Dukla Cup - 9. ročník
Rozpis iCal export

Finále (21/05/2011)
Sobota, 21 květen 2011
Zobrazit informace B/E 22:00    FCKFC Kingoši-FCRFC Rubin1:2 (0:0) Report
nahoru
O 3. místo (21/05/2011)
Sobota, 21 květen 2011
Zobrazit informace E/A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCFFC Fucošci4:3 (2:3) Report
nahoru
Semifinále 2 (15/05/2011)
Neděle, 15 květen 2011
Zobrazit informace E 22:00    FCRFC Rubin-ACSACS Deportivo Cali.dpc2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A/B 22:00    FCFFC Fucošci-FCKFC Kingoši1:3 (1:3) Report
nahoru
Semifinále 1 (14/05/2011)
Sobota, 14 květen 2011
Zobrazit informace E 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCRFC Rubin1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B/A 22:00    FCKFC Kingoši-FCFFC Fucošci1:0 (0:0) Report
nahoru
Čtvrtfinále 2 (08/05/2011)
Neděle, 08 květen 2011
Zobrazit informace D/E 22:00    TRATrabzonspor-FCRFC Rubin2:3 (1:2) Report
Zobrazit informace B/A 22:00    REAREAL Pejr-FCFFC Fucošci3:4 (2:3) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    FCKFC Kingoši-ACTAC Technik Smíchov3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A/E 22:00    FCNFC Nehry-ACSACS Deportivo Cali.dpc2:1 (2:0) Report
nahoru
Čtvrtfinále 1 (07/05/2011)
Sobota, 07 květen 2011
Zobrazit informace E/D 22:00    FCRFC Rubin-TRATrabzonspor1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A/B 22:00    FCFFC Fucošci-REAREAL Pejr0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCKFC Kingoši1:2 (0:0) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCNFC Nehry2:0 (1:0) Report
nahoru
Osmifinále 2 (01/05/2011)
Neděle, 01 květen 2011
Zobrazit informace B/D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-TRATrabzonspor0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    HIGHighlanders FC-REAREAL Pejr0:4 (0:4) Report
Zobrazit informace C/E 22:00    ACTAC Technik Smíchov-KINKinderlein3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B/A 22:00    FCDFC Dobšice-FCNFC Nehry2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-ATLAtletico Bruntál2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    SUCSuchari-FCRFC Rubin1:4 (1:2) Report
Zobrazit informace B/D 22:00    FCKFC Kingoši-KLDSK Kladěruby1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C/A 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-FCFFC Fucošci3:2 (2:1) Report
nahoru
Osmifinále 1 (30/04/2011)
Sobota, 30 duben 2011
Zobrazit informace D/B 22:00    TRATrabzonspor-BLABlack pearls of Lekki1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    REAREAL Pejr-HIGHighlanders FC4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E/C 22:00    KINKinderlein-ACTAC Technik Smíchov1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A/B 22:00    FCNFC Nehry-FCDFC Dobšice5:1 (2:0) Report
Zobrazit informace A/E 22:00    ATLAtletico Bruntál-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    FCRFC Rubin-SUCSuchari3:2 (3:1) Report
Zobrazit informace D/B 22:00    KLDSK Kladěruby-FCKFC Kingoši1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A/C 22:00    FCFFC Fucošci-RUDRuda Hvezda Cheb1:0 (1:0) Report
nahoru
10. kolo ZS (24/04/2011)
Neděle, 24 duben 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCFFC Fucošci-SLOSlovácká šlechta3:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCSFC Sokol Radějov1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-FCNFC Nehry0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-REAREAL Pejr0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCKFC Kingoši-BLABlack pearls of Lekki1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCDFC Dobšice-FCTFC Trip Abuja2:1 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCRFC Razors České Budějovice3:1 (3:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCBFC Borci-HIGHighlanders FC1:2 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-IGWIGW Jundrov 762:4 (2:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    DYNDynamo Krtek-KLDSK Kladěruby0:6 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKPFK Poprad-NASNasarawa Hippo FC1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-TRATrabzonspor1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFC Rubin-EVIEvian Thonon Gaillard4:2 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    PARParis FC-FKIFK IE Znojmo6:0 (4:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    KINKinderlein-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:0 (1:0) Report
nahoru
9. kolo ZS (23/04/2011)
Sobota, 23 duben 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCNFC Nehry-FCFFC Fucošci2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCSFC Sokol Radějov-VICVictorioso FC2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    SLOSlovácká šlechta-ATLAtletico Bruntál1:2 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCBFC Blackwood0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCDFC Dobšice1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    REAREAL Pejr-FCKFC Kingoši1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-ACTAC Technik Smíchov3:2 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    HIGHighlanders FC-RUDRuda Hvezda Cheb0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-FCBFC Borci1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    TRATrabzonspor-DYNDynamo Krtek7:0 (4:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-SUCSuchari0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    KLDSK Kladěruby-FKPFK Poprad4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCRFC Rubin1:3 (1:1) Report
E 22:00    FKIFK IE Znojmo-KINKinderlein0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-PARParis FC2:3 (0:2) Report
nahoru
8. kolo ZS (17/04/2011)
Neděle, 17 duben 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCFFC Fucošci-ATLAtletico Bruntál2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-SLOSlovácká šlechta1:4 (0:3) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCNFC Nehry-FCSFC Sokol Radějov3:2 (2:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-FCKFC Kingoši1:4 (0:1) Report
B 22:00    FCDFC Dobšice-REAREAL Pejr0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCTFC Trip Abuja-BLABlack pearls of Lekki0:5 (0:4) Report
Zobrazit informace C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCBFC Borci3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-FCRFC Razors České Budějovice1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    DYNDynamo Krtek-FKPFK Poprad0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-KLDSK Kladěruby1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    TRATrabzonspor-NASNasarawa Hippo FC6:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFC Rubin-PARParis FC2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    KINKinderlein-EVIEvian Thonon Gaillard1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FKIFK IE Znojmo2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-HIGHighlanders FC2:1 (2:0) Report
nahoru
7. kolo ZS (16/04/2011)
Sobota, 16 duben 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCSFC Sokol Radějov-FCFFC Fucošci0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    SLOSlovácká šlechta-FCNFC Nehry0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    ATLAtletico Bruntál-VICVictorioso FC2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCBFC Blackwood4:1 (3:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    REAREAL Pejr-FCTFC Trip Abuja3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCKFC Kingoši-FCDFC Dobšice3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    HIGHighlanders FC-ACTAC Technik Smíchov0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-IGWIGW Jundrov 762:2 (0:1) Report
C 22:00    FCBFC Borci-RUDRuda Hvezda Cheb0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-DYNDynamo Krtek2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    KLDSK Kladěruby-TRATrabzonspor0:3 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKPFK Poprad-SUCSuchari0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    FKIFK IE Znojmo-FCRFC Rubin1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    PARParis FC-KINKinderlein0:3 (0:1) Report
nahoru
6. kolo ZS (10/04/2011)
Neděle, 10 duben 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCFFC Fucošci-VICVictorioso FC1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCNFC Nehry-ATLAtletico Bruntál1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCSFC Sokol Radějov-SLOSlovácká šlechta1:5 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-FCDFC Dobšice0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCKFC Kingoši0:6 (0:3) Report
Zobrazit informace B 22:00    BLABlack pearls of Lekki-REAREAL Pejr0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-RUDRuda Hvezda Cheb2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCBFC Borci2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    HIGHighlanders FC-FCRFC Razors České Budějovice4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    DYNDynamo Krtek-SUCSuchari0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    TRATrabzonspor-FKPFK Poprad3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-KLDSK Kladěruby0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFC Rubin-KINKinderlein3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-PARParis FC0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FKIFK IE Znojmo-EVIEvian Thonon Gaillard0:3 (0:2) Report
nahoru
5. kolo ZS (09/04/2011)
Sobota, 09 duben 2011
Zobrazit informace A 22:00    SLOSlovácká šlechta-FCFFC Fucošci1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCSFC Sokol Radějov-ATLAtletico Bruntál1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCNFC Nehry-VICVictorioso FC2:1 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    REAREAL Pejr-FCBFC Blackwood1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCKFC Kingoši1:2 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCDFC Dobšice2:3 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-ACTAC Technik Smíchov1:3 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    HIGHighlanders FC-FCBFC Borci1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-RUDRuda Hvezda Cheb1:3 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    KLDSK Kladěruby-DYNDynamo Krtek4:1 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FKPFK Poprad1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    TRATrabzonspor-SUCSuchari3:2 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-FCRFC Rubin2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FKIFK IE Znojmo-PARParis FC1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-KINKinderlein1:0 (1:0) Report
nahoru
4. kolo ZS (03/04/2011)
Neděle, 03 duben 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCFFC Fucošci-FCNFC Nehry1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-FCSFC Sokol Radějov0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    ATLAtletico Bruntál-SLOSlovácká šlechta1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-FCTFC Trip Abuja2:1 (2:1) Report
B 22:00    FCDFC Dobšice-BLABlack pearls of Lekki0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCKFC Kingoši-REAREAL Pejr0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-IGWIGW Jundrov 762:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-HIGHighlanders FC4:0 (4:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCBFC Borci-FCRFC Razors České Budějovice0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    DYNDynamo Krtek-TRATrabzonspor0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-NASNasarawa Hippo FC5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKPFK Poprad-KLDSK Kladěruby0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFC Rubin-ACSACS Deportivo Cali.dpc2:4 (1:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    KINKinderlein-FKIFK IE Znojmo1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    PARParis FC-EVIEvian Thonon Gaillard1:2 (1:0) Report
nahoru
3. kolo ZS (02/04/2011)
Sobota, 02 duben 2011
Zobrazit informace A 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCFFC Fucošci1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    SLOSlovácká šlechta-VICVictorioso FC1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCSFC Sokol Radějov-FCNFC Nehry2:2 (2:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCKFC Kingoši-FCBFC Blackwood2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    REAREAL Pejr-FCDFC Dobšice1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCTFC Trip Abuja3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCBFC Borci-ACTAC Technik Smíchov0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-RUDRuda Hvezda Cheb0:7 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    HIGHighlanders FC-IGWIGW Jundrov 762:1 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKPFK Poprad-DYNDynamo Krtek0:6 (0:3) Report
Zobrazit informace D 22:00    KLDSK Kladěruby-SUCSuchari1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-TRATrabzonspor0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    PARParis FC-FCRFC Rubin3:3 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-KINKinderlein0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FKIFK IE Znojmo-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3 (0:1) Report
nahoru
2. kolo ZS (27/03/2011)
Neděle, 27 březen 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCFFC Fucošci-FCSFC Sokol Radějov0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCNFC Nehry-SLOSlovácká šlechta1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-ATLAtletico Bruntál1:4 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-BLABlack pearls of Lekki3:1 (2:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCTFC Trip Abuja-REAREAL Pejr0:5 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCDFC Dobšice-FCKFC Kingoši0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-HIGHighlanders FC2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCRFC Razors České Budějovice1:3 (1:3) Report
Zobrazit informace C 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-FCBFC Borci0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    DYNDynamo Krtek-NASNasarawa Hippo FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    TRATrabzonspor-KLDSK Kladěruby2:2 (1:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-FKPFK Poprad6:1 (4:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFC Rubin-FKIFK IE Znojmo2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-EVIEvian Thonon Gaillard4:2 (3:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    KINKinderlein-PARParis FC0:1 (0:1) Report
nahoru
1. kolo ZS (26/03/2011)
Sobota, 26 březen 2011
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-FCFFC Fucošci0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCNFC Nehry1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    SLOSlovácká šlechta-FCSFC Sokol Radějov2:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCDFC Dobšice-FCBFC Blackwood2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCKFC Kingoši-FCTFC Trip Abuja4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    REAREAL Pejr-BLABlack pearls of Lekki2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-ACTAC Technik Smíchov2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCBFC Borci-IGWIGW Jundrov 762:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-HIGHighlanders FC1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-DYNDynamo Krtek3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKPFK Poprad-TRATrabzonspor0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    KLDSK Kladěruby-NASNasarawa Hippo FC5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    KINKinderlein-FCRFC Rubin5:2 (3:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    PARParis FC-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:4 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-FKIFK IE Znojmo4:0 (2:0) Report
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat