Vítejte na webu turnaje zvaného Dukla Cup!

Dukla Cup je turnaj pořádaný pro hráče populárního online manageru Brejk!


Aktuálně:

Los základních skupin

23.2.2018: Proběhl los základních skupin 39. ročníku. Složení jednotlivých skupin najdete v menu 39. ročník - Tabulky ZS. Zápasy budou plánovány v následujících hodinách a dnech.

 
Losovací koše

18.2.2018: Na základě aktuálního koeficientu bylo 32 účastníků 39. ročníku rozděleno do 4 losovacích košů, z kterých bude během týdne nalosovány základní skupiny.

Losovací koše:
1. koš: Nasarawa Hippo FC, AC Technik Smíchov, FK Dvorany, Richmond United FC, Meruna Liberec, ACS Deportivo Cali.dpc, San Francisco Seals, La Vechia Signora,
2. koš: FC Hirohito B, MGK Vincitore da Trutnov, TJ Tatran Přimda, FC Jestřábi Prostějov, Lima Sol, FK Dubnice, Armia Czerwona, Old stars Denmark B,
3. koš: FC Dawdlers Chambéry, FC Fucošci, FK Poprad, FC Videoplay Frýdek-Místek, Club Deportivo Philly de Žatec, Chivas CF, AS TOTTI Ratíškovice, Hromy Ac Sparta Praha,
4. koš: AC Kutloch Istanbul, FC COLA DOKSY, Falklandy 2011, FK Kaplice, FC Dubes, MŠK Želiezovce, Alešové z Ratíškovic, Fc Arsenal Nové Město.

 

Vítězem 38. ročníku je La Vechia Signora!

Již 39. ročník turnaje startuje v sobotu 3.3.!


 

Peněžní výhry 39. ročníku DC: (výhry budou připsány po skončení turnaje)

  • 1. místo - 20 000 000 Bk + umístění pohárku pro vítěze do centrály týmu na Brejku
  • 2. místo - 15 000 000 Bk
  • 3. místo - 11 000 000 Bk
  • 4. místo - 8 000 000 Bk
  • 5.-8. místo - 1 000 000 Bk (4x)

  • vítěz základní skupiny - 500 000 Bk (8x)

  • nejlepší střelec - 1 000 000 Bk (dělené výhra, nejlepší střelec za celý turnaj)
  • nejlepší obrana1 000 000 Bk (nejméně obdržených gólů v průměru na zápas)
Celkem se hraje o 64 000 000 Bk.


 

Termínová listina pro 39. ročník:

Základní skupiny (ZS):

1. kolo - sobota 3.3.2018

2. kolo - neděle 4.3.2018

3. kolo - sobota 10.3.2018

4. kolo - neděle 11.3.2018

5. kolo - sobota 17.3.2018

6. kolo - neděle 18.3.2018

Osmifinálové skupiny/ Skupiny o 17.-32. místo:

1. kolo - sobota 24.3.2018

2. kolo - neděle 25.3.2018

3. kolo - sobota 31.3.2018

4. kolo - neděle 1.4.2018

5. kolo - sobota 7.4.2018

6. kolo - neděle 8.4.2018

 

Čtvrtfinále (1.-8., 9.-16., 17.-24., 25.-32.):

1. zápasy - sobota 14.4.2018

2. zápasy - neděle 15.4.2018

 

Semifinále:

1. zápasy - sobota 21.4.2018

2. zápasy - neděle 22.4.2018

 

Finále + o konečná umístění (neutrální půda):

sobota 28.4.2018

 

Aktualizováno ( Pátek, 23 Únor 2018 12:29 )

 
Tabulka střelců

Diskuze
Administrace
Špičkové posilovací stroje vám pomohou k vytvoření vaší vysněné postavy.