Další zápasy
Nejsou naplánovány další zápasy!
Návštěvnost
TOPlist

Dukla Cup - 5. ročník
Rozpis iCal export

Finále (12/06/2010)
Sobota, 12 červen 2010
Zobrazit informace A/D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FKOFKopyta1:3 (0:1) Report
nahoru
O 3. místo (12/06/2010)
Sobota, 12 červen 2010
Zobrazit informace B/D 22:00    HVIHviezda-SUCSuchari3:0 (2:0) Report
nahoru
Semifinále 2 (06/06/2010)
Neděle, 06 červen 2010
Zobrazit informace A/D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-SUCSuchari2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B/D 22:00    HVIHviezda-FKOFKopyta0:4 (0:3) Report
nahoru
Semifinále 1 (05/06/2010)
Sobota, 05 červen 2010
Zobrazit informace D/A 22:00    SUCSuchari-ACTAC Technik Smíchov0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D/B 22:00    FKOFKopyta-HVIHviezda2:1 (2:0) Report
nahoru
Čtvrtfinále 2 (30/05/2010)
Neděle, 30 květen 2010
Zobrazit informace E/A 22:00    BLABlack pearls of Lekki-ACTAC Technik Smíchov0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    ATLAtletico Bruntál-SUCSuchari1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    FCKFC Kacabar-FKOFKopyta0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace B/E 22:00    HVIHviezda-FINFINLANDIA CLUB OSLOV6:0 (3:0) Report
nahoru
Čtvrtfinále 1 (29/05/2010)
Sobota, 29 květen 2010
Zobrazit informace A/E 22:00    ACTAC Technik Smíchov-BLABlack pearls of Lekki4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    SUCSuchari-ATLAtletico Bruntál5:4 (3:0) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    FKOFKopyta-FCKFC Kacabar4:1 (3:0) Report
Zobrazit informace E/B 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-HVIHviezda0:5 (0:2) Report
nahoru
Osmifinále 2 (23/05/2010)
Neděle, 23 květen 2010
Zobrazit informace B/E 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-BLABlack pearls of Lekki0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A/C 22:00    ACTAC Technik Smíchov-ARSArsenal F.C.1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A/C 22:00    STEStřelci z Letovle-ATLAtletico Bruntál0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    FCLFC LUKAS-FKOFKopyta0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E/B 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-SLOSlovácká šlechta2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D/B 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-HVIHviezda0:7 (0:5) Report
Zobrazit informace A/E 22:00    FCKFC Kacabar-NASNasarawa Hippo FC5:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    SUCSuchari-ARSArsenal ČL0:0 (0:0)
nahoru
Osmifinále 1 (22/05/2010)
Sobota, 22 květen 2010
Zobrazit informace E/B 22:00    BLABlack pearls of Lekki-MONClub Atlético Monarcas Morelia1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C/A 22:00    ARSArsenal F.C.-ACTAC Technik Smíchov0:6 (0:4) Report
Zobrazit informace C/A 22:00    ATLAtletico Bruntál-STEStřelci z Letovle4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    FKOFKopyta-FCLFC LUKAS4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B/E 22:00    SLOSlovácká šlechta-FINFINLANDIA CLUB OSLOV2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B/D 22:00    HVIHviezda-ESTPobřeží Kocoviny4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCKFC Kacabar1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    ARSArsenal ČL-SUCSuchari2:2 (1:2) Report
nahoru
10. kolo ZS (16/05/2010)
Neděle, 16 květen 2010
Zobrazit informace A 22:00    STEStřelci z Letovle-ACTAC Technik Smíchov0:3 (0:2) Report
A 22:00    MCMMCMartans team HK-FKIFK IE Znojmo0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCKFC Kacabar-SHIShivas Kickers6:2 (3:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-PARParis FC3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    STAStade Rennais FC-FCF1.FC FOKY4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SLOSlovácká šlechta-HVIHviezda1:3 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal F.C.-IGWIGW Jundrov 762:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    BUTButchers-ARSArsenal ČL4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    LEGLegoland FC-ATLAtletico Bruntál0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-SUCSuchari0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-FKOFKopyta2:4 (2:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-PARPartizan Beograd0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-NASNasarawa Hippo FC1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-FCBFC Blackwood1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCTFC Trip Abuja0:2 (0:0) Report
nahoru
9. kolo ZS (15/05/2010)
Sobota, 15 květen 2010
Zobrazit informace A 22:00    SHIShivas Kickers-STEStřelci z Letovle0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    FKIFK IE Znojmo-FCKFC Kacabar1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-MCMMCMartans team HK2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    HVIHviezda-MONClub Atlético Monarcas Morelia2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCF1.FC FOKY-SLOSlovácká šlechta0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-STAStade Rennais FC2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ATLAtletico Bruntál-ARSArsenal F.C.2:1 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal ČL-LEGLegoland FC2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-BUTButchers2:3 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    PARPartizan Beograd-ESTPobřeží Kocoviny3:1 (3:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKOFKopyta-FCNFC Nehry8:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-KINKinderlein4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCLFC LUKAS1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCBFC Blackwood-BLABlack pearls of Lekki1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FINFINLANDIA CLUB OSLOV4:1 (3:1) Report
nahoru
8. kolo ZS (09/05/2010)
Neděle, 09 květen 2010
Zobrazit informace A 22:00    STEStřelci z Letovle-MCMMCMartans team HK1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCKFC Kacabar-ACTAC Technik Smíchov0:2 (0:0) Report
A 22:00    SHIShivas Kickers-FKIFK IE Znojmo0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-STAStade Rennais FC3:2 (2:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    SLOSlovácká šlechta-PARParis FC3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    HVIHviezda-FCF1.FC FOKY3:1 (2:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal F.C.-BUTButchers3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    LEGLegoland FC-IGWIGW Jundrov 763:1 (2:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ATLAtletico Bruntál-ARSArsenal ČL3:1 (2:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-KINKinderlein1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-SUCSuchari0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    PARPartizan Beograd-FKOFKopyta0:3 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-FINFINLANDIA CLUB OSLOV1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    BLABlack pearls of Lekki-NASNasarawa Hippo FC0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCBFC Blackwood0:4 (0:2) Report
nahoru
7. kolo ZS (08/05/2010)
Sobota, 08 květen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FKIFK IE Znojmo-STEStřelci z Letovle0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-SHIShivas Kickers3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    MCMMCMartans team HK-FCKFC Kacabar1:3 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCF1.FC FOKY-MONClub Atlético Monarcas Morelia0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-HVIHviezda1:5 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    STAStade Rennais FC-SLOSlovácká šlechta0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal ČL-ARSArsenal F.C.2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-ATLAtletico Bruntál0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    BUTButchers-LEGLegoland FC2:5 (1:4) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKOFKopyta-ESTPobřeží Kocoviny4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-PARPartizan Beograd2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-FCNFC Nehry0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCBFC Blackwood-FCLFC LUKAS2:2 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCTFC Trip Abuja4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-BLABlack pearls of Lekki1:0 (1:0) Report
nahoru
6. kolo ZS (02/05/2010)
Neděle, 02 květen 2010
Zobrazit informace A 22:00    STEStřelci z Letovle-FCKFC Kacabar1:3 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    SHIShivas Kickers-MCMMCMartans team HK6:2 (4:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    FKIFK IE Znojmo-ACTAC Technik Smíchov1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-SLOSlovácká šlechta2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    HVIHviezda-STAStade Rennais FC2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCF1.FC FOKY-PARParis FC2:2 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal F.C.-LEGLegoland FC0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ATLAtletico Bruntál-BUTButchers5:3 (3:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal ČL-IGWIGW Jundrov 761:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-FCNFC Nehry7:2 (5:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    PARPartizan Beograd-KINKinderlein1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKOFKopyta-SUCSuchari5:3 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-BLABlack pearls of Lekki0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FINFINLANDIA CLUB OSLOV0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCBFC Blackwood-NASNasarawa Hippo FC3:1 (1:1) Report
nahoru
5. kolo ZS (01/05/2010)
Sobota, 01 květen 2010
Zobrazit informace A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-STEStřelci z Letovle4:0 (4:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FKIFK IE Znojmo-MCMMCMartans team HK0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    SHIShivas Kickers-FCKFC Kacabar3:2 (2:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-MONClub Atlético Monarcas Morelia1:5 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCF1.FC FOKY-STAStade Rennais FC3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    HVIHviezda-SLOSlovácká šlechta2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-ARSArsenal F.C.0:4 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal ČL-BUTButchers2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ATLAtletico Bruntál-LEGLegoland FC1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-ESTPobřeží Kocoviny2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKOFKopyta-KINKinderlein6:0 (5:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    PARPartizan Beograd-FCNFC Nehry1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCLFC LUKAS1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCBFC Blackwood-FINFINLANDIA CLUB OSLOV0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-BLABlack pearls of Lekki0:1 (0:0) Report
nahoru
4. kolo ZS (25/04/2010)
Neděle, 25 duben 2010
Zobrazit informace A 22:00    STEStřelci z Letovle-SHIShivas Kickers3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCKFC Kacabar-FKIFK IE Znojmo1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    MCMMCMartans team HK-ACTAC Technik Smíchov1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-HVIHviezda2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    SLOSlovácká šlechta-FCF1.FC FOKY4:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    STAStade Rennais FC-PARParis FC2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal F.C.-ATLAtletico Bruntál2:6 (0:4) Report
Zobrazit informace C 22:00    LEGLegoland FC-ARSArsenal ČL1:4 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    BUTButchers-IGWIGW Jundrov 762:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-PARPartizan Beograd2:2 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-FKOFKopyta0:7 (0:5) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-SUCSuchari1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-FCTFC Trip Abuja2:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCBFC Blackwood3:1 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-NASNasarawa Hippo FC2:1 (0:1) Report
nahoru
3. kolo ZS (24/04/2010)
Sobota, 24 duben 2010
Zobrazit informace A 22:00    MCMMCMartans team HK-STEStřelci z Letovle1:3 (0:3) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCKFC Kacabar4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    FKIFK IE Znojmo-SHIShivas Kickers1:3 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    STAStade Rennais FC-MONClub Atlético Monarcas Morelia1:2 (0:0) Report
B 22:00    PARParis FC-SLOSlovácká šlechta0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCF1.FC FOKY-HVIHviezda0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    BUTButchers-ARSArsenal F.C.4:1 (4:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-LEGLegoland FC1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal ČL-ATLAtletico Bruntál1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-ESTPobřeží Kocoviny0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    SUCSuchari-FCNFC Nehry1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKOFKopyta-PARPartizan Beograd5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-FCLFC LUKAS2:3 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    NASNasarawa Hippo FC-BLABlack pearls of Lekki0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCBFC Blackwood-FCTFC Trip Abuja1:0 (0:0) Report
nahoru
2. kolo ZS (18/04/2010)
Neděle, 18 duben 2010
Zobrazit informace A 22:00    STEStřelci z Letovle-FKIFK IE Znojmo2:1 (1:0) Report
A 22:00    SHIShivas Kickers-ACTAC Technik Smíchov0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCKFC Kacabar-MCMMCMartans team HK4:1 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    MONClub Atlético Monarcas Morelia-FCF1.FC FOKY6:0 (4:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    HVIHviezda-PARParis FC1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SLOSlovácká šlechta-STAStade Rennais FC3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ARSArsenal F.C.-ARSArsenal ČL3:2 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    ATLAtletico Bruntál-IGWIGW Jundrov 767:0 (3:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    LEGLegoland FC-BUTButchers2:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ESTPobřeží Kocoviny-FKOFKopyta4:2 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    PARPartizan Beograd-SUCSuchari2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-KINKinderlein0:5 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-FCBFC Blackwood3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-NASNasarawa Hippo FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FINFINLANDIA CLUB OSLOV0:1 (0:1) Report
nahoru
1. kolo ZS (17/04/2010)
Sobota, 17 duben 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCKFC Kacabar-STEStřelci z Letovle1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    MCMMCMartans team HK-SHIShivas Kickers1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FKIFK IE Znojmo3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SLOSlovácká šlechta-MONClub Atlético Monarcas Morelia2:5 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    STAStade Rennais FC-HVIHviezda1:4 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    PARParis FC-FCF1.FC FOKY2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    LEGLegoland FC-ARSArsenal F.C.0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    BUTButchers-ATLAtletico Bruntál2:3 (2:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    IGWIGW Jundrov 76-ARSArsenal ČL0:7 (0:4) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-ESTPobřeží Kocoviny0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace D 22:00    KINKinderlein-PARPartizan Beograd1:2 (1:1) Report
D 22:00    SUCSuchari-FKOFKopyta0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCLFC LUKAS2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FINFINLANDIA CLUB OSLOV-FCTFC Trip Abuja2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCBFC Blackwood2:1 (2:0) Report
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců
Dennis Rasmussen (HVV)   20
Bernardo Oriol (ACT)   18
Ismael Calgaro (FKD)   15
Michal Janíček (FKD)   14
Michael Reilly (SAO)   14
Andres Serbio (CAS)   13
Carlos Aurtenetxe Cotelo (ACT)   13
Cleo Pepito Wilfried (FCP)   13
Evžen Křetínský (FCK)   13
Manuel León de Souza (ACT)   12
Andrew Burrungee (FCF)   12
Jorge Danny (FCJ)   11
Sijuwade Ognuke (NAS)   11
Fritz Krupp (FCL)   11
Uzodimma Nwaneri (NAS)   11
Celková tabulka
Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat