Dukla Cup - 8. ročník
Rozpis iCal export

Finále (26/02/2011)
Sobota, 26 únor 2011
Zobrazit informace D/A 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-FCGFc GrondHill3:1 (2:1) Report
nahoru
O 3. místo (26/02/2011)
Sobota, 26 únor 2011
Zobrazit informace B/A 22:00    SUCSuchari-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:2 (1:2) Report
nahoru
Semifinále 2 (20/02/2011)
Neděle, 20 únor 2011
Zobrazit informace A/D 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-NGUNguru Redhot Pandas1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A/B 22:00    FCGFc GrondHill-SUCSuchari3:0 (2:0) Report
nahoru
Semifinále 1 (19/02/2011)
Sobota, 19 únor 2011
Zobrazit informace D/A 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B/A 22:00    SUCSuchari-FCGFc GrondHill0:3 (0:0) Report
nahoru
Čtvrtfinále 2 (13/02/2011)
Neděle, 13 únor 2011
Zobrazit informace E/D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-NGUNguru Redhot Pandas0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    LESLes Éléphants-FCGFc GrondHill0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace B/E 22:00    SUCSuchari-NASNasarawa Hippo FC4:2 (2:1) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:2 (0:2) Report
nahoru
Čtvrtfinále 1 (12/02/2011)
Sobota, 12 únor 2011
Zobrazit informace D/E 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-BLABlack pearls of Lekki3:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    FCGFc GrondHill-LESLes Éléphants6:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E/B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-SUCSuchari1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-RUDRuda Hvezda Cheb0:1 (0:1) Report
nahoru
Osmifinále 2 (06/02/2011)
Neděle, 06 únor 2011
Zobrazit informace D/E 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-FCFFC Fucošci2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    RCPRC Praga Praha-LESLes Éléphants0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C/E 22:00    FCRFC Rising Sun-BLABlack pearls of Lekki-:-
Zobrazit informace A/B 22:00    FCGFc GrondHill-TRATrabzonspor4:2 (2:1) Report
Zobrazit informace B/A 22:00    SUCSuchari-FCRFC Rubin4:2 (4:0) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    ARSArsenal ČL-RUDRuda Hvezda Cheb-:-
Zobrazit informace C/E 22:00    ACTAC Technik Smíchov-NASNasarawa Hippo FC2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B/A 22:00    SLOSlovácká šlechta-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:4 (0:4) Report
nahoru
Osmifinále 1 (05/02/2011)
Sobota, 05 únor 2011
Zobrazit informace E/D 22:00    FCFFC Fucošci-NGUNguru Redhot Pandas1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    LESLes Éléphants-RCPRC Praga Praha2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace E/C 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCRFC Rising Sun-:-
B/A 22:00    TRATrabzonspor-FCGFc GrondHill0:0 Report
Zobrazit informace A/B 22:00    FCRFC Rubin-SUCSuchari1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-ARSArsenal ČL-:-
Zobrazit informace E/C 22:00    NASNasarawa Hippo FC-ACTAC Technik Smíchov3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace A/B 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-SLOSlovácká šlechta6:0 (3:0) Report
nahoru
10. kolo ZS (30/01/2011)
Neděle, 30 leden 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCGFc GrondHill-FCTFC Trip Abuja4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ATLAtletico Bruntál-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    KLDSK Kladěruby-FCRFC Rubin3:2 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FKPFK Poprad-SUCSuchari0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-FCBFC Blackwood6:1 (3:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    SLOSlovácká šlechta-PARParis FC3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    BUTButchers-FCRFC Rising Sun2:8 (1:5) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCNFC Nehry-FKIFK IE Znojmo4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-ARSArsenal ČL3:0 (1:0) Report
D 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-RUDRuda Hvezda Cheb0:0 Report
Zobrazit informace D 22:00    LESLes Éléphants-FCRFC Razors České Budějovice1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-SCISC Internacional de Portugal3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    KINKinderlein-FCFFC Fucošci0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-RCPRC Praga Praha0:4 (0:4) Report
Zobrazit informace E 22:00    NASNasarawa Hippo FC-BLABlack pearls of Lekki6:1 (3:1) Report
nahoru
9. kolo ZS (29/01/2011)
Sobota, 29 leden 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Rubin-FCGFc GrondHill0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-KLDSK Kladěruby1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCTFC Trip Abuja-ATLAtletico Bruntál0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-FKPFK Poprad1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-SLOSlovácká šlechta3:2 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    SUCSuchari-TRATrabzonspor3:3 (1:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal ČL-BUTButchers6:0 (4:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FKIFK IE Znojmo-ACTAC Technik Smíchov0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCRFC Rising Sun-FCNFC Nehry3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SCISC Internacional de Portugal-NGUNguru Redhot Pandas1:3 (0:0) Report
D 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-IGWIGW Jundrov 760:0 Report
Zobrazit informace D 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-LESLes Éléphants5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    BLABlack pearls of Lekki-KINKinderlein2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    RCPRC Praga Praha-NASNasarawa Hippo FC6:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCFFC Fucošci-EVIEvian Thonon Gaillard2:0 (0:0) Report
nahoru
8. kolo ZS (23/01/2011)
Neděle, 23 leden 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCGFc GrondHill-ATLAtletico Bruntál3:1 (3:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    KLDSK Kladěruby-FCTFC Trip Abuja5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Rubin-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FKPFK Poprad-TRATrabzonspor1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SLOSlovácká šlechta-SUCSuchari1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-FCBFC Blackwood1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    BUTButchers-FCNFC Nehry1:2 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCRFC Rising Sun1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal ČL-FKIFK IE Znojmo2:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-LESLes Éléphants1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-RUDRuda Hvezda Cheb1:2 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    SCISC Internacional de Portugal-FCRFC Razors České Budějovice1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    KINKinderlein-EVIEvian Thonon Gaillard0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCFFC Fucošci2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    BLABlack pearls of Lekki-RCPRC Praga Praha0:3 (0:1) Report
nahoru
7. kolo ZS (22/01/2011)
Sobota, 22 leden 2011
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCGFc GrondHill1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCRFC Rubin0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    ATLAtletico Bruntál-KLDSK Kladěruby1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-FKPFK Poprad5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SUCSuchari-PARParis FC4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-SLOSlovácká šlechta1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FKIFK IE Znojmo-BUTButchers0:3
Zobrazit informace C 22:00    FCRFC Rising Sun-ARSArsenal ČL2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCNFC Nehry-ACTAC Technik Smíchov0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-NGUNguru Redhot Pandas0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-SCISC Internacional de Portugal3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    LESLes Éléphants-IGWIGW Jundrov 762:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    RCPRC Praga Praha-KINKinderlein5:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCFFC Fucošci-BLABlack pearls of Lekki1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-NASNasarawa Hippo FC1:2 (0:1) Report
nahoru
6. kolo ZS (16/01/2011)
Neděle, 16 leden 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCGFc GrondHill-KLDSK Kladěruby10:0 (4:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Rubin-ATLAtletico Bruntál1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCTFC Trip Abuja8:0 (5:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FKPFK Poprad-SLOSlovácká šlechta0:4 (0:4) Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-TRATrabzonspor0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-SUCSuchari0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    BUTButchers-ACTAC Technik Smíchov1:3 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal ČL-FCNFC Nehry5:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FKIFK IE Znojmo-FCRFC Rising Sun1:3 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-IGWIGW Jundrov 765:1 (3:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    SCISC Internacional de Portugal-LESLes Éléphants0:4 (0:2) Report
D 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-RUDRuda Hvezda Cheb0:0 Report
Zobrazit informace E 22:00    KINKinderlein-NASNasarawa Hippo FC1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    BLABlack pearls of Lekki-EVIEvian Thonon Gaillard4:1 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    RCPRC Praga Praha-FCFFC Fucošci2:1 (0:0) Report
nahoru
5. kolo ZS (15/01/2011)
Sobota, 15 leden 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCGFc GrondHill0:7 (0:5) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-ATLAtletico Bruntál6:0 (5:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Rubin-KLDSK Kladěruby2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SUCSuchari-FKPFK Poprad6:1 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-TRATrabzonspor0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-SLOSlovácká šlechta3:1 (3:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCRFC Rising Sun-BUTButchers6:0 (3:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FKIFK IE Znojmo-FCNFC Nehry0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal ČL-ACTAC Technik Smíchov1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-NGUNguru Redhot Pandas1:2 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-LESLes Éléphants2:1 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SCISC Internacional de Portugal-IGWIGW Jundrov 762:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCFFC Fucošci-KINKinderlein2:2 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    RCPRC Praga Praha-EVIEvian Thonon Gaillard6:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    BLABlack pearls of Lekki-NASNasarawa Hippo FC2:1 (0:1) Report
nahoru
4. kolo ZS (09/01/2011)
Neděle, 09 leden 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCGFc GrondHill-FCRFC Rubin0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    KLDSK Kladěruby-ACSACS Deportivo Cali.dpc5:2 (2:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCTFC Trip Abuja2:1 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FKPFK Poprad-PARParis FC1:2 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    SLOSlovácká šlechta-FCBFC Blackwood2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-SUCSuchari2:4 (0:3) Report
Zobrazit informace C 22:00    BUTButchers-ARSArsenal ČL0:6 (0:3) Report
Zobrazit informace C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FKIFK IE Znojmo2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCNFC Nehry-FCRFC Rising Sun0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-SCISC Internacional de Portugal5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCRFC Razors České Budějovice1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    LESLes Éléphants-RUDRuda Hvezda Cheb0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    KINKinderlein-BLABlack pearls of Lekki1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    NASNasarawa Hippo FC-RCPRC Praga Praha0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-FCFFC Fucošci0:1 (0:1) Report
nahoru
3. kolo ZS (08/01/2011)
Sobota, 08 leden 2011
Zobrazit informace A 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCGFc GrondHill1:4 (1:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCTFC Trip Abuja-KLDSK Kladěruby0:6 (0:4) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCRFC Rubin2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-FKPFK Poprad3:1 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SUCSuchari-SLOSlovácká šlechta1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-PARParis FC3:0 (3:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCNFC Nehry-BUTButchers3:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCRFC Rising Sun-ACTAC Technik Smíchov2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FKIFK IE Znojmo-ARSArsenal ČL0:6 (0:3) Report
Zobrazit informace D 22:00    LESLes Éléphants-NGUNguru Redhot Pandas1:3 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-IGWIGW Jundrov 763:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-SCISC Internacional de Portugal2:2 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-KINKinderlein0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCFFC Fucošci-NASNasarawa Hippo FC1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    RCPRC Praga Praha-BLABlack pearls of Lekki1:1 (0:1) Report
nahoru
2. kolo ZS (02/01/2011)
Neděle, 02 leden 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCGFc GrondHill-ACSACS Deportivo Cali.dpc4:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Rubin-FCTFC Trip Abuja4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    KLDSK Kladěruby-ATLAtletico Bruntál2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FKPFK Poprad-FCBFC Blackwood3:4 (0:3) Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-SUCSuchari1:4 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    SLOSlovácká šlechta-TRATrabzonspor2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    BUTButchers-FKIFK IE Znojmo1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal ČL-FCRFC Rising Sun5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCNFC Nehry1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-FCRFC Razors České Budějovice3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SCISC Internacional de Portugal-RUDRuda Hvezda Cheb2:6 (2:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-LESLes Éléphants0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    KINKinderlein-RCPRC Praga Praha0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCFFC Fucošci2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    NASNasarawa Hippo FC-EVIEvian Thonon Gaillard3:2 (2:0) Report
nahoru
1. kolo ZS (01/01/2011)
Sobota, 01 leden 2011
Zobrazit informace A 22:00    KLDSK Kladěruby-FCGFc GrondHill1:2 (1:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCRFC Rubin2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCTFC Trip Abuja-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3 (0:1) Report
B 22:00    SLOSlovácká šlechta-FKPFK Poprad0:0 Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-PARParis FC5:1 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SUCSuchari-FCBFC Blackwood4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-BUTButchers7:0 (4:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCNFC Nehry-ARSArsenal ČL1:7 (1:4) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCRFC Rising Sun-FKIFK IE Znojmo7:0 (4:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-NGUNguru Redhot Pandas0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    LESLes Éléphants-SCISC Internacional de Portugal2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-FCRFC Razors České Budějovice4:0 (4:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    NASNasarawa Hippo FC-KINKinderlein3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-BLABlack pearls of Lekki0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCFFC Fucošci-RCPRC Praga Praha5:0 (4:0) Report
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat