Další zápasy
Nejsou naplánovány další zápasy!
Návštěvnost
TOPlist

Dukla Cup - 18. ročník
Rozpis iCal export

Finále/O umístění (15/06/2013)
Sobota, 15 červen 2013
Zobrazit informace A/C 22:00    FCLFC LUKAS-ROLRoland Islands CICM0:3 Report
Zobrazit informace B/A 22:00    NERNew England Revolution-ABAAbarth Scorpionares2:1 Report
Zobrazit informace D 22:00    DRUdrustevnik kralova-ACTAC Technik Smíchov1:0 Report
Zobrazit informace C/B 22:00    IGWIGW Slavie Damnice-VIKViktorka City FC0:1 Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-NASNasarawa Hippo FC2:3 Report
C/B 22:00    FCPFC Puerto Montt-PARParis FC0:1 Report
Zobrazit informace A/C 22:00    FCCFC COLA DOKSY-FORFort St. Pieter3:0 Report
A/B 22:00    CFSC.F Santiago Salinas-INVinvincibile nmnm team3:0
Zobrazit informace G/F 22:00    KINKinderlein-CLUClub Deportivo Philly de Žatec2:1 Report
Zobrazit informace E/H 22:00    CABCA Boca Juniors-FCSFC Sázavan United 0:1 Report
Zobrazit informace H/G 22:00    ACVAC Vysoká Sharks-TJATJ Atlético Cape Coast0:1 Report
Zobrazit informace E/F 22:00    VRCSFK Vrchovina-BYOB.Y.O.B2:1 Report
Zobrazit informace H 22:00    FCPFC Poulov-FCKFC Královský Madrid1:0 Report
Zobrazit informace G/F 22:00    GUIGuimaraes-JGKJGKošice0:2 Report
Zobrazit informace F/E 22:00    FKDFK Dubnice-PARParis St.Germain FC4:0 Report
Zobrazit informace E/G 22:00    FKPFK Poprad-HROHromy Ac Sparta Praha2:1 Report
nahoru
Semifinále 2 (09/06/2013)
Neděle, 09 červen 2013
Zobrazit informace B/A 22:00    NERNew England Revolution-FCLFC LUKAS0:4 Report
Zobrazit informace A/C 22:00    ABAAbarth Scorpionares-ROLRoland Islands CICM0:2 Report
Zobrazit informace C/D 22:00    IGWIGW Slavie Damnice-DRUdrustevnik kralova0:5 Report
Zobrazit informace D/B 22:00    ACTAC Technik Smíchov-VIKViktorka City FC4:0 Report
Zobrazit informace C/D 22:00    FCPFC Puerto Montt-IGWIGW Jundrov 762:5 Report
Zobrazit informace D/B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-PARParis FC2:0 Report
B/A 22:00    INVinvincibile nmnm team-FCCFC COLA DOKSY0:3 Report
Zobrazit informace A/C 22:00    CFSC.F Santiago Salinas-FORFort St. Pieter0:2 Report
Zobrazit informace G/E 22:00    KINKinderlein-CABCA Boca Juniors2:0 Report
Zobrazit informace H/F 22:00    FCSFC Sázavan United -CLUClub Deportivo Philly de Žatec0:1 Report
F/H 22:00    BYOB.Y.O.B-ACVAC Vysoká Sharks0:3 Report
Zobrazit informace E/G 22:00    VRCSFK Vrchovina-TJATJ Atlético Cape Coast0:4 Report
Zobrazit informace G/H 22:00    GUIGuimaraes-FCPFC Poulov1:1 Report
Zobrazit informace H/F 22:00    FCKFC Královský Madrid-JGKJGKošice2:0 Report
Zobrazit informace F/E 22:00    FKDFK Dubnice-FKPFK Poprad2:1 Report
Zobrazit informace E/G 22:00    PARParis St.Germain FC-HROHromy Ac Sparta Praha3:2 Report
nahoru
Semifinále 1 (08/06/2013)
Sobota, 08 červen 2013
Zobrazit informace A/B 22:00    FCLFC LUKAS-NERNew England Revolution3:0 Report
Zobrazit informace C/A 22:00    ROLRoland Islands CICM-ABAAbarth Scorpionares6:0 Report
Zobrazit informace D/C 22:00    DRUdrustevnik kralova-IGWIGW Slavie Damnice3:0 Report
Zobrazit informace B/D 22:00    VIKViktorka City FC-ACTAC Technik Smíchov1:1 Report
Zobrazit informace D/C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCPFC Puerto Montt4:1 Report
Zobrazit informace B/D 22:00    PARParis FC-NASNasarawa Hippo FC3:1 Report
A/B 22:00    FCCFC COLA DOKSY-INVinvincibile nmnm team3:0 Report
Zobrazit informace C/A 22:00    FORFort St. Pieter-CFSC.F Santiago Salinas1:2 Report
Zobrazit informace E/G 22:00    CABCA Boca Juniors-KINKinderlein1:0 Report
F/H 22:00    CLUClub Deportivo Philly de Žatec-FCSFC Sázavan United 0:0 Report
H/F 22:00    ACVAC Vysoká Sharks-BYOB.Y.O.B3:0 Report
Zobrazit informace G/E 22:00    TJATJ Atlético Cape Coast-VRCSFK Vrchovina2:0 Report
Zobrazit informace H/G 22:00    FCPFC Poulov-GUIGuimaraes3:0 Report
Zobrazit informace F/H 22:00    JGKJGKošice-FCKFC Královský Madrid1:1 Report
Zobrazit informace E/F 22:00    FKPFK Poprad-FKDFK Dubnice1:3 Report
Zobrazit informace G/E 22:00    HROHromy Ac Sparta Praha-PARParis St.Germain FC3:4 Report
nahoru
Čtvrtfinále 2 (02/06/2013)
Neděle, 02 červen 2013
Zobrazit informace D/A 22:00    DRUdrustevnik kralova-FCLFC LUKAS0:2 Report
Zobrazit informace B/C 22:00    NERNew England Revolution-IGWIGW Slavie Damnice2:0 Report
Zobrazit informace C/B 22:00    ROLRoland Islands CICM-VIKViktorka City FC2:1 Report
Zobrazit informace A/D 22:00    ABAAbarth Scorpionares-ACTAC Technik Smíchov1:0 Report
D/A 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCCFC COLA DOKSY0:0 Report
B/C 22:00    INVinvincibile nmnm team-FCPFC Puerto Montt0:3
C/B 22:00    FORFort St. Pieter-PARParis FC0:0 Report
Zobrazit informace A/D 22:00    CFSC.F Santiago Salinas-NASNasarawa Hippo FC0:1 Report
Zobrazit informace H/E 22:00    ACVAC Vysoká Sharks-CABCA Boca Juniors1:1 Report
Zobrazit informace F/G 22:00    BYOB.Y.O.B-KINKinderlein1:3 Report
Zobrazit informace G/F 22:00    TJATJ Atlético Cape Coast-CLUClub Deportivo Philly de Žatec1:1 Report
Zobrazit informace E/H 22:00    VRCSFK Vrchovina-FCSFC Sázavan United 0:1 Report
Zobrazit informace H/E 22:00    FCPFC Poulov-FKPFK Poprad2:0 Report
Zobrazit informace F/G 22:00    FKDFK Dubnice-GUIGuimaraes2:1 Report
Zobrazit informace G/F 22:00    HROHromy Ac Sparta Praha-JGKJGKošice1:2 Report
Zobrazit informace E/H 22:00    PARParis St.Germain FC-FCKFC Královský Madrid1:2 Report
nahoru
Čtvrtfinále 1 (01/06/2013)
Sobota, 01 červen 2013
Zobrazit informace A/D 22:00    FCLFC LUKAS-DRUdrustevnik kralova3:0 Report
Zobrazit informace C/B 22:00    IGWIGW Slavie Damnice-NERNew England Revolution0:1 Report
Zobrazit informace B/C 22:00    VIKViktorka City FC-ROLRoland Islands CICM1:1 Report
Zobrazit informace D/A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-ABAAbarth Scorpionares1:2 Report
Zobrazit informace A/D 22:00    FCCFC COLA DOKSY-IGWIGW Jundrov 760:4 Report
C/B 22:00    FCPFC Puerto Montt-INVinvincibile nmnm team3:0
Zobrazit informace B/C 22:00    PARParis FC-FORFort St. Pieter4:0 Report
Zobrazit informace D/A 22:00    NASNasarawa Hippo FC-CFSC.F Santiago Salinas1:0 Report
Zobrazit informace E/H 22:00    CABCA Boca Juniors-ACVAC Vysoká Sharks3:2 Report
Zobrazit informace G/F 22:00    KINKinderlein-BYOB.Y.O.B9:0 Report
Zobrazit informace F/G 22:00    CLUClub Deportivo Philly de Žatec-TJATJ Atlético Cape Coast1:0 Report
Zobrazit informace H/E 22:00    FCSFC Sázavan United -VRCSFK Vrchovina1:1 Report
E/H 22:00    FKPFK Poprad-FCPFC Poulov0:0 Report
Zobrazit informace G/F 22:00    GUIGuimaraes-FKDFK Dubnice3:0 Report
Zobrazit informace F/G 22:00    JGKJGKošice-HROHromy Ac Sparta Praha2:1 Report
Zobrazit informace H/E 22:00    FCKFC Královský Madrid-PARParis St.Germain FC3:1 Report
nahoru
6. kolo OS (26/05/2013)
Neděle, 26 květen 2013
Zobrazit informace A 22:00    CFSC.F Santiago Salinas-FCCFC COLA DOKSY0:3 Report
Zobrazit informace A 22:00    FCLFC LUKAS-ABAAbarth Scorpionares3:0 Report
Zobrazit informace B 22:00    NERNew England Revolution-INVinvincibile nmnm team3:0
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-VIKViktorka City FC0:1 Report
Zobrazit informace C 22:00    FCPFC Puerto Montt-ROLRoland Islands CICM3:2 Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Slavie Damnice-FORFort St. Pieter2:1 Report
Zobrazit informace D 22:00    DRUdrustevnik kralova-ACTAC Technik Smíchov4:1 Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-NASNasarawa Hippo FC0:3 Report
Zobrazit informace E 22:00    PARParis St.Germain FC-VRCSFK Vrchovina2:1 Report
Zobrazit informace E 22:00    FKPFK Poprad-CABCA Boca Juniors2:2 Report
Zobrazit informace F 22:00    JGKJGKošice-FKDFK Dubnice3:3 Report
Zobrazit informace F 22:00    BYOB.Y.O.B-CLUClub Deportivo Philly de Žatec0:5 Report
Zobrazit informace G 22:00    KINKinderlein-TJATJ Atlético Cape Coast1:1 Report
Zobrazit informace G 22:00    HROHromy Ac Sparta Praha-GUIGuimaraes1:2 Report
H 22:00    ACVAC Vysoká Sharks-FCKFC Královský Madrid0:0 Report
Zobrazit informace H 22:00    FCSFC Sázavan United -FCPFC Poulov1:0 Report
nahoru
5. kolo OS (25/05/2013)
Sobota, 25 květen 2013
Zobrazit informace A 22:00    ABAAbarth Scorpionares-CFSC.F Santiago Salinas8:0 Report
Zobrazit informace A 22:00    FCCFC COLA DOKSY-FCLFC LUKAS0:1 Report
Zobrazit informace B 22:00    VIKViktorka City FC-NERNew England Revolution3:2 Report
Zobrazit informace B 22:00    INVinvincibile nmnm team-PARParis FC0:3
Zobrazit informace C 22:00    FORFort St. Pieter-FCPFC Puerto Montt1:5 Report
Zobrazit informace C 22:00    ROLRoland Islands CICM-IGWIGW Slavie Damnice6:0 Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-DRUdrustevnik kralova1:2 Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-IGWIGW Jundrov 762:0 Report
Zobrazit informace E 22:00    CABCA Boca Juniors-PARParis St.Germain FC3:0 Report
Zobrazit informace E 22:00    VRCSFK Vrchovina-FKPFK Poprad1:0 Report
Zobrazit informace F 22:00    CLUClub Deportivo Philly de Žatec-JGKJGKošice3:0 Report
Zobrazit informace F 22:00    FKDFK Dubnice-BYOB.Y.O.B0:3
Zobrazit informace G 22:00    GUIGuimaraes-KINKinderlein0:2 Report
Zobrazit informace G 22:00    TJATJ Atlético Cape Coast-HROHromy Ac Sparta Praha5:0 Report
Zobrazit informace H 22:00    FCPFC Poulov-ACVAC Vysoká Sharks0:1 Report
H 22:00    FCKFC Královský Madrid-FCSFC Sázavan United 0:0 Report
nahoru
4. kolo OS (19/05/2013)
Neděle, 19 květen 2013
Zobrazit informace A 22:00    CFSC.F Santiago Salinas-FCLFC LUKAS0:6 Report
Zobrazit informace A 22:00    ABAAbarth Scorpionares-FCCFC COLA DOKSY1:0 Report
Zobrazit informace B 22:00    NERNew England Revolution-PARParis FC2:1 Report
B 22:00    VIKViktorka City FC-INVinvincibile nmnm team3:0
Zobrazit informace C 22:00    FCPFC Puerto Montt-IGWIGW Slavie Damnice0:1 Report
Zobrazit informace C 22:00    FORFort St. Pieter-ROLRoland Islands CICM0:5 Report
Zobrazit informace D 22:00    DRUdrustevnik kralova-IGWIGW Jundrov 760:5 Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-ACTAC Technik Smíchov0:1 Report
E 22:00    PARParis St.Germain FC-FKPFK Poprad0:0 Report
Zobrazit informace E 22:00    CABCA Boca Juniors-VRCSFK Vrchovina3:0 Report
Zobrazit informace F 22:00    JGKJGKošice-BYOB.Y.O.B2:3 Report
Zobrazit informace F 22:00    CLUClub Deportivo Philly de Žatec-FKDFK Dubnice1:1 Report
Zobrazit informace G 22:00    KINKinderlein-HROHromy Ac Sparta Praha3:0 Report
G 22:00    GUIGuimaraes-TJATJ Atlético Cape Coast0:0 Report
Zobrazit informace H 22:00    ACVAC Vysoká Sharks-FCSFC Sázavan United 0:2 Report
H 22:00    FCPFC Poulov-FCKFC Královský Madrid0:0 Report
nahoru
3. kolo OS (18/05/2013)
Sobota, 18 květen 2013
Zobrazit informace A 22:00    FCCFC COLA DOKSY-CFSC.F Santiago Salinas3:1 Report
Zobrazit informace A 22:00    ABAAbarth Scorpionares-FCLFC LUKAS0:2 Report
Zobrazit informace B 22:00    INVinvincibile nmnm team-NERNew England Revolution0:3
Zobrazit informace B 22:00    VIKViktorka City FC-PARParis FC6:0 Report
Zobrazit informace C 22:00    ROLRoland Islands CICM-FCPFC Puerto Montt2:2 Report
Zobrazit informace C 22:00    FORFort St. Pieter-IGWIGW Slavie Damnice0:1 Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-DRUdrustevnik kralova3:1 Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-IGWIGW Jundrov 760:3 Report
Zobrazit informace E 22:00    VRCSFK Vrchovina-PARParis St.Germain FC5:1 Report
Zobrazit informace E 22:00    CABCA Boca Juniors-FKPFK Poprad2:0 Report
Zobrazit informace F 22:00    FKDFK Dubnice-JGKJGKošice2:3 Report
Zobrazit informace F 22:00    CLUClub Deportivo Philly de Žatec-BYOB.Y.O.B5:2 Report
Zobrazit informace G 22:00    TJATJ Atlético Cape Coast-KINKinderlein1:1 Report
Zobrazit informace G 22:00    GUIGuimaraes-HROHromy Ac Sparta Praha1:0 Report
Zobrazit informace H 22:00    FCKFC Královský Madrid-ACVAC Vysoká Sharks1:2 Report
Zobrazit informace H 22:00    FCPFC Poulov-FCSFC Sázavan United 0:5 Report
nahoru
2. kolo OS (12/05/2013)
Neděle, 12 květen 2013
Zobrazit informace A 22:00    CFSC.F Santiago Salinas-ABAAbarth Scorpionares0:2 Report
Zobrazit informace A 22:00    FCLFC LUKAS-FCCFC COLA DOKSY2:0 Report
Zobrazit informace B 22:00    NERNew England Revolution-VIKViktorka City FC3:1 Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-INVinvincibile nmnm team3:0
Zobrazit informace C 22:00    FCPFC Puerto Montt-FORFort St. Pieter3:0 Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Slavie Damnice-ROLRoland Islands CICM2:1 Report
Zobrazit informace D 22:00    DRUdrustevnik kralova-NASNasarawa Hippo FC1:3 Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-ACTAC Technik Smíchov0:4 Report
Zobrazit informace E 22:00    PARParis St.Germain FC-CABCA Boca Juniors0:2 Report
E 22:00    FKPFK Poprad-VRCSFK Vrchovina0:0 Report
Zobrazit informace F 22:00    JGKJGKošice-CLUClub Deportivo Philly de Žatec1:1 Report
Zobrazit informace F 22:00    BYOB.Y.O.B-FKDFK Dubnice1:0 Report
Zobrazit informace G 22:00    KINKinderlein-GUIGuimaraes3:2 Report
Zobrazit informace G 22:00    HROHromy Ac Sparta Praha-TJATJ Atlético Cape Coast3:0 Report
Zobrazit informace H 22:00    ACVAC Vysoká Sharks-FCPFC Poulov1:1 Report
Zobrazit informace H 22:00    FCSFC Sázavan United -FCKFC Královský Madrid1:1 Report
nahoru
1. kolo OS (11/05/2013)
Sobota, 11 květen 2013
A 22:00    FCLFC LUKAS-CFSC.F Santiago Salinas3:0 Report
Zobrazit informace A 22:00    FCCFC COLA DOKSY-ABAAbarth Scorpionares2:0 Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-NERNew England Revolution1:1 Report
B 22:00    INVinvincibile nmnm team-VIKViktorka City FC0:3 Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Slavie Damnice-FCPFC Puerto Montt3:1 Report
Zobrazit informace C 22:00    ROLRoland Islands CICM-FORFort St. Pieter3:0 Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-DRUdrustevnik kralova0:3 Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-NASNasarawa Hippo FC2:1 Report
Zobrazit informace E 22:00    FKPFK Poprad-PARParis St.Germain FC3:0 Report
Zobrazit informace E 22:00    VRCSFK Vrchovina-CABCA Boca Juniors1:4 Report
Zobrazit informace F 22:00    BYOB.Y.O.B-JGKJGKošice3:3 Report
Zobrazit informace F 22:00    FKDFK Dubnice-CLUClub Deportivo Philly de Žatec0:2 Report
Zobrazit informace G 22:00    HROHromy Ac Sparta Praha-KINKinderlein0:5 Report
Zobrazit informace G 22:00    TJATJ Atlético Cape Coast-GUIGuimaraes5:1 Report
Zobrazit informace H 22:00    FCSFC Sázavan United -ACVAC Vysoká Sharks0:1 Report
Zobrazit informace H 22:00    FCKFC Královský Madrid-FCPFC Poulov2:0 Report
nahoru
6. kolo ZS (05/05/2013)
Neděle, 05 květen 2013
Zobrazit informace C/E 22:00    IGWIGW Slavie Damnice-FKPFK Poprad2:1 Report
Zobrazit informace A/G 22:00    FCLFC LUKAS-HROHromy Ac Sparta Praha4:0 Report
G/E 22:00    TJATJ Atlético Cape Coast-VRCSFK Vrchovina0:0 Report
Zobrazit informace A/C 22:00    FCCFC COLA DOKSY-ROLRoland Islands CICM1:4 Report
Zobrazit informace G/E 22:00    GUIGuimaraes-CABCA Boca Juniors2:2 Report
Zobrazit informace A/C 22:00    ABAAbarth Scorpionares-FORFort St. Pieter0:1 Report
Zobrazit informace E/C 22:00    PARParis St.Germain FC-FCPFC Puerto Montt2:2 Report
Zobrazit informace A/G 22:00    CFSC.F Santiago Salinas-KINKinderlein2:1 Report
Zobrazit informace B/H 22:00    PARParis FC-FCSFC Sázavan United 1:0 Report
Zobrazit informace F/D 22:00    BYOB.Y.O.B-IGWIGW Jundrov 761:3 Report
Zobrazit informace B/H 22:00    INVinvincibile nmnm team-FCKFC Královský Madrid1:3 Report
D/F 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FKDFK Dubnice0:0 Report
Zobrazit informace B/H 22:00    VIKViktorka City FC-FCPFC Poulov5:1 Report
Zobrazit informace F/D 22:00    CLUClub Deportivo Philly de Žatec-NASNasarawa Hippo FC1:0 Report
Zobrazit informace B/D 22:00    NERNew England Revolution-DRUdrustevnik kralova1:4 Report
Zobrazit informace H/F 22:00    ACVAC Vysoká Sharks-JGKJGKošice7:0 Report
nahoru
5. kolo ZS (04/05/2013)
Sobota, 04 květen 2013
Zobrazit informace G/C 22:00    HROHromy Ac Sparta Praha-IGWIGW Slavie Damnice0:3 Report
Zobrazit informace E/A 22:00    FKPFK Poprad-FCLFC LUKAS1:3 Report
Zobrazit informace C/G 22:00    ROLRoland Islands CICM-TJATJ Atlético Cape Coast2:1 Report
Zobrazit informace E/A 22:00    VRCSFK Vrchovina-FCCFC COLA DOKSY0:4 Report
Zobrazit informace C/G 22:00    FORFort St. Pieter-GUIGuimaraes1:2 Report
Zobrazit informace E/A 22:00    CABCA Boca Juniors-ABAAbarth Scorpionares0:3 Report
Zobrazit informace G/E 22:00    KINKinderlein-PARParis St.Germain FC4:1 Report
Zobrazit informace C/A 22:00    FCPFC Puerto Montt-CFSC.F Santiago Salinas2:2 Report
D/B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-PARParis FC0:0 Report
Zobrazit informace H/F 22:00    FCSFC Sázavan United -BYOB.Y.O.B5:1 Report
Zobrazit informace F/B 22:00    FKDFK Dubnice-INVinvincibile nmnm team0:1 Report
Zobrazit informace H/D 22:00    FCKFC Královský Madrid-ACTAC Technik Smíchov1:2 Report
Zobrazit informace D/B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-VIKViktorka City FC1:1 Report
Zobrazit informace H/F 22:00    FCPFC Poulov-CLUClub Deportivo Philly de Žatec1:8 Report
Zobrazit informace F/B 22:00    JGKJGKošice-NERNew England Revolution2:3 Report
Zobrazit informace D/H 22:00    DRUdrustevnik kralova-ACVAC Vysoká Sharks2:0 Report
nahoru
4. kolo ZS (28/04/2013)
Neděle, 28 duben 2013
Zobrazit informace C/A 22:00    IGWIGW Slavie Damnice-FCLFC LUKAS1:3 Report
G/E 22:00    HROHromy Ac Sparta Praha-FKPFK Poprad0:0 Report
Zobrazit informace G/A 22:00    TJATJ Atlético Cape Coast-FCCFC COLA DOKSY2:1 Report
Zobrazit informace C/E 22:00    ROLRoland Islands CICM-VRCSFK Vrchovina3:0 Report
G/A 22:00    GUIGuimaraes-ABAAbarth Scorpionares0:0 Report
Zobrazit informace C/E 22:00    FORFort St. Pieter-CABCA Boca Juniors2:2 Report
Zobrazit informace E/A 22:00    PARParis St.Germain FC-CFSC.F Santiago Salinas1:1 Report
G/C 22:00    KINKinderlein-FCPFC Puerto Montt0:0 Report
Zobrazit informace B/F 22:00    PARParis FC-BYOB.Y.O.B5:3 Report
Zobrazit informace D/H 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCSFC Sázavan United 1:1 Report
Zobrazit informace B/D 22:00    INVinvincibile nmnm team-ACTAC Technik Smíchov1:1 Report
Zobrazit informace F/H 22:00    FKDFK Dubnice-FCKFC Královský Madrid0:2 Report
Zobrazit informace B/F 22:00    VIKViktorka City FC-CLUClub Deportivo Philly de Žatec3:0 Report
Zobrazit informace D/H 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCPFC Poulov2:0 Report
B/H 22:00    NERNew England Revolution-ACVAC Vysoká Sharks0:0 Report
Zobrazit informace F/D 22:00    JGKJGKošice-DRUdrustevnik kralova0:4 Report
nahoru
3. kolo ZS (27/04/2013)
Sobota, 27 duben 2013
Zobrazit informace E/C 22:00    FKPFK Poprad-IGWIGW Slavie Damnice1:0 Report
Zobrazit informace G/A 22:00    HROHromy Ac Sparta Praha-FCLFC LUKAS0:7 Report
E/G 22:00    VRCSFK Vrchovina-TJATJ Atlético Cape Coast0:0 Report
Zobrazit informace C/A 22:00    ROLRoland Islands CICM-FCCFC COLA DOKSY1:2 Report
Zobrazit informace E/G 22:00    CABCA Boca Juniors-GUIGuimaraes4:0 Report
Zobrazit informace C/A 22:00    FORFort St. Pieter-ABAAbarth Scorpionares0:2 Report
Zobrazit informace C/E 22:00    FCPFC Puerto Montt-PARParis St.Germain FC3:0 Report
Zobrazit informace G/A 22:00    KINKinderlein-CFSC.F Santiago Salinas0:1 Report
H/B 22:00    FCSFC Sázavan United -PARParis FC0:0 Report
Zobrazit informace D/F 22:00    IGWIGW Jundrov 76-BYOB.Y.O.B0:2 Report
Zobrazit informace H/B 22:00    FCKFC Královský Madrid-INVinvincibile nmnm team0:1 Report
Zobrazit informace F/D 22:00    FKDFK Dubnice-ACTAC Technik Smíchov2:4 Report
Zobrazit informace H/B 22:00    FCPFC Poulov-VIKViktorka City FC2:2 Report
Zobrazit informace D/F 22:00    NASNasarawa Hippo FC-CLUClub Deportivo Philly de Žatec1:0 Report
Zobrazit informace D/B 22:00    DRUdrustevnik kralova-NERNew England Revolution3:2 Report
Zobrazit informace F/H 22:00    JGKJGKošice-ACVAC Vysoká Sharks1:2 Report
nahoru
2. kolo ZS (21/04/2013)
Neděle, 21 duben 2013
Zobrazit informace C/G 22:00    IGWIGW Slavie Damnice-HROHromy Ac Sparta Praha2:0 Report
Zobrazit informace A/E 22:00    FCLFC LUKAS-FKPFK Poprad7:0 Report
Zobrazit informace G/C 22:00    TJATJ Atlético Cape Coast-ROLRoland Islands CICM0:9 Report
Zobrazit informace A/E 22:00    FCCFC COLA DOKSY-VRCSFK Vrchovina3:1 Report
Zobrazit informace G/C 22:00    GUIGuimaraes-FORFort St. Pieter0:4 Report
Zobrazit informace A/E 22:00    ABAAbarth Scorpionares-CABCA Boca Juniors1:1 Report
Zobrazit informace E/G 22:00    PARParis St.Germain FC-KINKinderlein0:1 Report
Zobrazit informace A/C 22:00    CFSC.F Santiago Salinas-FCPFC Puerto Montt0:3 Report
Zobrazit informace B/D 22:00    PARParis FC-IGWIGW Jundrov 761:0 Report
Zobrazit informace F/H 22:00    BYOB.Y.O.B-FCSFC Sázavan United 2:0 Report
Zobrazit informace B/F 22:00    INVinvincibile nmnm team-FKDFK Dubnice3:1 Report
Zobrazit informace D/H 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCKFC Královský Madrid5:3 Report
Zobrazit informace B/D 22:00    VIKViktorka City FC-NASNasarawa Hippo FC1:0 Report
Zobrazit informace F/H 22:00    CLUClub Deportivo Philly de Žatec-FCPFC Poulov0:2 Report
Zobrazit informace B/F 22:00    NERNew England Revolution-JGKJGKošice3:0 Report
Zobrazit informace H/D 22:00    ACVAC Vysoká Sharks-DRUdrustevnik kralova1:2 Report
nahoru
1. kolo ZS (20/04/2013)
Sobota, 20 duben 2013
Zobrazit informace A/C 22:00    FCLFC LUKAS-IGWIGW Slavie Damnice6:0 Report
Zobrazit informace E/G 22:00    FKPFK Poprad-HROHromy Ac Sparta Praha0:1 Report
Zobrazit informace A/G 22:00    FCCFC COLA DOKSY-TJATJ Atlético Cape Coast0:1 Report
Zobrazit informace E/C 22:00    VRCSFK Vrchovina-ROLRoland Islands CICM0:2 Report
Zobrazit informace A/G 22:00    ABAAbarth Scorpionares-GUIGuimaraes1:0 Report
Zobrazit informace E/C 22:00    CABCA Boca Juniors-FORFort St. Pieter2:2 Report
Zobrazit informace A/E 22:00    CFSC.F Santiago Salinas-PARParis St.Germain FC0:1 Report
Zobrazit informace C/G 22:00    FCPFC Puerto Montt-KINKinderlein2:0 Report
Zobrazit informace F/B 22:00    BYOB.Y.O.B-PARParis FC0:2 Report
Zobrazit informace H/D 22:00    FCSFC Sázavan United -IGWIGW Jundrov 761:2 Report
Zobrazit informace D/B 22:00    ACTAC Technik Smíchov-INVinvincibile nmnm team4:0 Report
Zobrazit informace H/F 22:00    FCKFC Královský Madrid-FKDFK Dubnice2:0 Report
Zobrazit informace F/B 22:00    CLUClub Deportivo Philly de Žatec-VIKViktorka City FC1:0 Report
Zobrazit informace H/D 22:00    FCPFC Poulov-NASNasarawa Hippo FC0:1 Report
Zobrazit informace H/B 22:00    ACVAC Vysoká Sharks-NERNew England Revolution1:3 Report
Zobrazit informace D/F 22:00    DRUdrustevnik kralova-JGKJGKošice5:1 Report
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců
Dennis Rasmussen (HVV)   20
Bernardo Oriol (ACT)   18
Ismael Calgaro (FKD)   15
Michal Janíček (FKD)   14
Michael Reilly (SAO)   14
Cleo Pepito Wilfried (FCP)   13
Evžen Křetínský (FCK)   13
Andres Serbio (CAS)   13
Carlos Aurtenetxe Cotelo (ACT)   13
Andrew Burrungee (FCF)   12
Manuel León de Souza (ACT)   12
Uzodimma Nwaneri (NAS)   11
Yesith Victoria (VIK)   11
Jorge Danny (FCJ)   11
Sijuwade Ognuke (NAS)   11
Celková tabulka
Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat