Další zápasy
Nejsou naplánovány další zápasy!
Návštěvnost
TOPlist

Dukla Cup - 4. ročník
Rozpis iCal export

Finále (14/03/2010)
Neděle, 14 březen 2010
Zobrazit informace A/C 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-HVIHviezda0:5 (0:2) Report
nahoru
O 3. místo (13/03/2010)
Sobota, 13 březen 2010
Zobrazit informace A/B 22:00    STEStřelci z Letovle-ATLAtletico Bruntál2:1 (1:1) Report
nahoru
Semifinále 2 (07/03/2010)
Neděle, 07 březen 2010
Zobrazit informace B/A 22:00    ATLAtletico Bruntál-TJLTJ Legea Chvalčov4:2 (2:1) Report
Zobrazit informace C/A 22:00    HVIHviezda-STEStřelci z Letovle5:1 (2:0) Report
nahoru
Semifinále 1 (06/03/2010)
Sobota, 06 březen 2010
Zobrazit informace A/B 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-ATLAtletico Bruntál4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace A/C 22:00    STEStřelci z Letovle-HVIHviezda2:0 (2:0) Report
nahoru
Čtvrtfinále 2 (28/02/2010)
Neděle, 28 únor 2010
Zobrazit informace A/E 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-LEGLegoland FC4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E/B 22:00    FCBFC Blackwood-ATLAtletico Bruntál3:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A/B 22:00    STEStřelci z Letovle-ARSArsenal ČL3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    SUCSuchari-HVIHviezda1:2 (0:0) Report
nahoru
Čtvrtfinále 1 (27/02/2010)
Sobota, 27 únor 2010
Zobrazit informace E/A 22:00    LEGLegoland FC-TJLTJ Legea Chvalčov2:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B/E 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCBFC Blackwood5:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B/A 22:00    ARSArsenal ČL-STEStřelci z Letovle5:2 (1:2) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    HVIHviezda-SUCSuchari0:1 (0:1) Report
nahoru
Osmifinále 2 (21/02/2010)
Neděle, 21 únor 2010
Zobrazit informace A/D 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-PARParis FC1:2 (0:2) Report
Zobrazit informace C/E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCBFC Blackwood0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E/B 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-ARSArsenal ČL1:3 (1:1) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    SUCSuchari-BLABlack pearls of Lekki1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    MCMMCMartans team HK-HVIHviezda2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    LEGLegoland FC-JwTJapan warriors FC Tokyo5:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    STEStřelci z Letovle-FCLFC LUKAS2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    ARSArsenal F.C.-ATLAtletico Bruntál2:2 (2:2) Report
nahoru
Osmifinále 1 (20/02/2010)
Sobota, 20 únor 2010
Zobrazit informace D/A 22:00    PARParis FC-TJLTJ Legea Chvalčov1:3 (0:1) Report
Zobrazit informace E/C 22:00    FCBFC Blackwood-FCTFC Trip Abuja6:0 (4:0) Report
Zobrazit informace B/E 22:00    ARSArsenal ČL-FINFINLANDIA CLUB OSLOV3:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-SUCSuchari1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    HVIHviezda-MCMMCMartans team HK3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-LEGLegoland FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    FCLFC LUKAS-STEStřelci z Letovle0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    ATLAtletico Bruntál-ARSArsenal F.C.4:1 (3:1) Report
nahoru
10. kolo ZS (14/02/2010)
Neděle, 14 únor 2010
Zobrazit informace A 22:00    LOKFC Lokomotiva Kosice-STEStřelci z Letovle0:5 (0:5) Report
Zobrazit informace A 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-FKIFK IE Znojmo4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-BLABlack pearls of Lekki1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCDFC Dobšice-ATLAtletico Bruntál0:5 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    VICVictorioso FC-ARSArsenal ČL0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    MCMMCMartans team HK-STAStade Rennais FC1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    INDIndependiente-ARSArsenal F.C.0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-NASNasarawa Hippo FC3:1 (3:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    HVIHviezda-FCTFC Trip Abuja2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-KINKinderlein2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-FCPFC Patologická Agresivní Deviace1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCLFC LUKAS-PARParis FC1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCBFC Blackwood-IGWIGW Jundrov 764:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    LEGLegoland FC-FCNFC Nehry1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-FINFINLANDIA CLUB OSLOV2:1 (1:1) Report
nahoru
9. kolo ZS (13/02/2010)
Sobota, 13 únor 2010
Zobrazit informace A 22:00    BLABlack pearls of Lekki-LOKFC Lokomotiva Kosice5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FKIFK IE Znojmo-MONClub Atlético Monarcas Morelia2:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    STEStřelci z Letovle-TJLTJ Legea Chvalčov2:2 (2:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    STAStade Rennais FC-FCDFC Dobšice2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    ARSArsenal ČL-MCMMCMartans team HK2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    ATLAtletico Bruntál-VICVictorioso FC3:0
Zobrazit informace C 22:00    FCTFC Trip Abuja-INDIndependiente2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    NASNasarawa Hippo FC-HVIHviezda1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal F.C.-FCF1.FC FOKY4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    PARParis FC-SUCSuchari0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-FCLFC LUKAS0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-JwTJapan warriors FC Tokyo0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-FCBFC Blackwood1:3 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCNFC Nehry-ESTPobřeží Kocoviny1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    IGWIGW Jundrov 76-LEGLegoland FC1:1 (0:1) Report
nahoru
8. kolo ZS (07/02/2010)
Neděle, 07 únor 2010
Zobrazit informace A 22:00    LOKFC Lokomotiva Kosice-TJLTJ Legea Chvalčov0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-STEStřelci z Letovle1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FKIFK IE Znojmo5:0 (4:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCDFC Dobšice-VICVictorioso FC2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    MCMMCMartans team HK-ATLAtletico Bruntál0:5 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    STAStade Rennais FC-ARSArsenal ČL1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    INDIndependiente-FCF1.FC FOKY0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    HVIHviezda-ARSArsenal F.C.2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCTFC Trip Abuja-NASNasarawa Hippo FC0:2 (0:0) Report
D 22:00    SUCSuchari-JwTJapan warriors FC Tokyo0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCLFC LUKAS-KINKinderlein3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    PARParis FC-FCPFC Patologická Agresivní Deviace3:1 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCBFC Blackwood-LEGLegoland FC0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-IGWIGW Jundrov 762:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-FCNFC Nehry1:1 (0:1) Report
nahoru
7. kolo ZS (06/02/2010)
Sobota, 06 únor 2010
Zobrazit informace A 22:00    FKIFK IE Znojmo-LOKFC Lokomotiva Kosice2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    STEStřelci z Letovle-BLABlack pearls of Lekki2:4 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-MONClub Atlético Monarcas Morelia3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    ARSArsenal ČL-FCDFC Dobšice2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    ATLAtletico Bruntál-STAStade Rennais FC0:3
B 22:00    VICVictorioso FC-MCMMCMartans team HK0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    NASNasarawa Hippo FC-INDIndependiente1:0 (1:0) Report
C 22:00    ARSArsenal F.C.-FCTFC Trip Abuja0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-HVIHviezda0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-SUCSuchari0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-PARParis FC1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-FCLFC LUKAS2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCNFC Nehry-FCBFC Blackwood0:7 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FINFINLANDIA CLUB OSLOV0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    LEGLegoland FC-ESTPobřeží Kocoviny3:1 (2:1) Report
nahoru
6. kolo ZS (31/01/2010)
Neděle, 31 leden 2010
Zobrazit informace A 22:00    LOKFC Lokomotiva Kosice-MONClub Atlético Monarcas Morelia0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace A 22:00    BLABlack pearls of Lekki-TJLTJ Legea Chvalčov0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FKIFK IE Znojmo-STEStřelci z Letovle0:3 (0:2) Report
B 22:00    FCDFC Dobšice-MCMMCMartans team HK0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    STAStade Rennais FC-VICVictorioso FC3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    ARSArsenal ČL-ATLAtletico Bruntál1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    INDIndependiente-HVIHviezda0:5 (0:4) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCF1.FC FOKY2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    NASNasarawa Hippo FC-ARSArsenal F.C.1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-FCLFC LUKAS1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    PARParis FC-JwTJapan warriors FC Tokyo0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-KINKinderlein2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCBFC Blackwood-ESTPobřeží Kocoviny5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-LEGLegoland FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCNFC Nehry-IGWIGW Jundrov 761:0 (1:0) Report
nahoru
5. kolo ZS (30/01/2010)
Sobota, 30 leden 2010
Zobrazit informace A 22:00    STEStřelci z Letovle-LOKFC Lokomotiva Kosice8:0 (6:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FKIFK IE Znojmo-TJLTJ Legea Chvalčov0:3 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    BLABlack pearls of Lekki-MONClub Atlético Monarcas Morelia0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCDFC Dobšice2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    ARSArsenal ČL-VICVictorioso FC3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    STAStade Rennais FC-MCMMCMartans team HK1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal F.C.-INDIndependiente2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCF1.FC FOKY2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCTFC Trip Abuja-HVIHviezda0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-SUCSuchari1:3 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-JwTJapan warriors FC Tokyo0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    PARParis FC-FCLFC LUKAS1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCBFC Blackwood0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCNFC Nehry-LEGLegoland FC0:5 (0:4) Report
Zobrazit informace E 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-ESTPobřeží Kocoviny3:1 (0:1) Report
nahoru
4. kolo ZS (24/01/2010)
Neděle, 24 leden 2010
Zobrazit informace A 22:00    LOKFC Lokomotiva Kosice-BLABlack pearls of Lekki1:3 (0:3) Report
Zobrazit informace A 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-FKIFK IE Znojmo1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-STEStřelci z Letovle4:3 (2:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCDFC Dobšice-STAStade Rennais FC2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    MCMMCMartans team HK-ARSArsenal ČL1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    VICVictorioso FC-ATLAtletico Bruntál0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace C 22:00    INDIndependiente-FCTFC Trip Abuja0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    HVIHviezda-NASNasarawa Hippo FC1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-ARSArsenal F.C.0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-PARParis FC1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCLFC LUKAS-FCPFC Patologická Agresivní Deviace1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-KINKinderlein2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCBFC Blackwood-FINFINLANDIA CLUB OSLOV6:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-FCNFC Nehry3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    LEGLegoland FC-IGWIGW Jundrov 762:1 (1:1) Report
nahoru
3. kolo ZS (23/01/2010)
Sobota, 23 leden 2010
Zobrazit informace A 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-LOKFC Lokomotiva Kosice4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    STEStřelci z Letovle-MONClub Atlético Monarcas Morelia2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FKIFK IE Znojmo-BLABlack pearls of Lekki0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    VICVictorioso FC-FCDFC Dobšice0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    ATLAtletico Bruntál-MCMMCMartans team HK1:2 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    ARSArsenal ČL-STAStade Rennais FC2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-INDIndependiente3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal F.C.-HVIHviezda2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCTFC Trip Abuja2:3 (2:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-SUCSuchari0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-FCLFC LUKAS0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCPFC Patologická Agresivní Deviace-PARParis FC0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    LEGLegoland FC-FCBFC Blackwood0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    IGWIGW Jundrov 76-ESTPobřeží Kocoviny1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCNFC Nehry-FINFINLANDIA CLUB OSLOV0:3 (0:2) Report
nahoru
2. kolo ZS (17/01/2010)
Neděle, 17 leden 2010
Zobrazit informace A 22:00    LOKFC Lokomotiva Kosice-FKIFK IE Znojmo0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    BLABlack pearls of Lekki-STEStřelci z Letovle1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-TJLTJ Legea Chvalčov0:4 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCDFC Dobšice-ARSArsenal ČL0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    STAStade Rennais FC-ATLAtletico Bruntál1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    MCMMCMartans team HK-VICVictorioso FC7:0 (4:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    INDIndependiente-NASNasarawa Hippo FC1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCTFC Trip Abuja-ARSArsenal F.C.1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    HVIHviezda-FCF1.FC FOKY4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-FCPFC Patologická Agresivní Deviace1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    PARParis FC-KINKinderlein2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCLFC LUKAS-JwTJapan warriors FC Tokyo3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCBFC Blackwood-FCNFC Nehry3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-IGWIGW Jundrov 765:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-LEGLegoland FC1:1 (1:1) Report
nahoru
1. kolo ZS (16/01/2010)
Sobota, 16 leden 2010
Zobrazit informace A 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-LOKFC Lokomotiva Kosice6:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    TJLTJ Legea Chvalčov-BLABlack pearls of Lekki4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    STEStřelci z Letovle-FKIFK IE Znojmo7:0 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    MCMMCMartans team HK-FCDFC Dobšice2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    VICVictorioso FC-STAStade Rennais FC1:2 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    ATLAtletico Bruntál-ARSArsenal ČL2:1 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    HVIHviezda-INDIndependiente2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-FCTFC Trip Abuja2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal F.C.-NASNasarawa Hippo FC3:0 (3:0) Report
D 22:00    FCLFC LUKAS-SUCSuchari0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-PARParis FC1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-FCPFC Patologická Agresivní Deviace0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-FCBFC Blackwood1:2 (1:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    LEGLegoland FC-FINFINLANDIA CLUB OSLOV0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCNFC Nehry2:1 (1:1) Report
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců
Dennis Rasmussen (HVV)   20
Bernardo Oriol (ACT)   18
Ismael Calgaro (FKD)   15
Michal Janíček (FKD)   14
Michael Reilly (SAO)   14
Cleo Pepito Wilfried (FCP)   13
Evžen Křetínský (FCK)   13
Andres Serbio (CAS)   13
Carlos Aurtenetxe Cotelo (ACT)   13
Andrew Burrungee (FCF)   12
Manuel León de Souza (ACT)   12
Uzodimma Nwaneri (NAS)   11
Yesith Victoria (VIK)   11
Jorge Danny (FCJ)   11
Sijuwade Ognuke (NAS)   11
Celková tabulka
Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat