Další zápasy
Nejsou naplánovány další zápasy!
Návštěvnost
TOPlist

Dukla Cup - 39. ročník
Rozpis iCal export

1. kolo ZS (03/03/2018)
Sobota, 03 březen 2018
Zobrazit informace C/A RICRichmond United FC-FKKFK Kaplice3:3
Zobrazit informace G/E FCJFC Jestřábi Prostějov-FCVFC Videoplay Frýdek-Místek1:1
Zobrazit informace C/E FKDFK Dvorany-MKEMŠK Želiezovce4:1
Zobrazit informace A/G MGKMGK Vincitore da Trutnov-CHIChivas CF2:1
Zobrazit informace A/G SANSan Francisco Seals-FCAFc Arsenal Nové Město3:1
Zobrazit informace C/E OLDOld stars Denmark B-ASTAS TOTTI Ratíškovice1:2
Zobrazit informace G/E MERMeruna Liberec-FCDFC Dubes4:0
Zobrazit informace C/A FCHFC Hirohito B-FKPFK Poprad5:0
Zobrazit informace F/H ACSACS Deportivo Cali.dpc-ACKAC Kutloch Istanbul0:1
Zobrazit informace B/D ARMArmia Czerwona-CLUClub Deportivo Philly de Žatec1:0
Zobrazit informace D/F ACTAC Technik Smíchov-ALEAlešové z Ratíškovic8:0
Zobrazit informace B/H FKDFK Dubnice-FCFFC Fucošci7:0
Zobrazit informace B/F LAVLa Vechia Signora-FALFalklandy 20114:0
Zobrazit informace D/H TJTTJ Tatran Přimda-HROHromy Ac Sparta Praha4:0
Zobrazit informace D/F NASNasarawa Hippo FC-FCCFC COLA DOKSY5:0
Zobrazit informace H/B LIMLima Sol-FCDFC Dawdlers Chambéry1:2
nahoru
2. kolo ZS (04/03/2018)
Neděle, 04 březen 2018
Zobrazit informace A/E FKKFK Kaplice-FCVFC Videoplay Frýdek-Místek4:2
Zobrazit informace C/G RICRichmond United FC-FCJFC Jestřábi Prostějov1:1
Zobrazit informace E/G MKEMŠK Želiezovce-CHIChivas CF1:1
Zobrazit informace C/A FKDFK Dvorany-MGKMGK Vincitore da Trutnov4:1
Zobrazit informace G/E FCAFc Arsenal Nové Město-ASTAS TOTTI Ratíškovice0:2
Zobrazit informace A/C SANSan Francisco Seals-OLDOld stars Denmark B1:1
Zobrazit informace E/A FCDFC Dubes-FKPFK Poprad0:4
Zobrazit informace G/C MERMeruna Liberec-FCHFC Hirohito B2:2
Zobrazit informace H/D ACKAC Kutloch Istanbul-CLUClub Deportivo Philly de Žatec0:2
Zobrazit informace F/B ACSACS Deportivo Cali.dpc-ARMArmia Czerwona0:2
Zobrazit informace F/H ALEAlešové z Ratíškovic-FCFFC Fucošci0:7
Zobrazit informace D/B ACTAC Technik Smíchov-FKDFK Dubnice4:0
Zobrazit informace F/H FALFalklandy 2011-HROHromy Ac Sparta Praha4:1
Zobrazit informace B/D LAVLa Vechia Signora-TJTTJ Tatran Přimda1:1
Zobrazit informace F/B FCCFC COLA DOKSY-FCDFC Dawdlers Chambéry2:2
Zobrazit informace D/H NASNasarawa Hippo FC-LIMLima Sol7:0
nahoru
3. kolo ZS (10/03/2018)
Sobota, 10 březen 2018
Zobrazit informace G/A FCJFC Jestřábi Prostějov-FKKFK Kaplice2:4
Zobrazit informace E/C FCVFC Videoplay Frýdek-Místek-RICRichmond United FC2:0
Zobrazit informace A/E MGKMGK Vincitore da Trutnov-MKEMŠK Želiezovce4:0
Zobrazit informace G/C CHIChivas CF-FKDFK Dvorany0:2
Zobrazit informace C/G OLDOld stars Denmark B-FCAFc Arsenal Nové Město1:2
Zobrazit informace E/A ASTAS TOTTI Ratíškovice-SANSan Francisco Seals1:1
Zobrazit informace C/E FCHFC Hirohito B-FCDFC Dubes7:1
Zobrazit informace A/G FKPFK Poprad-MERMeruna Liberec2:1
Zobrazit informace B/H ARMArmia Czerwona-ACKAC Kutloch Istanbul9:0
Zobrazit informace D/F CLUClub Deportivo Philly de Žatec-ACSACS Deportivo Cali.dpc3:1
Zobrazit informace B/F FKDFK Dubnice-ALEAlešové z Ratíškovic10:0
Zobrazit informace H/D FCFFC Fucošci-ACTAC Technik Smíchov0:2
Zobrazit informace D/F TJTTJ Tatran Přimda-FALFalklandy 20116:0
Zobrazit informace H/B HROHromy Ac Sparta Praha-LAVLa Vechia Signora1:2
Zobrazit informace H/F LIMLima Sol-FCCFC COLA DOKSY7:0
B/D FCDFC Dawdlers Chambéry-NASNasarawa Hippo FC0:0
nahoru
4. kolo ZS (11/03/2018)
Neděle, 11 březen 2018
Zobrazit informace A/C FKKFK Kaplice-RICRichmond United FC3:1
Zobrazit informace E/G FCVFC Videoplay Frýdek-Místek-FCJFC Jestřábi Prostějov0:2
Zobrazit informace E/C MKEMŠK Želiezovce-FKDFK Dvorany1:5
G/A CHIChivas CF-MGKMGK Vincitore da Trutnov0:0
Zobrazit informace G/A FCAFc Arsenal Nové Město-SANSan Francisco Seals1:2
Zobrazit informace E/C ASTAS TOTTI Ratíškovice-OLDOld stars Denmark B0:1
Zobrazit informace E/G FCDFC Dubes-MERMeruna Liberec0:2
Zobrazit informace A/C FKPFK Poprad-FCHFC Hirohito B0:4
Zobrazit informace H/F ACKAC Kutloch Istanbul-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:6
D/B CLUClub Deportivo Philly de Žatec-ARMArmia Czerwona0:0
Zobrazit informace F/D ALEAlešové z Ratíškovic-ACTAC Technik Smíchov0:6
Zobrazit informace H/B FCFFC Fucošci-FKDFK Dubnice1:6
Zobrazit informace F/B FALFalklandy 2011-LAVLa Vechia Signora1:6
Zobrazit informace H/D HROHromy Ac Sparta Praha-TJTTJ Tatran Přimda1:3
Zobrazit informace F/D FCCFC COLA DOKSY-NASNasarawa Hippo FC0:2
Zobrazit informace B/H FCDFC Dawdlers Chambéry-LIMLima Sol3:0
nahoru
5. kolo ZS (17/03/2018)
Sobota, 17 březen 2018
Zobrazit informace E/A FCVFC Videoplay Frýdek-Místek-FKKFK Kaplice0:2
Zobrazit informace G/C FCJFC Jestřábi Prostějov-RICRichmond United FC0:2
Zobrazit informace G/E CHIChivas CF-MKEMŠK Želiezovce6:0
Zobrazit informace A/C MGKMGK Vincitore da Trutnov-FKDFK Dvorany0:5
Zobrazit informace E/G ASTAS TOTTI Ratíškovice-FCAFc Arsenal Nové Město3:0
Zobrazit informace C/A OLDOld stars Denmark B-SANSan Francisco Seals2:1
Zobrazit informace A/E FKPFK Poprad-FCDFC Dubes3:0
Zobrazit informace C/G FCHFC Hirohito B-MERMeruna Liberec1:0
Zobrazit informace D/H CLUClub Deportivo Philly de Žatec-ACKAC Kutloch Istanbul1:1
Zobrazit informace B/F ARMArmia Czerwona-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:0
Zobrazit informace H/F FCFFC Fucošci-ALEAlešové z Ratíškovic3:0
B/D FKDFK Dubnice-ACTAC Technik Smíchov0:0
Zobrazit informace H/F HROHromy Ac Sparta Praha-FALFalklandy 20111:3
Zobrazit informace D/B TJTTJ Tatran Přimda-LAVLa Vechia Signora1:1
Zobrazit informace B/F FCDFC Dawdlers Chambéry-FCCFC COLA DOKSY3:0
Zobrazit informace H/D LIMLima Sol-NASNasarawa Hippo FC1:1
nahoru
6. kolo ZS (18/03/2018)
Neděle, 18 březen 2018
Zobrazit informace A/G FKKFK Kaplice-FCJFC Jestřábi Prostějov4:1
Zobrazit informace C/E RICRichmond United FC-FCVFC Videoplay Frýdek-Místek3:3
Zobrazit informace E/A MKEMŠK Želiezovce-MGKMGK Vincitore da Trutnov1:2
Zobrazit informace C/G FKDFK Dvorany-CHIChivas CF3:0
Zobrazit informace G/C FCAFc Arsenal Nové Město-OLDOld stars Denmark B0:2
Zobrazit informace A/E SANSan Francisco Seals-ASTAS TOTTI Ratíškovice5:1
Zobrazit informace E/C FCDFC Dubes-FCHFC Hirohito B1:7
Zobrazit informace G/A MERMeruna Liberec-FKPFK Poprad2:2
Zobrazit informace H/B ACKAC Kutloch Istanbul-ARMArmia Czerwona0:4
Zobrazit informace F/D ACSACS Deportivo Cali.dpc-CLUClub Deportivo Philly de Žatec1:1
Zobrazit informace F/B ALEAlešové z Ratíškovic-FKDFK Dubnice0:9
Zobrazit informace D/H ACTAC Technik Smíchov-FCFFC Fucošci3:1
Zobrazit informace F/D FALFalklandy 2011-TJTTJ Tatran Přimda4:2
Zobrazit informace B/H LAVLa Vechia Signora-HROHromy Ac Sparta Praha2:0
Zobrazit informace F/H FCCFC COLA DOKSY-LIMLima Sol0:4
Zobrazit informace D/B NASNasarawa Hippo FC-FCDFC Dawdlers Chambéry1:0
nahoru
1. kolo OS (24/03/2018)
Sobota, 24 březen 2018
Zobrazit informace A FKKFK Kaplice-FKPFK Poprad2:0
Zobrazit informace A MGKMGK Vincitore da Trutnov-SANSan Francisco Seals0:1
Zobrazit informace B ARMArmia Czerwona-FCDFC Dawdlers Chambéry1:0
Zobrazit informace B FKDFK Dubnice-LAVLa Vechia Signora2:2
Zobrazit informace C RICRichmond United FC-FCHFC Hirohito B2:0
Zobrazit informace C FKDFK Dvorany-OLDOld stars Denmark B8:0
Zobrazit informace D CLUClub Deportivo Philly de Žatec-NASNasarawa Hippo FC1:1
Zobrazit informace D ACTAC Technik Smíchov-TJTTJ Tatran Přimda2:5
Zobrazit informace E FCVFC Videoplay Frýdek-Místek-FCDFC Dubes6:0
Zobrazit informace E MKEMŠK Želiezovce-ASTAS TOTTI Ratíškovice1:3
Zobrazit informace F ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCCFC COLA DOKSY4:0
Zobrazit informace F ALEAlešové z Ratíškovic-FALFalklandy 20110:4
Zobrazit informace G FCJFC Jestřábi Prostějov-MERMeruna Liberec2:0
Zobrazit informace G CHIChivas CF-FCAFc Arsenal Nové Město3:1
Zobrazit informace H ACKAC Kutloch Istanbul-LIMLima Sol0:1
Zobrazit informace H FCFFC Fucošci-HROHromy Ac Sparta Praha2:5
nahoru
2. kolo OS (25/03/2018)
Neděle, 25 březen 2018
Zobrazit informace A FKPFK Poprad-SANSan Francisco Seals0:1
Zobrazit informace A FKKFK Kaplice-MGKMGK Vincitore da Trutnov0:1
Zobrazit informace B FCDFC Dawdlers Chambéry-LAVLa Vechia Signora0:2
B ARMArmia Czerwona-FKDFK Dubnice0:0
Zobrazit informace C FCHFC Hirohito B-OLDOld stars Denmark B7:0
Zobrazit informace C RICRichmond United FC-FKDFK Dvorany3:1
Zobrazit informace D NASNasarawa Hippo FC-TJTTJ Tatran Přimda2:2
Zobrazit informace D CLUClub Deportivo Philly de Žatec-ACTAC Technik Smíchov1:1
Zobrazit informace E FCDFC Dubes-ASTAS TOTTI Ratíškovice0:3
Zobrazit informace E FCVFC Videoplay Frýdek-Místek-MKEMŠK Želiezovce5:0
Zobrazit informace F FCCFC COLA DOKSY-FALFalklandy 20113:5
Zobrazit informace F ACSACS Deportivo Cali.dpc-ALEAlešové z Ratíškovic15:0
Zobrazit informace G MERMeruna Liberec-FCAFc Arsenal Nové Město2:0
G FCJFC Jestřábi Prostějov-CHIChivas CF0:0
Zobrazit informace H LIMLima Sol-HROHromy Ac Sparta Praha1:1
Zobrazit informace H ACKAC Kutloch Istanbul-FCFFC Fucošci1:2
nahoru
3. kolo OS (31/03/2018)
Sobota, 31 březen 2018
Zobrazit informace A MGKMGK Vincitore da Trutnov-FKPFK Poprad2:2
A SANSan Francisco Seals-FKKFK Kaplice0:0
Zobrazit informace B FKDFK Dubnice-FCDFC Dawdlers Chambéry8:0
B LAVLa Vechia Signora-ARMArmia Czerwona0:0
Zobrazit informace C FKDFK Dvorany-FCHFC Hirohito B1:1
Zobrazit informace C OLDOld stars Denmark B-RICRichmond United FC3:1
Zobrazit informace D ACTAC Technik Smíchov-NASNasarawa Hippo FC1:2
Zobrazit informace D TJTTJ Tatran Přimda-CLUClub Deportivo Philly de Žatec1:1
Zobrazit informace E MKEMŠK Želiezovce-FCDFC Dubes2:1
Zobrazit informace E ASTAS TOTTI Ratíškovice-FCVFC Videoplay Frýdek-Místek5:0
Zobrazit informace F ALEAlešové z Ratíškovic-FCCFC COLA DOKSY0:2
Zobrazit informace F FALFalklandy 2011-ACSACS Deportivo Cali.dpc2:2
Zobrazit informace G CHIChivas CF-MERMeruna Liberec1:1
Zobrazit informace G FCAFc Arsenal Nové Město-FCJFC Jestřábi Prostějov2:2
Zobrazit informace H FCFFC Fucošci-LIMLima Sol1:3
Zobrazit informace H HROHromy Ac Sparta Praha-ACKAC Kutloch Istanbul4:0
nahoru
4. kolo OS (01/04/2018)
Neděle, 01 duben 2018
Zobrazit informace A FKPFK Poprad-FKKFK Kaplice0:4
Zobrazit informace A SANSan Francisco Seals-MGKMGK Vincitore da Trutnov1:3
Zobrazit informace B FCDFC Dawdlers Chambéry-ARMArmia Czerwona0:1
Zobrazit informace B LAVLa Vechia Signora-FKDFK Dubnice3:1
Zobrazit informace C FCHFC Hirohito B-RICRichmond United FC0:1
Zobrazit informace C OLDOld stars Denmark B-FKDFK Dvorany2:0
Zobrazit informace D NASNasarawa Hippo FC-CLUClub Deportivo Philly de Žatec2:0
Zobrazit informace D TJTTJ Tatran Přimda-ACTAC Technik Smíchov4:0
Zobrazit informace E FCDFC Dubes-FCVFC Videoplay Frýdek-Místek0:3
Zobrazit informace E ASTAS TOTTI Ratíškovice-MKEMŠK Želiezovce3:0
Zobrazit informace F FCCFC COLA DOKSY-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:1
Zobrazit informace F FALFalklandy 2011-ALEAlešové z Ratíškovic6:0
Zobrazit informace G MERMeruna Liberec-FCJFC Jestřábi Prostějov0:1
Zobrazit informace G FCAFc Arsenal Nové Město-CHIChivas CF1:5
Zobrazit informace H LIMLima Sol-ACKAC Kutloch Istanbul4:0
Zobrazit informace H HROHromy Ac Sparta Praha-FCFFC Fucošci1:1
nahoru
5. kolo OS (07/04/2018)
Sobota, 07 duben 2018
Zobrazit informace A SANSan Francisco Seals-FKPFK Poprad1:5
Zobrazit informace A MGKMGK Vincitore da Trutnov-FKKFK Kaplice1:0
Zobrazit informace B LAVLa Vechia Signora-FCDFC Dawdlers Chambéry3:0
Zobrazit informace B FKDFK Dubnice-ARMArmia Czerwona3:0
C OLDOld stars Denmark B-FCHFC Hirohito B0:0
Zobrazit informace C FKDFK Dvorany-RICRichmond United FC2:0
Zobrazit informace D TJTTJ Tatran Přimda-NASNasarawa Hippo FC1:3
Zobrazit informace D ACTAC Technik Smíchov-CLUClub Deportivo Philly de Žatec0:2
Zobrazit informace E ASTAS TOTTI Ratíškovice-FCDFC Dubes5:0
Zobrazit informace E MKEMŠK Želiezovce-FCVFC Videoplay Frýdek-Místek0:3
Zobrazit informace F FALFalklandy 2011-FCCFC COLA DOKSY6:2
Zobrazit informace F ALEAlešové z Ratíškovic-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:7
Zobrazit informace G FCAFc Arsenal Nové Město-MERMeruna Liberec1:3
Zobrazit informace G CHIChivas CF-FCJFC Jestřábi Prostějov2:2
Zobrazit informace H HROHromy Ac Sparta Praha-LIMLima Sol3:1
Zobrazit informace H FCFFC Fucošci-ACKAC Kutloch Istanbul2:3
nahoru
6. kolo OS (08/04/2018)
Neděle, 08 duben 2018
Zobrazit informace A FKPFK Poprad-MGKMGK Vincitore da Trutnov3:3
Zobrazit informace A FKKFK Kaplice-SANSan Francisco Seals3:2
Zobrazit informace B FCDFC Dawdlers Chambéry-FKDFK Dubnice1:4
Zobrazit informace B ARMArmia Czerwona-LAVLa Vechia Signora0:1
Zobrazit informace C FCHFC Hirohito B-FKDFK Dvorany1:1
Zobrazit informace C RICRichmond United FC-OLDOld stars Denmark B2:0
Zobrazit informace D NASNasarawa Hippo FC-ACTAC Technik Smíchov3:3
Zobrazit informace D CLUClub Deportivo Philly de Žatec-TJTTJ Tatran Přimda2:1
Zobrazit informace E FCDFC Dubes-MKEMŠK Želiezovce0:3
E FCVFC Videoplay Frýdek-Místek-ASTAS TOTTI Ratíškovice0:0
Zobrazit informace F FCCFC COLA DOKSY-ALEAlešové z Ratíškovic4:0
Zobrazit informace F ACSACS Deportivo Cali.dpc-FALFalklandy 20113:1
Zobrazit informace G MERMeruna Liberec-CHIChivas CF3:1
Zobrazit informace G FCJFC Jestřábi Prostějov-FCAFc Arsenal Nové Město3:2
Zobrazit informace H LIMLima Sol-FCFFC Fucošci4:1
Zobrazit informace H ACKAC Kutloch Istanbul-HROHromy Ac Sparta Praha0:1
nahoru
Čtvrtfinále 1 (14/04/2018)
Sobota, 14 duben 2018
Zobrazit informace A/D MGKMGK Vincitore da Trutnov-CLUClub Deportivo Philly de Žatec3:1
Zobrazit informace C/B RICRichmond United FC-FKDFK Dubnice7:0
Zobrazit informace B/C LAVLa Vechia Signora-FKDFK Dvorany1:1
Zobrazit informace D/A NASNasarawa Hippo FC-FKKFK Kaplice4:0
Zobrazit informace A/D SANSan Francisco Seals-ACTAC Technik Smíchov1:1
Zobrazit informace C/B OLDOld stars Denmark B-FCDFC Dawdlers Chambéry0:1
Zobrazit informace B/C ARMArmia Czerwona-FCHFC Hirohito B0:5
Zobrazit informace D/A TJTTJ Tatran Přimda-FKPFK Poprad1:2
Zobrazit informace E/H ASTAS TOTTI Ratíškovice-LIMLima Sol3:1
Zobrazit informace G/F FCJFC Jestřábi Prostějov-FALFalklandy 20111:1
Zobrazit informace F/G ACSACS Deportivo Cali.dpc-MERMeruna Liberec1:0
Zobrazit informace H/E HROHromy Ac Sparta Praha-FCVFC Videoplay Frýdek-Místek1:3
Zobrazit informace E/H MKEMŠK Želiezovce-ACKAC Kutloch Istanbul6:0
Zobrazit informace G/F CHIChivas CF-ALEAlešové z Ratíškovic2:0
Zobrazit informace F/G FCCFC COLA DOKSY-FCAFc Arsenal Nové Město0:3
Zobrazit informace H/E FCFFC Fucošci-FCDFC Dubes2:2
nahoru
Čtvrtfinále 2 (15/04/2018)
Neděle, 15 duben 2018
Zobrazit informace D/A CLUClub Deportivo Philly de Žatec-MGKMGK Vincitore da Trutnov1:3
Zobrazit informace B/C FKDFK Dubnice-RICRichmond United FC1:3
Zobrazit informace C/B FKDFK Dvorany-LAVLa Vechia Signora1:2
Zobrazit informace A/D FKKFK Kaplice-NASNasarawa Hippo FC1:2
Zobrazit informace D/A ACTAC Technik Smíchov-SANSan Francisco Seals3:2
B/C FCDFC Dawdlers Chambéry-OLDOld stars Denmark B0:0
Zobrazit informace C/B FCHFC Hirohito B-ARMArmia Czerwona2:0
Zobrazit informace A/D FKPFK Poprad-TJTTJ Tatran Přimda1:3
Zobrazit informace H/E LIMLima Sol-ASTAS TOTTI Ratíškovice2:2
Zobrazit informace F/G FALFalklandy 2011-FCJFC Jestřábi Prostějov4:4
Zobrazit informace G/F MERMeruna Liberec-ACSACS Deportivo Cali.dpc2:2
Zobrazit informace E/H FCVFC Videoplay Frýdek-Místek-HROHromy Ac Sparta Praha3:3
Zobrazit informace H/E ACKAC Kutloch Istanbul-MKEMŠK Želiezovce2:1
Zobrazit informace F/G ALEAlešové z Ratíškovic-CHIChivas CF0:7
Zobrazit informace G/F FCAFc Arsenal Nové Město-FCCFC COLA DOKSY1:2
Zobrazit informace E/H FCDFC Dubes-FCFFC Fucošci0:0
nahoru
Semifinále 1 (21/04/2018)
Sobota, 21 duben 2018
Zobrazit informace A/C MGKMGK Vincitore da Trutnov-RICRichmond United FC2:1
Zobrazit informace B/D LAVLa Vechia Signora-NASNasarawa Hippo FC6:1
Zobrazit informace D/B CLUClub Deportivo Philly de Žatec-FKDFK Dubnice1:0
Zobrazit informace C/A FKDFK Dvorany-FKKFK Kaplice5:0
Zobrazit informace D/B ACTAC Technik Smíchov-FCDFC Dawdlers Chambéry3:0
Zobrazit informace C/D FCHFC Hirohito B-TJTTJ Tatran Přimda4:0
Zobrazit informace A/C SANSan Francisco Seals-OLDOld stars Denmark B5:2
Zobrazit informace B/A ARMArmia Czerwona-FKPFK Poprad2:0
Zobrazit informace E/G ASTAS TOTTI Ratíškovice-FCJFC Jestřábi Prostějov1:1
Zobrazit informace F/E ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCVFC Videoplay Frýdek-Místek0:3
Zobrazit informace H/F LIMLima Sol-FALFalklandy 20111:1
Zobrazit informace G/H MERMeruna Liberec-HROHromy Ac Sparta Praha2:0
Zobrazit informace E/G MKEMŠK Želiezovce-CHIChivas CF1:1
Zobrazit informace G/E FCAFc Arsenal Nové Město-FCDFC Dubes2:1
Zobrazit informace H/F ACKAC Kutloch Istanbul-ALEAlešové z Ratíškovic3:0
Zobrazit informace F/H FCCFC COLA DOKSY-FCFFC Fucošci4:2
nahoru
Semifinále 2 (22/04/2018)
Neděle, 22 duben 2018
Zobrazit informace C/A RICRichmond United FC-MGKMGK Vincitore da Trutnov3:0
Zobrazit informace D/B NASNasarawa Hippo FC-LAVLa Vechia Signora0:2
Zobrazit informace B/D FKDFK Dubnice-CLUClub Deportivo Philly de Žatec2:1
Zobrazit informace A/C FKKFK Kaplice-FKDFK Dvorany0:1
Zobrazit informace B/D FCDFC Dawdlers Chambéry-ACTAC Technik Smíchov2:5
Zobrazit informace D/C TJTTJ Tatran Přimda-FCHFC Hirohito B0:1
Zobrazit informace C/A OLDOld stars Denmark B-SANSan Francisco Seals0:1
Zobrazit informace A/B FKPFK Poprad-ARMArmia Czerwona2:1
Zobrazit informace G/E FCJFC Jestřábi Prostějov-ASTAS TOTTI Ratíškovice0:0
E/F FCVFC Videoplay Frýdek-Místek-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:0
Zobrazit informace F/H FALFalklandy 2011-LIMLima Sol3:0
Zobrazit informace H/G HROHromy Ac Sparta Praha-MERMeruna Liberec0:2
Zobrazit informace G/E CHIChivas CF-MKEMŠK Želiezovce1:0
Zobrazit informace E/G FCDFC Dubes-FCAFc Arsenal Nové Město1:4
Zobrazit informace F/H ALEAlešové z Ratíškovic-ACKAC Kutloch Istanbul0:2
Zobrazit informace H/F FCFFC Fucošci-FCCFC COLA DOKSY1:5
nahoru
Sobota, 28 duben 2018
Zobrazit informace C/B RICRichmond United FC-LAVLa Vechia Signora0:2
Zobrazit informace A/D MGKMGK Vincitore da Trutnov-NASNasarawa Hippo FC0:1
Zobrazit informace D/C CLUClub Deportivo Philly de Žatec-FKDFK Dvorany1:2
Zobrazit informace B/A FKDFK Dubnice-FKKFK Kaplice1:0
Zobrazit informace D/C ACTAC Technik Smíchov-FCHFC Hirohito B1:2
Zobrazit informace B/D FCDFC Dawdlers Chambéry-TJTTJ Tatran Přimda1:0
Zobrazit informace A/B SANSan Francisco Seals-ARMArmia Czerwona2:0
Zobrazit informace C/A OLDOld stars Denmark B-FKPFK Poprad0:2
Zobrazit informace G/E FCJFC Jestřábi Prostějov-FCVFC Videoplay Frýdek-Místek1:4
Zobrazit informace E/F ASTAS TOTTI Ratíškovice-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3
Zobrazit informace F/G FALFalklandy 2011-MERMeruna Liberec4:3
Zobrazit informace H LIMLima Sol-HROHromy Ac Sparta Praha2:3
Zobrazit informace G CHIChivas CF-FCAFc Arsenal Nové Město2:1
Zobrazit informace E MKEMŠK Želiezovce-FCDFC Dubes1:0
Zobrazit informace H/F ACKAC Kutloch Istanbul-FCCFC COLA DOKSY1:0
Zobrazit informace F/H ALEAlešové z Ratíškovic-FCFFC Fucošci0:7
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců
Dennis Rasmussen (HVV)   20
Bernardo Oriol (ACT)   18
Ismael Calgaro (FKD)   15
Michal Janíček (FKD)   14
Michael Reilly (SAO)   14
Cleo Pepito Wilfried (FCP)   13
Evžen Křetínský (FCK)   13
Andres Serbio (CAS)   13
Carlos Aurtenetxe Cotelo (ACT)   13
Andrew Burrungee (FCF)   12
Manuel León de Souza (ACT)   12
Uzodimma Nwaneri (NAS)   11
Yesith Victoria (VIK)   11
Jorge Danny (FCJ)   11
Sijuwade Ognuke (NAS)   11
Celková tabulka
Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat