Další zápasy
Nejsou naplánovány další zápasy!
Návštěvnost
TOPlist

Dukla Cup - 3. ročník
Rozpis iCal export

Finále (13/12/2009)
Neděle, 13 prosinec 2009
Zobrazit informace C/D 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-TJLTJ Legea Chvalčov0:2 (0:1) Report
nahoru
O 3. místo (12/12/2009)
Sobota, 12 prosinec 2009
Zobrazit informace B/A 22:00    FCBFC Blackwood-HVIHviezda6:1 (4:0) Report
nahoru
Semifinále 2 (06/12/2009)
Neděle, 06 prosinec 2009
Zobrazit informace D/B 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-FCBFC Blackwood2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C/A 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-HVIHviezda3:0 (1:0) Report
nahoru
Semifinále 1 (05/12/2009)
Sobota, 05 prosinec 2009
Zobrazit informace B/D 22:00    FCBFC Blackwood-TJLTJ Legea Chvalčov1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A/C 22:00    HVIHviezda-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC1:2 (1:1) Report
nahoru
Čtvrtfinále 2 (29/11/2009)
Neděle, 29 listopad 2009
Zobrazit informace B/C 22:00    FCBFC Blackwood-MONClub Atlético Monarcas Morelia4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    LEGLegoland FC-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC1:2 (0:0) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    ARSArsenal ČL-HVIHviezda1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    FCLFC LUKAS-TJLTJ Legea Chvalčov2:3 (1:0) Report
nahoru
Čtvrtfinále 1 (28/11/2009)
Sobota, 28 listopad 2009
Zobrazit informace C/B 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-FCBFC Blackwood1:4 (0:3) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-LEGLegoland FC3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A/E 22:00    HVIHviezda-ARSArsenal ČL1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-FCLFC LUKAS1:1 (0:1) Report
nahoru
Osmifinále 2 (22/11/2009)
Neděle, 22 listopad 2009
Zobrazit informace B/E 22:00    FCBFC Blackwood-FCTFC Trip Abuja3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    NASNasarawa Hippo FC-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C/A 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-HVIHviezda0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    FCLFC LUKAS-PARParis FC0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-FREFrenštat pod Radhoštěm6:0 (4:0) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    ARSArsenal ČL-HCVHC VCES Hradec Králové3:2 (2:2) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    KINKinderlein-LEGLegoland FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-MONClub Atlético Monarcas Morelia1:0 (1:0) Report
nahoru
Osmifinále 1 (21/11/2009)
Sobota, 21 listopad 2009
Zobrazit informace E/B 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCBFC Blackwood0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-NASNasarawa Hippo FC3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A/C 22:00    HVIHviezda-JwTJapan warriors FC Tokyo3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A/E 22:00    PARParis FC-FCLFC LUKAS2:2 (1:2) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    FREFrenštat pod Radhoštěm-TJLTJ Legea Chvalčov1:4 (1:2) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    HCVHC VCES Hradec Králové-ARSArsenal ČL1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    LEGLegoland FC-KINKinderlein3:1 (2:0) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-FCPFC Patologická Agresivní Deviace2:0 (2:0) Report
nahoru
10. kolo ZS (15/11/2009)
Neděle, 15 listopad 2009
Zobrazit informace A 22:00    HVIHviezda-KINKinderlein7:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    GANGangstri-KROkrovi1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-WERWerder Bremen1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    INDIndependiente-FCC1.FC CITY1:2 (0:1) Report
B 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-NASNasarawa Hippo FC0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SANSan Mitad del Mundo-FCBFC Blackwood0:4 (0:3) Report
C 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-FROLos angeles galaxi0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC0:7 (0:4) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-FCLFC LION GROS BITESH3:0
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-HCVHC VCES Hradec Králové0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    LEGLegoland FC-TJLTJ Legea Chvalčov1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    APOApofis Elite Guard-FCNFC Nehry1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFc Real Brambory-ARSArsenal ČL0:8 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FREFrenštat pod Radhoštěm2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUPSuperEagles Dobrinsko FC-FCLFC LUKAS3:4 (2:3) Report
nahoru
9. kolo ZS (14/11/2009)
Sobota, 14 listopad 2009
Zobrazit informace A 22:00    WERWerder Bremen-HVIHviezda0:7 (0:3) Report
Zobrazit informace A 22:00    KROkrovi-PARParis FC4:1 (0:1) Report
A 22:00    KINKinderlein-GANGangstri0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-INDIndependiente3:0 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-SANSan Mitad del Mundo1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCC1.FC CITY-FCPFC Patologická Agresivní Deviace0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCLFC LION GROS BITESH-MONClub Atlético Monarcas Morelia0:3
Zobrazit informace C 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-FCF1.FC FOKY5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FROLos angeles galaxi-JwTJapan warriors FC Tokyo0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-IGWIGW Jundrov 762:4 (2:3) Report
Zobrazit informace D 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-APOApofis Elite Guard4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    HCVHC VCES Hradec Králové-LEGLegoland FC0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-FCRFc Real Brambory4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FREFrenštat pod Radhoštěm-SUPSuperEagles Dobrinsko FC2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ČL-FCTFC Trip Abuja4:1 (1:0) Report
nahoru
8. kolo ZS (08/11/2009)
Neděle, 08 listopad 2009
Zobrazit informace A 22:00    HVIHviezda-GANGangstri4:0 (1:0) Report
A 22:00    PARParis FC-KINKinderlein0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    WERWerder Bremen-KROkrovi0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    INDIndependiente-FCPFC Patologická Agresivní Deviace1:2 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SANSan Mitad del Mundo-FCC1.FC CITY1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-NASNasarawa Hippo FC4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-JwTJapan warriors FC Tokyo4:0 (2:0) Report
C 22:00    FROLos angeles galaxi-FCF1.FC FOKY0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCLFC LION GROS BITESH-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC0:3
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-LEGLegoland FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    APOApofis Elite Guard-HCVHC VCES Hradec Králové1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-TJLTJ Legea Chvalčov0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFc Real Brambory-FCTFC Trip Abuja0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUPSuperEagles Dobrinsko FC-ARSArsenal ČL0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-FREFrenštat pod Radhoštěm4:1 (1:0) Report
nahoru
7. kolo ZS (07/11/2009)
Sobota, 07 listopad 2009
Zobrazit informace A 22:00    KROkrovi-HVIHviezda0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    WERWerder Bremen-KINKinderlein1:2 (1:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    GANGangstri-PARParis FC1:3 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-INDIndependiente0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCC1.FC CITY-FCBFC Blackwood1:3 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-SANSan Mitad del Mundo2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-MONClub Atlético Monarcas Morelia2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FROLos angeles galaxi-FCLFC LION GROS BITESH3:0
Zobrazit informace C 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-FCF1.FC FOKY0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-IGWIGW Jundrov 764:1 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    HCVHC VCES Hradec Králové-FCNFC Nehry2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    LEGLegoland FC-APOApofis Elite Guard4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FREFrenštat pod Radhoštěm-FCRFc Real Brambory3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ČL-FCLFC LUKAS4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-SUPSuperEagles Dobrinsko FC6:0 (3:0) Report
nahoru
6. kolo ZS (01/11/2009)
Neděle, 01 listopad 2009
Zobrazit informace A 22:00    HVIHviezda-PARParis FC2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    WERWerder Bremen-GANGangstri2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    KROkrovi-KINKinderlein0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    INDIndependiente-SANSan Mitad del Mundo2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-FCPFC Patologická Agresivní Deviace1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCC1.FC CITY0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-FCF1.FC FOKY2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCLFC LION GROS BITESH-JwTJapan warriors FC Tokyo0:3
Zobrazit informace C 22:00    FROLos angeles galaxi-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC1:4 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-APOApofis Elite Guard4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-LEGLegoland FC0:6 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-HCVHC VCES Hradec Králové2:2 (1:0) Report
E 22:00    FCRFc Real Brambory-SUPSuperEagles Dobrinsko FC0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-FCTFC Trip Abuja4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FREFrenštat pod Radhoštěm-ARSArsenal ČL3:2 (2:1) Report
nahoru
5. kolo ZS (31/10/2009)
Sobota, 31 říjen 2009
Zobrazit informace A 22:00    KINKinderlein-HVIHviezda1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    KROkrovi-GANGangstri0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    WERWerder Bremen-PARParis FC0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCC1.FC CITY-INDIndependiente1:0 (0:0) Report
B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCPFC Patologická Agresivní Deviace0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-SANSan Mitad del Mundo2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FROLos angeles galaxi-MONClub Atlético Monarcas Morelia0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-JwTJapan warriors FC Tokyo5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCLFC LION GROS BITESH-FCF1.FC FOKY0:3
Zobrazit informace D 22:00    HCVHC VCES Hradec Králové-IGWIGW Jundrov 761:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-LEGLegoland FC0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-APOApofis Elite Guard1:4 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ČL-FCRFc Real Brambory4:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FREFrenštat pod Radhoštěm-FCTFC Trip Abuja2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-SUPSuperEagles Dobrinsko FC2:1 (1:0) Report
nahoru
4. kolo ZS (25/10/2009)
Neděle, 25 říjen 2009
Zobrazit informace A 22:00    HVIHviezda-WERWerder Bremen7:0 (5:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-KROkrovi2:2 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    GANGangstri-KINKinderlein3:2 (2:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    INDIndependiente-FCBFC Blackwood0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    SANSan Mitad del Mundo-NASNasarawa Hippo FC0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-FCC1.FC CITY1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-FCLFC LION GROS BITESH3:0
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC1:6 (1:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-FROLos angeles galaxi2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCNFC Nehry4:1 (3:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    APOApofis Elite Guard-TJLTJ Legea Chvalčov1:7 (1:5) Report
Zobrazit informace D 22:00    LEGLegoland FC-HCVHC VCES Hradec Králové0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFc Real Brambory-FCLFC LUKAS0:5 (0:4) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUPSuperEagles Dobrinsko FC-FREFrenštat pod Radhoštěm1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-ARSArsenal ČL0:2 (0:1) Report
nahoru
3. kolo ZS (24/10/2009)
Sobota, 24 říjen 2009
Zobrazit informace A 22:00    GANGangstri-HVIHviezda0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    KINKinderlein-PARParis FC3:0 (1:0) Report
A 22:00    KROkrovi-WERWerder Bremen0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-INDIndependiente4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCC1.FC CITY-SANSan Mitad del Mundo0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCBFC Blackwood0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace C 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-MONClub Atlético Monarcas Morelia1:4 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-FROLos angeles galaxi0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-FCLFC LION GROS BITESH3:0
Zobrazit informace D 22:00    LEGLegoland FC-IGWIGW Jundrov 761:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    HCVHC VCES Hradec Králové-APOApofis Elite Guard4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-FCNFC Nehry6:0 (5:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCRFc Real Brambory3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ČL-SUPSuperEagles Dobrinsko FC3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FREFrenštat pod Radhoštěm-FCLFC LUKAS1:3 (1:1) Report
nahoru
2. kolo ZS (18/10/2009)
Neděle, 18 říjen 2009
Zobrazit informace A 22:00    HVIHviezda-KROkrovi2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    KINKinderlein-WERWerder Bremen1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-GANGangstri2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    INDIndependiente-NASNasarawa Hippo FC1:3 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-FCC1.FC CITY3:1 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SANSan Mitad del Mundo-FCPFC Patologická Agresivní Deviace0:5 (0:3) Report
C 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCLFC LION GROS BITESH-FROLos angeles galaxi0:3
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-JwTJapan warriors FC Tokyo1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-TJLTJ Legea Chvalčov0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-HCVHC VCES Hradec Králové0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    APOApofis Elite Guard-LEGLegoland FC1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFc Real Brambory-FREFrenštat pod Radhoštěm0:6 (0:4) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-ARSArsenal ČL3:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUPSuperEagles Dobrinsko FC-FCTFC Trip Abuja1:1 (1:0) Report
nahoru
1. kolo ZS (17/10/2009)
Sobota, 17 říjen 2009
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-HVIHviezda0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    GANGangstri-WERWerder Bremen1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    KINKinderlein-KROkrovi2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    SANSan Mitad del Mundo-INDIndependiente1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-FCBFC Blackwood0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCC1.FC CITY-NASNasarawa Hippo FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-MONClub Atlético Monarcas Morelia0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-FCLFC LION GROS BITESH3:0
Zobrazit informace C 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-FROLos angeles galaxi3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    APOApofis Elite Guard-IGWIGW Jundrov 760:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    LEGLegoland FC-FCNFC Nehry4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    HCVHC VCES Hradec Králové-TJLTJ Legea Chvalčov0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUPSuperEagles Dobrinsko FC-FCRFc Real Brambory2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCLFC LUKAS0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ČL-FREFrenštat pod Radhoštěm5:1 (2:0) Report
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců
Dennis Rasmussen (HVV)   20
Bernardo Oriol (ACT)   18
Ismael Calgaro (FKD)   15
Michael Reilly (SAO)   14
Michal Janíček (FKD)   14
Cleo Pepito Wilfried (FCP)   13
Evžen Křetínský (FCK)   13
Andres Serbio (CAS)   13
Carlos Aurtenetxe Cotelo (ACT)   13
Andrew Burrungee (FCF)   12
Manuel León de Souza (ACT)   12
Uzodimma Nwaneri (NAS)   11
Yesith Victoria (VIK)   11
Jorge Danny (FCJ)   11
Sijuwade Ognuke (NAS)   11
Celková tabulka
Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat