Další zápasy
Nejsou naplánovány další zápasy!
Návštěvnost
TOPlist

Dukla Cup - 10. ročník
Rozpis iCal export

Finále (13/08/2011)
Sobota, 13 srpen 2011
Zobrazit informace A/D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCKFC Kingoši0:6 (0:4) Report
nahoru
O 3. místo (13/08/2011)
Sobota, 13 srpen 2011
Zobrazit informace C/E 22:00    TRATrabzonspor-RUDRuda Hvezda Cheb4:3 (1:2) Report
nahoru
Semifinále 2 (07/08/2011)
Neděle, 07 srpen 2011
Zobrazit informace E/A 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-ACTAC Technik Smíchov1:3 (1:2) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    FCKFC Kingoši-TRATrabzonspor3:0 (1:0) Report
nahoru
Semifinále 1 (06/08/2011)
Sobota, 06 srpen 2011
Zobrazit informace A/E 22:00    ACTAC Technik Smíchov-RUDRuda Hvezda Cheb3:3 (0:2) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    TRATrabzonspor-FCKFC Kingoši0:1 (0:1) Report
nahoru
Čtvrtfinále 2 (31/07/2011)
Neděle, 31 červenec 2011
Zobrazit informace E/B 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-FCRFC Rubin4:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    SUCSuchari-ACTAC Technik Smíchov1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    TRATrabzonspor-FCFFC Fucošci2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    FCKFC Kingoši-FCSFC Stuttgarter Kickers7:0 (4:0) Report
nahoru
Čtvrtfinále 1 (30/07/2011)
Sobota, 30 červenec 2011
Zobrazit informace B/E 22:00    FCRFC Rubin-RUDRuda Hvezda Cheb2:2 (1:0) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-SUCSuchari1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    FCFFC Fucošci-TRATrabzonspor0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    FCSFC Stuttgarter Kickers-FCKFC Kingoši0:1 (0:0) Report
nahoru
Osmifinále 2 (24/07/2011)
Neděle, 24 červenec 2011
Zobrazit informace C/B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCRFC Rubin3:3 (2:0) Report
Zobrazit informace A/B 22:00    ACTAC Technik Smíchov-NASNasarawa Hippo FC2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A/C 22:00    FCBFC Blackwood-TRATrabzonspor2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    FCSFC Stuttgarter Kickers-ATLAtletico Bruntál0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    FCKFC Kingoši-REAREAL Pejr5:0 (4:0) Report
Zobrazit informace E/B 22:00    KLDSK Kladěruby-FCFFC Fucošci1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    FCNFC Nehry-SUCSuchari1:2 (1:2) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-SLOSlovácká šlechta2:0 (1:0) Report
nahoru
Osmifinále 1 (23/07/2011)
Sobota, 23 červenec 2011
Zobrazit informace B/C 22:00    FCRFC Rubin-IGWIGW Jundrov 764:1 (2:1) Report
Zobrazit informace B/A 22:00    NASNasarawa Hippo FC-ACTAC Technik Smíchov0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace C/A 22:00    TRATrabzonspor-FCBFC Blackwood1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCSFC Stuttgarter Kickers1:3 (0:2) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    REAREAL Pejr-FCKFC Kingoši0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace B/E 22:00    FCFFC Fucošci-KLDSK Kladěruby4:1 (3:0) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    SUCSuchari-FCNFC Nehry4:1 (2:0) Report
Zobrazit informace A/E 22:00    SLOSlovácká šlechta-RUDRuda Hvezda Cheb0:1 (0:1) Report
nahoru
10. kolo ZS (17/07/2011)
Neděle, 17 červenec 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-SCBSC Beira Mar1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-ACTAC Technik Smíchov0:6 (0:4) Report
Zobrazit informace A 22:00    OSLOslov United F.C.-SLOSlovácká šlechta0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCFFC Fucošci-LOSlos pumpos5:0 (4:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    PAMPamplona-FCRFC Rubin0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCRFC Razors České Budějovice1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    TRATrabzonspor-INTInter Club 083:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FKKFK Kaplice-IGWIGW Jundrov 760:3
Zobrazit informace C 22:00    FCNFC Nehry-REAREAL Pejr2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-FCBFC Barča 6:0 (4:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKPFK Poprad-FCKFC Kingoši0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntál-SUCSuchari0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCSFC Stuttgarter Kickers-RUDRuda Hvezda Cheb0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    KLDSK Kladěruby-FCTFC Trip Abuja4:1 (3:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCKFC Královský Madrid-EVIEvian Thonon Gaillard4:0 (1:0) Report
nahoru
9. kolo ZS (16/07/2011)
Sobota, 16 červenec 2011
Zobrazit informace A 22:00    SLOSlovácká šlechta-FCBFC Blackwood2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-OSLOslov United F.C.2:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    SCBSC Beira Mar-PARParis FC2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-FCFFC Fucošci0:6 (0:3) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-NASNasarawa Hippo FC1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    LOSlos pumpos-PAMPamplona2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    REAREAL Pejr-TRATrabzonspor1:3 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCNFC Nehry2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    INTInter Club 08-FKKFK Kaplice3:0
D 22:00    SUCSuchari-KINKinderlein0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCKFC Kingoši-ATLAtletico Bruntál2:1 (2:1) Report
D 22:00    FCBFC Barča -FKPFK Poprad0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-FCSFC Stuttgarter Kickers2:4 (1:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCKFC Královský Madrid1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-KLDSK Kladěruby4:1 (2:0) Report
nahoru
8. kolo ZS (10/07/2011)
Neděle, 10 červenec 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-PARParis FC2:2 (2:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    OSLOslov United F.C.-SCBSC Beira Mar3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    SLOSlovácká šlechta-ACTAC Technik Smíchov0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCFFC Fucošci-PAMPamplona2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-LOSlos pumpos6:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-FCRFC Rubin0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    TRATrabzonspor-FKKFK Kaplice3:0
Zobrazit informace C 22:00    FCNFC Nehry-INTInter Club 085:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    REAREAL Pejr-IGWIGW Jundrov 761:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-FKPFK Poprad5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCBFC Barča 5:0 (4:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-FCKFC Kingoši3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCSFC Stuttgarter Kickers-KLDSK Kladěruby3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCKFC Královský Madrid-RUDRuda Hvezda Cheb2:3 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-FCTFC Trip Abuja2:0 (0:0) Report
nahoru
7. kolo ZS (09/07/2011)
Sobota, 09 červenec 2011
Zobrazit informace A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCBFC Blackwood3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    SCBSC Beira Mar-SLOSlovácká šlechta0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-OSLOslov United F.C.0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-FCFFC Fucošci2:2 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    LOSlos pumpos-FCRFC Razors České Budějovice0:4 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    PAMPamplona-NASNasarawa Hippo FC2:4 (2:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-TRATrabzonspor1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    INTInter Club 08-REAREAL Pejr0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FKKFK Kaplice-FCNFC Nehry0:3
Zobrazit informace D 22:00    FCKFC Kingoši-KINKinderlein4:1 (3:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCBFC Barča -SUCSuchari0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKPFK Poprad-ATLAtletico Bruntál0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCSFC Stuttgarter Kickers0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-EVIEvian Thonon Gaillard2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    KLDSK Kladěruby-FCKFC Královský Madrid5:0 (2:0) Report
nahoru
6. kolo ZS (03/07/2011)
Neděle, 03 červenec 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-OSLOslov United F.C.2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    SLOSlovácká šlechta-PARParis FC5:0 (5:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-SCBSC Beira Mar7:0 (6:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCFFC Fucošci-NASNasarawa Hippo FC4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-PAMPamplona0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-LOSlos pumpos4:1 (3:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    TRATrabzonspor-FCNFC Nehry2:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    REAREAL Pejr-FKKFK Kaplice3:0
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-INTInter Club 085:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-ATLAtletico Bruntál0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-FKPFK Poprad2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCKFC Kingoši-FCBFC Barča 4:2 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCSFC Stuttgarter Kickers-FCKFC Královský Madrid3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-KLDSK Kladěruby0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-RUDRuda Hvezda Cheb1:1 (0:0) Report
nahoru
5.kolo ZS (02/07/2011)
Sobota, 02 červenec 2011
Zobrazit informace A 22:00    SCBSC Beira Mar-FCBFC Blackwood1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-PARParis FC4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    SLOSlovácká šlechta-OSLOslov United F.C.3:2 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    LOSlos pumpos-FCFFC Fucošci0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-PAMPamplona4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-NASNasarawa Hippo FC0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    INTInter Club 08-TRATrabzonspor0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FKKFK Kaplice3:0
Zobrazit informace C 22:00    REAREAL Pejr-FCNFC Nehry2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCBFC Barča -KINKinderlein0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCKFC Kingoši-FKPFK Poprad2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-ATLAtletico Bruntál1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-FCSFC Stuttgarter Kickers1:3 (1:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-KLDSK Kladěruby0:2 (0:0) Report
E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-FCKFC Královský Madrid0:0 (0:0) Report
nahoru
4.kolo ZS (26/06/2011)
Neděle, 26 červen 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-SLOSlovácká šlechta2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    OSLOslov United F.C.-ACTAC Technik Smíchov0:7 (0:3) Report
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-SCBSC Beira Mar4:1 (3:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCFFC Fucošci-FCRFC Razors České Budějovice4:0 (4:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCRFC Rubin0:5 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    PAMPamplona-LOSlos pumpos3:0 (2:0) Report
C 22:00    TRATrabzonspor-REAREAL Pejr0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCNFC Nehry-IGWIGW Jundrov 764:0 (3:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FKKFK Kaplice-INTInter Club 080:3
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-SUCSuchari1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCKFC Kingoši0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKPFK Poprad-FCBFC Barča 1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCSFC Stuttgarter Kickers-EVIEvian Thonon Gaillard6:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCKFC Královský Madrid-FCTFC Trip Abuja0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    KLDSK Kladěruby-RUDRuda Hvezda Cheb1:3 (1:2) Report
nahoru
3.kolo ZS (25/06/2011)
Sobota, 25 červen 2011
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-FCBFC Blackwood0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    SCBSC Beira Mar-OSLOslov United F.C.1:4 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-SLOSlovácká šlechta8:2 (2:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    PAMPamplona-FCFFC Fucošci0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace B 22:00    LOSlos pumpos-NASNasarawa Hippo FC0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-FCRFC Razors České Budějovice3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FKKFK Kaplice-TRATrabzonspor0:3
Zobrazit informace C 22:00    INTInter Club 08-FCNFC Nehry1:9 (1:5) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-REAREAL Pejr2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKPFK Poprad-KINKinderlein0:5 (0:1) Report
D 22:00    FCBFC Barča -ATLAtletico Bruntál0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCKFC Kingoši-SUCSuchari1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    KLDSK Kladěruby-FCSFC Stuttgarter Kickers1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-FCKFC Královský Madrid1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-EVIEvian Thonon Gaillard3:2 (2:0) Report
nahoru
2.kolo ZS (19/06/2011)
Neděle, 19 červen 2011
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-ACTAC Technik Smíchov0:3 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    SLOSlovácká šlechta-SCBSC Beira Mar2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    OSLOslov United F.C.-PARParis FC0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCFFC Fucošci-FCRFC Rubin1:5 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-LOSlos pumpos3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-PAMPamplona0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    TRATrabzonspor-IGWIGW Jundrov 762:1 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    REAREAL Pejr-INTInter Club 087:0 (5:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCNFC Nehry-FKKFK Kaplice3:0 (0:1)
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-FCKFC Kingoši0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-FCBFC Barča 2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntál-FKPFK Poprad2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCSFC Stuttgarter Kickers-FCTFC Trip Abuja1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-RUDRuda Hvezda Cheb1:3 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCKFC Královský Madrid-KLDSK Kladěruby0:8 (0:6) Report
nahoru
1.kolo ZS (18/06/2011)
Sobota, 18 červen 2011
Zobrazit informace A 22:00    OSLOslov United F.C.-FCBFC Blackwood0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-SLOSlovácká šlechta0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    SCBSC Beira Mar-ACTAC Technik Smíchov1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCFFC Fucošci0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    PAMPamplona-FCRFC Razors České Budějovice2:1 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    LOSlos pumpos-FCRFC Rubin0:4 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCNFC Nehry-TRATrabzonspor1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FKKFK Kaplice-REAREAL Pejr0:3 (1:0)
Zobrazit informace C 22:00    INTInter Club 08-IGWIGW Jundrov 762:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntál-KINKinderlein1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKPFK Poprad-SUCSuchari0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCBFC Barča -FCKFC Kingoši1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCKFC Královský Madrid-FCSFC Stuttgarter Kickers0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    KLDSK Kladěruby-EVIEvian Thonon Gaillard2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    RUDRuda Hvezda Cheb-FCTFC Trip Abuja2:2 (0:1) Report
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců
Dennis Rasmussen (HVV)   20
Bernardo Oriol (ACT)   18
Ismael Calgaro (FKD)   15
Michal Janíček (FKD)   14
Michael Reilly (SAO)   14
Andres Serbio (CAS)   13
Carlos Aurtenetxe Cotelo (ACT)   13
Cleo Pepito Wilfried (FCP)   13
Evžen Křetínský (FCK)   13
Manuel León de Souza (ACT)   12
Andrew Burrungee (FCF)   12
Fritz Krupp (FCL)   11
Uzodimma Nwaneri (NAS)   11
Yesith Victoria (VIK)   11
Jorge Danny (FCJ)   11
Celková tabulka
Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat