC Jestřábi Prostějov 0 3
FC Lausser 2 2
FC Lausser 2 0
Club Dep. Philly de Žatec 0 1 o 9. místo

FC Lausser
-
FC Boca Pupíci
-
HVV Den Haag 1 0
FC Boca Pupíci 0 2
FC Boca Pupíci 1 2*
FC Olmick Blue Uniforms 0 3
Voetbalclub IsaLil 3 2
FC Olmick Blue Uniforms 3 3 o 11. místo
FC Jestřábi Prostějov
-

FC Olmick Blue Uniforms
-



Semifinále o 13. - 16. místo


FC Kralupy nad Vltavou 2 3

Club Dep. Philly de Žatec 0 3 o 13. místo


FC Kralupy nad Vltavou
-


Voetbalclub IsaLil
-

HVV Den Haag 1 0


Voetbalclub IsaLil 0 2 o 15. místo
Club Dep. Philly de Žatec
-

HVV Den Haag
-

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
FK Poprad 1 1
Meruna Liberec 0 1 Semifinále o 17. - 20. místo
FK Poprad 0 0
Chivas CF 1 3
Daegu Demons FC 1 0
Chivas CF 1 1 o 17. místo
Chivas CF
-
Papoušci
-
FC Hirohito B 3 3
FC Predators Kostarika 0 1
FC Hirohito B 0 1
Papoušci 1 1pk
FC COLA DOKSY B 0 1
Papoušci 2 1 o 19. místo

FK Poprad
-



FC Hirohito B
-









Semifinále o 21. - 24. místo

Meruna Liberec 0 0


Daegu Demons FC 1 3 o 21. místo


Daegu Demons FC
-


FC COLA DOKSY B
-

FC Predators Kostarika 1 2



FC COLA DOKSY B 2 2pk o 23. místo
Meruna Liberec
-
FC Predators Kostarika
-

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Sydney FC 1 2
Viktorka City FC 4 2 Semifinále o 25. - 28. místo
Viktorka City FC 0 1
FC Fucošci 1 1
FC Fucošci 4 0
FK Dubnice 0 3 o 25. místo

FC Fucošci
-
AC Korea
-
El Solferino Escuadra 4 3
Tj Sokol Čekyně B 0 0

El Solferino Escuadra 1 1
AC Korea 2 2
AC Korea 2 2
Jag. de C.A. Independiente 1 1 o 27. místo

Viktorka City FC
-



El Solferino Escuadra
-



Semifinále o 29. - 32. místo

Sydney FC 0 0
FK Dubnice 0 1 o 29. místo
FK Dubnice
-

Jag. de C.A. Independiente
-

Tj Sokol Čekyně B 1 0


Jag. de C.A. Independiente 3 2 o 31. místo
Sydney FC
-

Tj Sokol Čekyně B
-

 


 

Aktualizováno ( Pondělí, 11 Říjen 2021 15:34 )