Dukla Cup - 7. ro?nk
Rozpis iCal export

Finle (04/12/2010)
Sobota, 04 prosinec 2010
Zobrazit informace C/E 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-SUCSuchari3:1 (2:0) Report
nahoru
O 3. msto (04/12/2010)
Sobota, 04 prosinec 2010
Zobrazit informace A/B 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-TRATrabzonspor2:0 (2:0) Report
nahoru
Semifinle 2 (28/11/2010)
Neděle, 28 listopad 2010
Zobrazit informace E/A 22:00    SUCSuchari-ACSACS Deportivo Cali.dpc3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    TRATrabzonspor-NGUNguru Redhot Pandas0:1 (0:1) Report
nahoru
Semifinle 1 (27/11/2010)
Sobota, 27 listopad 2010
Zobrazit informace A/E 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-SUCSuchari3:2 (1:2) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-TRATrabzonspor2:1 (1:1) Report
nahoru
?tvrtfinle 2 (21/11/2010)
Neděle, 21 listopad 2010
Zobrazit informace E/D 22:00    SUCSuchari-ACTAC Technik Smíchov1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-ATLAtletico Bruntl0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C/E 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-ACVAC Vlcovny Mimo?1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B/E 22:00    TRATrabzonspor-ARSArsenal ?L0:1 (0:1) Report
nahoru
?tvrtfinle 1 (20/11/2010)
Sobota, 20 listopad 2010
Zobrazit informace D/E 22:00    ACTAC Technik Smíchov-SUCSuchari2:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    ATLAtletico Bruntl-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:4 (0:3) Report
Zobrazit informace E/C 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-NGUNguru Redhot Pandas2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace E/B 22:00    ARSArsenal ?L-TRATrabzonspor1:3 (0:1) Report
nahoru
Osmifinle 2 (14/11/2010)
Neděle, 14 listopad 2010
Zobrazit informace E/D 22:00    SLOSlovck lechta-ACTAC Technik Smíchov0:3 (0:3) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-BLABlack pearls of Lekki0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-FCRFC Rubin4:3 (1:2) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    TRATrabzonspor-PARPartizan Beograd0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    ARSArsenal ?L-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    SUCSuchari-FCBFC Blackwood2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B/E 22:00    LESLes lphants-ACVAC Vlcovny Mimo?0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    FCIFC Irish mufflers-ATLAtletico Bruntl2:1 (0:0) Report
nahoru
Osmifinle 1 (13/11/2010)
Sobota, 13 listopad 2010
Zobrazit informace D/E 22:00    ACTAC Technik Smíchov-SLOSlovck lechta2:2 (2:1) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    BLABlack pearls of Lekki-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    FCRFC Rubin-NGUNguru Redhot Pandas1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    PARPartizan Beograd-TRATrabzonspor1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace A/E 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-ARSArsenal ?L4:1 (2:1) Report
A/E 22:00    FCBFC Blackwood-SUCSuchari0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E/B 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-LESLes lphants2:2 (0:2) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    ATLAtletico Bruntl-FCIFC Irish mufflers1:0 (0:0) Report
nahoru
10. kolo ZS (07/11/2010)
Neděle, 07 listopad 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-BUTButchers3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    MSQMs que un club FK ilina-VICVictorioso FC0:3
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-FCNFC Nehry6:1 (5:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-LESLes lphants1:3 (1:3) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-HIGHighlanders FC2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    PARPartizan Beograd-KESKessben FC3:1 (2:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCGFC Gunners-KINKinderlein0:4 (0:4) Report
Zobrazit informace C 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-FCIFC Irish mufflers2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-BLABlack pearls of Lekki1:2 (0:1) Report
D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-ATLAtletico Bruntl0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCTFC Trip Abuja-FKIFK IE Znojmo3:2 (2:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    SLOSlovck lechta-FCF1.FC FOKY3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUCSuchari-ACVAC Vlcovny Mimo?4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-ARSArsenal ?L0:6 (0:4) Report
nahoru
9. kolo ZS (06/11/2010)
Sobota, 06 listopad 2010
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-FCBFC Blackwood0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-MSQMs que un club FK ilina3:0
Zobrazit informace A 22:00    BUTButchers-ACSACS Deportivo Cali.dpc2:5 (1:4) Report
Zobrazit informace B 22:00    HIGHighlanders FC-TRATrabzonspor1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    LESLes lphants-FCRFC Rubin0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCNFC Nehry-IGWIGW Jundrov 763:1 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCIFC Irish mufflers-PARPartizan Beograd1:0 (0:0) Report
C 22:00    KINKinderlein-NGUNguru Redhot Pandas0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    KESKessben FC-FCGFC Gunners3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKIFK IE Znojmo-NASNasarawa Hippo FC0:5 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntl-FCTFC Trip Abuja3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-ACTAC Technik Smíchov1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ?L-SLOSlovck lechta2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-EVIEvian Thonon Gaillard0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCF1.FC FOKY-SUCSuchari0:3 (0:2) Report
nahoru
8. kolo ZS (31/10/2010)
Neděle, 31 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    MSQMs que un club FK ilina-BUTButchers0:3
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-IGWIGW Jundrov 762:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-FCNFC Nehry1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    HIGHighlanders FC-LESLes lphants0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    PARPartizan Beograd-FCGFC Gunners2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-KESKessben FC3:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCIFC Irish mufflers-KINKinderlein1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-ACTAC Technik Smíchov0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCTFC Trip Abuja-BLABlack pearls of Lekki0:7 (0:4) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKIFK IE Znojmo-ATLAtletico Bruntl1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    SLOSlovck lechta-SUCSuchari0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-FCF1.FC FOKY3:1 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ?L-ACVAC Vlcovny Mimo?2:3 (2:1) Report
nahoru
7. kolo ZS (30/10/2010)
Sobota, 30 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-FCBFC Blackwood1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    BUTButchers-VICVictorioso FC2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-MSQMs que un club FK ilina3:0
Zobrazit informace B 22:00    LESLes lphants-TRATrabzonspor3:2 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCNFC Nehry-HIGHighlanders FC1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCRFC Rubin0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    KINKinderlein-PARPartizan Beograd1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    KESKessben FC-FCIFC Irish mufflers1:3 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCGFC Gunners-NGUNguru Redhot Pandas0:5 (0:4) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntl-NASNasarawa Hippo FC2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FKIFK IE Znojmo1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCTFC Trip Abuja4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-SLOSlovck lechta4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCF1.FC FOKY-ARSArsenal ?L0:5 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUCSuchari-EVIEvian Thonon Gaillard6:0 (2:0) Report
nahoru
6. kolo ZS (24/10/2010)
Neděle, 24 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-MSQMs que un club FK ilina3:0
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-BUTButchers3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-FCRFC Rubin2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    HIGHighlanders FC-IGWIGW Jundrov 764:1 (4:0) Report
B 22:00    LESLes lphants-FCNFC Nehry0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    PARPartizan Beograd-NGUNguru Redhot Pandas2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCIFC Irish mufflers-FCGFC Gunners1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    KINKinderlein-KESKessben FC0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCTFC Trip Abuja5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKIFK IE Znojmo-ACTAC Technik Smíchov0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntl-BLABlack pearls of Lekki1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    SLOSlovck lechta-EVIEvian Thonon Gaillard1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ?L-SUCSuchari2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-FCF1.FC FOKY3:0 (1:0) Report
nahoru
5. kolo ZS (23/10/2010)
Sobota, 23 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    BUTButchers-FCBFC Blackwood2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:4 (0:4) Report
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-MSQMs que un club FK ilina3:0 Report
Zobrazit informace B 22:00    FCNFC Nehry-TRATrabzonspor2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    LESLes lphants-IGWIGW Jundrov 763:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    HIGHighlanders FC-FCRFC Rubin0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    KESKessben FC-PARPartizan Beograd0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    KINKinderlein-FCGFC Gunners2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCIFC Irish mufflers-NGUNguru Redhot Pandas0:4 (0:4) Report
Zobrazit informace D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-NASNasarawa Hippo FC2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntl-ACTAC Technik Smíchov2:3 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKIFK IE Znojmo-FCTFC Trip Abuja4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCF1.FC FOKY-SLOSlovck lechta0:3 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-SUCSuchari2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ?L-EVIEvian Thonon Gaillard3:0 (1:0) Report
nahoru
4. kolo ZS (17/10/2010)
Neděle, 17 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-VICVictorioso FC2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    MSQMs que un club FK ilina-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice0:3
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-BUTButchers4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-HIGHighlanders FC2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-LESLes lphants0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCNFC Nehry0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    PARPartizan Beograd-FCIFC Irish mufflers1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-KINKinderlein4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCGFC Gunners-KESKessben FC0:3 (0:3) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FKIFK IE Znojmo4:1 (3:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCTFC Trip Abuja-ATLAtletico Bruntl1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-BLABlack pearls of Lekki1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    SLOSlovck lechta-ARSArsenal ?L2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-ACVAC Vlcovny Mimo?1:4 (1:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUCSuchari-FCF1.FC FOKY2:1 (1:0) Report
nahoru
3. kolo ZS (16/10/2010)
Sobota, 16 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCBFC Blackwood0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    BUTButchers-MSQMs que un club FK ilina3:0
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-VICVictorioso FC3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-TRATrabzonspor0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCNFC Nehry-FCRFC Rubin1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    LESLes lphants-HIGHighlanders FC1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCGFC Gunners-PARPartizan Beograd0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    KESKessben FC-NGUNguru Redhot Pandas1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    KINKinderlein-FCIFC Irish mufflers0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-NASNasarawa Hippo FC4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCTFC Trip Abuja1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntl-FKIFK IE Znojmo1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUCSuchari-SLOSlovck lechta0:1 (0:1) Report
E 22:00    FCF1.FC FOKY-EVIEvian Thonon Gaillard0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-ARSArsenal ?L1:1 (1:1) Report
nahoru
2. kolo ZS (10/10/2010)
Neděle, 10 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-BUTButchers1:4 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    MSQMs que un club FK ilina-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-LESLes lphants2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    HIGHighlanders FC-FCNFC Nehry2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-IGWIGW Jundrov 762:0 (2:0) Report
C 22:00    PARPartizan Beograd-KINKinderlein0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCIFC Irish mufflers-KESKessben FC2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-FCGFC Gunners3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-ATLAtletico Bruntl1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKIFK IE Znojmo-BLABlack pearls of Lekki3:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCTFC Trip Abuja-ACTAC Technik Smíchov0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    SLOSlovck lechta-ACVAC Vlcovny Mimo?0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ?L-FCF1.FC FOKY4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-SUCSuchari1:4 (1:3) Report
nahoru
1. kolo ZS (09/10/2010)
Sobota, 09 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    MSQMs que un club FK ilina-FCBFC Blackwood1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-VICVictorioso FC5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    BUTButchers-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice1:5 (1:4) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-TRATrabzonspor1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-HIGHighlanders FC1:2 (0:2) Report
B 22:00    FCNFC Nehry-LESLes lphants0:0 Report
Zobrazit informace C 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-PARPartizan Beograd2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCGFC Gunners-FCIFC Irish mufflers0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    KESKessben FC-KINKinderlein1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCTFC Trip Abuja-NASNasarawa Hippo FC1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FKIFK IE Znojmo6:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-ATLAtletico Bruntl0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-SLOSlovck lechta0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUCSuchari-ARSArsenal ?L1:5 (1:5) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCF1.FC FOKY-ACVAC Vlcovny Mimo?0:3 (0:1) Report
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Návštěvnost
TOPlist