Další zápasy
Nejsou naplánovány další zápasy!
Návštěvnost
TOPlist

Dukla Cup - 7. ročník
Rozpis iCal export

Finále (04/12/2010)
Sobota, 04 prosinec 2010
Zobrazit informace C/E 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-SUCSuchari3:1 (2:0) Report
nahoru
O 3. místo (04/12/2010)
Sobota, 04 prosinec 2010
Zobrazit informace A/B 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-TRATrabzonspor2:0 (2:0) Report
nahoru
Semifinále 2 (28/11/2010)
Neděle, 28 listopad 2010
Zobrazit informace E/A 22:00    SUCSuchari-ACSACS Deportivo Cali.dpc3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    TRATrabzonspor-NGUNguru Redhot Pandas0:1 (0:1) Report
nahoru
Semifinále 1 (27/11/2010)
Sobota, 27 listopad 2010
Zobrazit informace A/E 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-SUCSuchari3:2 (1:2) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-TRATrabzonspor2:1 (1:1) Report
nahoru
Čtvrtfinále 2 (21/11/2010)
Neděle, 21 listopad 2010
Zobrazit informace E/D 22:00    SUCSuchari-ACTAC Technik Smíchov1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-ATLAtletico Bruntál0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C/E 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-ACVAC Válcovny Mimoň1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace B/E 22:00    TRATrabzonspor-ARSArsenal ČL0:1 (0:1) Report
nahoru
Čtvrtfinále 1 (20/11/2010)
Sobota, 20 listopad 2010
Zobrazit informace D/E 22:00    ACTAC Technik Smíchov-SUCSuchari2:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    ATLAtletico Bruntál-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:4 (0:3) Report
Zobrazit informace E/C 22:00    ACVAC Válcovny Mimoň-NGUNguru Redhot Pandas2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace E/B 22:00    ARSArsenal ČL-TRATrabzonspor1:3 (0:1) Report
nahoru
Osmifinále 2 (14/11/2010)
Neděle, 14 listopad 2010
Zobrazit informace E/D 22:00    SLOSlovácká šlechta-ACTAC Technik Smíchov0:3 (0:3) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-BLABlack pearls of Lekki0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-FCRFC Rubin4:3 (1:2) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    TRATrabzonspor-PARPartizan Beograd0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    ARSArsenal ČL-FCRFC Razors České Budějovice5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    SUCSuchari-FCBFC Blackwood2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B/E 22:00    LESLes Éléphants-ACVAC Válcovny Mimoň0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    FCIFC Irish mufflers-ATLAtletico Bruntál2:1 (0:0) Report
nahoru
Osmifinále 1 (13/11/2010)
Sobota, 13 listopad 2010
Zobrazit informace D/E 22:00    ACTAC Technik Smíchov-SLOSlovácká šlechta2:2 (2:1) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    BLABlack pearls of Lekki-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    FCRFC Rubin-NGUNguru Redhot Pandas1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    PARPartizan Beograd-TRATrabzonspor1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace A/E 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-ARSArsenal ČL4:1 (2:1) Report
A/E 22:00    FCBFC Blackwood-SUCSuchari0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E/B 22:00    ACVAC Válcovny Mimoň-LESLes Éléphants2:2 (0:2) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCIFC Irish mufflers1:0 (0:0) Report
nahoru
10. kolo ZS (07/11/2010)
Neděle, 07 listopad 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-BUTButchers3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCRFC Razors České Budějovice1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    MSQMés que un club FK Žilina-VICVictorioso FC0:3
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-FCNFC Nehry6:1 (5:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-LESLes Éléphants1:3 (1:3) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-HIGHighlanders FC2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    PARPartizan Beograd-KESKessben FC3:1 (2:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCGFC Gunners-KINKinderlein0:4 (0:4) Report
Zobrazit informace C 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-FCIFC Irish mufflers2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-BLABlack pearls of Lekki1:2 (0:1) Report
D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-ATLAtletico Bruntál0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCTFC Trip Abuja-FKIFK IE Znojmo3:2 (2:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    SLOSlovácká šlechta-FCF1.FC FOKY3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUCSuchari-ACVAC Válcovny Mimoň4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-ARSArsenal ČL0:6 (0:4) Report
nahoru
9. kolo ZS (06/11/2010)
Sobota, 06 listopad 2010
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-FCBFC Blackwood0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-MSQMés que un club FK Žilina3:0
Zobrazit informace A 22:00    BUTButchers-ACSACS Deportivo Cali.dpc2:5 (1:4) Report
Zobrazit informace B 22:00    HIGHighlanders FC-TRATrabzonspor1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    LESLes Éléphants-FCRFC Rubin0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCNFC Nehry-IGWIGW Jundrov 763:1 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCIFC Irish mufflers-PARPartizan Beograd1:0 (0:0) Report
C 22:00    KINKinderlein-NGUNguru Redhot Pandas0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    KESKessben FC-FCGFC Gunners3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKIFK IE Znojmo-NASNasarawa Hippo FC0:5 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntál-FCTFC Trip Abuja3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-ACTAC Technik Smíchov1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ČL-SLOSlovácká šlechta2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACVAC Válcovny Mimoň-EVIEvian Thonon Gaillard0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCF1.FC FOKY-SUCSuchari0:3 (0:2) Report
nahoru
8. kolo ZS (31/10/2010)
Neděle, 31 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    MSQMés que un club FK Žilina-BUTButchers0:3
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-FCRFC Razors České Budějovice0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-IGWIGW Jundrov 762:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-FCNFC Nehry1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    HIGHighlanders FC-LESLes Éléphants0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    PARPartizan Beograd-FCGFC Gunners2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-KESKessben FC3:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCIFC Irish mufflers-KINKinderlein1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-ACTAC Technik Smíchov0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCTFC Trip Abuja-BLABlack pearls of Lekki0:7 (0:4) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKIFK IE Znojmo-ATLAtletico Bruntál1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    SLOSlovácká šlechta-SUCSuchari0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-FCF1.FC FOKY3:1 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ČL-ACVAC Válcovny Mimoň2:3 (2:1) Report
nahoru
7. kolo ZS (30/10/2010)
Sobota, 30 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-FCBFC Blackwood1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    BUTButchers-VICVictorioso FC2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-MSQMés que un club FK Žilina3:0
Zobrazit informace B 22:00    LESLes Éléphants-TRATrabzonspor3:2 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCNFC Nehry-HIGHighlanders FC1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCRFC Rubin0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    KINKinderlein-PARPartizan Beograd1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    KESKessben FC-FCIFC Irish mufflers1:3 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCGFC Gunners-NGUNguru Redhot Pandas0:5 (0:4) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntál-NASNasarawa Hippo FC2:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FKIFK IE Znojmo1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FCTFC Trip Abuja4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACVAC Válcovny Mimoň-SLOSlovácká šlechta4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCF1.FC FOKY-ARSArsenal ČL0:5 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUCSuchari-EVIEvian Thonon Gaillard6:0 (2:0) Report
nahoru
6. kolo ZS (24/10/2010)
Neděle, 24 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-MSQMés que un club FK Žilina3:0
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-BUTButchers3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-FCRFC Rubin2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    HIGHighlanders FC-IGWIGW Jundrov 764:1 (4:0) Report
B 22:00    LESLes Éléphants-FCNFC Nehry0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    PARPartizan Beograd-NGUNguru Redhot Pandas2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCIFC Irish mufflers-FCGFC Gunners1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    KINKinderlein-KESKessben FC0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCTFC Trip Abuja5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKIFK IE Znojmo-ACTAC Technik Smíchov0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntál-BLABlack pearls of Lekki1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    SLOSlovácká šlechta-EVIEvian Thonon Gaillard1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ČL-SUCSuchari2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACVAC Válcovny Mimoň-FCF1.FC FOKY3:0 (1:0) Report
nahoru
5. kolo ZS (23/10/2010)
Sobota, 23 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    BUTButchers-FCBFC Blackwood2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-ACSACS Deportivo Cali.dpc1:4 (0:4) Report
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-MSQMés que un club FK Žilina3:0 Report
Zobrazit informace B 22:00    FCNFC Nehry-TRATrabzonspor2:2 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    LESLes Éléphants-IGWIGW Jundrov 763:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    HIGHighlanders FC-FCRFC Rubin0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    KESKessben FC-PARPartizan Beograd0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    KINKinderlein-FCGFC Gunners2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCIFC Irish mufflers-NGUNguru Redhot Pandas0:4 (0:4) Report
Zobrazit informace D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-NASNasarawa Hippo FC2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntál-ACTAC Technik Smíchov2:3 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKIFK IE Znojmo-FCTFC Trip Abuja4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCF1.FC FOKY-SLOSlovácká šlechta0:3 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACVAC Válcovny Mimoň-SUCSuchari2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ČL-EVIEvian Thonon Gaillard3:0 (1:0) Report
nahoru
4. kolo ZS (17/10/2010)
Neděle, 17 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-VICVictorioso FC2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    MSQMés que un club FK Žilina-FCRFC Razors České Budějovice0:3
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-BUTButchers4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-HIGHighlanders FC2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-LESLes Éléphants0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCNFC Nehry0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    PARPartizan Beograd-FCIFC Irish mufflers1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-KINKinderlein4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCGFC Gunners-KESKessben FC0:3 (0:3) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FKIFK IE Znojmo4:1 (3:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCTFC Trip Abuja-ATLAtletico Bruntál1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-BLABlack pearls of Lekki1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    SLOSlovácká šlechta-ARSArsenal ČL2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-ACVAC Válcovny Mimoň1:4 (1:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUCSuchari-FCF1.FC FOKY2:1 (1:0) Report
nahoru
3. kolo ZS (16/10/2010)
Sobota, 16 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCBFC Blackwood0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    BUTButchers-MSQMés que un club FK Žilina3:0
Zobrazit informace A 22:00    FCRFC Razors České Budějovice-VICVictorioso FC3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-TRATrabzonspor0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCNFC Nehry-FCRFC Rubin1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    LESLes Éléphants-HIGHighlanders FC1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCGFC Gunners-PARPartizan Beograd0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    KESKessben FC-NGUNguru Redhot Pandas1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    KINKinderlein-FCIFC Irish mufflers0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-NASNasarawa Hippo FC4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCTFC Trip Abuja1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ATLAtletico Bruntál-FKIFK IE Znojmo1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUCSuchari-SLOSlovácká šlechta0:1 (0:1) Report
E 22:00    FCF1.FC FOKY-EVIEvian Thonon Gaillard0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ACVAC Válcovny Mimoň-ARSArsenal ČL1:1 (1:1) Report
nahoru
2. kolo ZS (10/10/2010)
Neděle, 10 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    FCBFC Blackwood-FCRFC Razors České Budějovice2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    VICVictorioso FC-BUTButchers1:4 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    MSQMés que un club FK Žilina-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    TRATrabzonspor-LESLes Éléphants2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    HIGHighlanders FC-FCNFC Nehry2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-IGWIGW Jundrov 762:0 (2:0) Report
C 22:00    PARPartizan Beograd-KINKinderlein0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCIFC Irish mufflers-KESKessben FC2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-FCGFC Gunners3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    NASNasarawa Hippo FC-ATLAtletico Bruntál1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FKIFK IE Znojmo-BLABlack pearls of Lekki3:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCTFC Trip Abuja-ACTAC Technik Smíchov0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    SLOSlovácká šlechta-ACVAC Válcovny Mimoň0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ČL-FCF1.FC FOKY4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-SUCSuchari1:4 (1:3) Report
nahoru
1. kolo ZS (09/10/2010)
Sobota, 09 říjen 2010
Zobrazit informace A 22:00    MSQMés que un club FK Žilina-FCBFC Blackwood1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-VICVictorioso FC5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    BUTButchers-FCRFC Razors České Budějovice1:5 (1:4) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCRFC Rubin-TRATrabzonspor1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    IGWIGW Jundrov 76-HIGHighlanders FC1:2 (0:2) Report
B 22:00    FCNFC Nehry-LESLes Éléphants0:0 Report
Zobrazit informace C 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-PARPartizan Beograd2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCGFC Gunners-FCIFC Irish mufflers0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    KESKessben FC-KINKinderlein1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCTFC Trip Abuja-NASNasarawa Hippo FC1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FKIFK IE Znojmo6:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    BLABlack pearls of Lekki-ATLAtletico Bruntál0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-SLOSlovácká šlechta0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUCSuchari-ARSArsenal ČL1:5 (1:5) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCF1.FC FOKY-ACVAC Válcovny Mimoň0:3 (0:1) Report
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců
Dennis Rasmussen (HVV)   20
Bernardo Oriol (ACT)   18
Ismael Calgaro (FKD)   15
Michal Janíček (FKD)   14
Michael Reilly (SAO)   14
Andres Serbio (CAS)   13
Carlos Aurtenetxe Cotelo (ACT)   13
Cleo Pepito Wilfried (FCP)   13
Evžen Křetínský (FCK)   13
Manuel León de Souza (ACT)   12
Andrew Burrungee (FCF)   12
Jorge Danny (FCJ)   11
Sijuwade Ognuke (NAS)   11
Fritz Krupp (FCL)   11
Uzodimma Nwaneri (NAS)   11
Celková tabulka
Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat