Dukla Cup - 52. ročník
Rozpis iCal export

    Kolo Datum čas Výsledek
A 6 21/03/2021 12:00    FC Ramesse FCR-CLU Club Deportivo Philly de Žatec-
A 6 21/03/2021 12:00    MGK Vincitore da Trutnov MGK-ENG Engerau Las Vegas-
B 6 21/03/2021 12:00    Rangers Apex Club RAN-FCL FC Lausser-
B 6 21/03/2021 12:00    Cascos de Campo Grande CAS-ACK AC Korea-
C 6 21/03/2021 12:00    Fk Zenit Guty FKZ-DAE Daegu Demons FC-
C 6 21/03/2021 12:00    Richmond United FC RIC-FCP FC Predators KE B-
D 6 21/03/2021 12:00    Jaguares de C.A. Independiente JAG-FCJ FC Jestřábi Prostějov-
D 6 21/03/2021 12:00    Nasarawa Hippo FC NAS-FKD FK Dubnice-
E 6 21/03/2021 12:00    FK Poprad FKP-HVV HVV Den Haag-
E 6 21/03/2021 12:00    Sao Paulo de Fútbol Clube SAO-FCC FC COLA DOKSY B-
F 6 21/03/2021 12:00    Papoušci PAP-FCO FC Olmick Blue Uniforms-
F 6 21/03/2021 12:00    Meruna Liberec MER-VIK Viktorka City FC-
G 6 21/03/2021 12:00    Voetbalclub IsaLil VOE-FCK FC Kralupy nad Vltavou-
G 6 21/03/2021 12:00    FC Hirohito B FCH-SYD Sydney FC-
H 6 21/03/2021 12:00    Chivas CF CHI-FCF FC Fucošci-
H 6 21/03/2021 12:00    AC Technik Smíchov ACT-ELS EL Solferino Escuadra-
A 5 20/03/2021 12:00    Engerau Las Vegas ENG-FCR FC Ramesse-
A 5 20/03/2021 12:00    Club Deportivo Philly de Žatec CLU-MGK MGK Vincitore da Trutnov-
B 5 20/03/2021 12:00    AC Korea ACK-RAN Rangers Apex Club-
B 5 20/03/2021 12:00    FC Lausser FCL-CAS Cascos de Campo Grande-
C 5 20/03/2021 12:00    FC Predators KE B FCP-FKZ Fk Zenit Guty-
C 5 20/03/2021 12:00    Daegu Demons FC DAE-RIC Richmond United FC-
D 5 20/03/2021 12:00    FK Dubnice FKD-JAG Jaguares de C.A. Independiente-
D 5 20/03/2021 12:00    FC Jestřábi Prostějov FCJ-NAS Nasarawa Hippo FC-
E 5 20/03/2021 12:00    FC COLA DOKSY B FCC-FKP FK Poprad-
E 5 20/03/2021 12:00    HVV Den Haag HVV-SAO Sao Paulo de Fútbol Clube-
F 5 20/03/2021 12:00    Viktorka City FC VIK-PAP Papoušci-
F 5 20/03/2021 12:00    FC Olmick Blue Uniforms FCO-MER Meruna Liberec-
G 5 20/03/2021 12:00    Sydney FC SYD-VOE Voetbalclub IsaLil-
G 5 20/03/2021 12:00    FC Kralupy nad Vltavou FCK-FCH FC Hirohito B-
H 5 20/03/2021 12:00    EL Solferino Escuadra ELS-CHI Chivas CF-
H 5 20/03/2021 12:00    FC Fucošci FCF-ACT AC Technik Smíchov-
A 4 14/03/2021 12:00    FC Ramesse FCR-MGK MGK Vincitore da Trutnov-
A 4 14/03/2021 12:00    Engerau Las Vegas ENG-CLU Club Deportivo Philly de Žatec-
B 4 14/03/2021 12:00    Rangers Apex Club RAN-CAS Cascos de Campo Grande-
B 4 14/03/2021 12:00    AC Korea ACK-FCL FC Lausser-
C 4 14/03/2021 12:00    Fk Zenit Guty FKZ-RIC Richmond United FC-
C 4 14/03/2021 12:00    FC Predators KE B FCP-DAE Daegu Demons FC-
D 4 14/03/2021 12:00    Jaguares de C.A. Independiente JAG-NAS Nasarawa Hippo FC-
D 4 14/03/2021 12:00    FK Dubnice FKD-FCJ FC Jestřábi Prostějov-
E 4 14/03/2021 12:00    FK Poprad FKP-SAO Sao Paulo de Fútbol Clube-
E 4 14/03/2021 12:00    FC COLA DOKSY B FCC-HVV HVV Den Haag-
F 4 14/03/2021 12:00    Papoušci PAP-MER Meruna Liberec-
F 4 14/03/2021 12:00    Viktorka City FC VIK-FCO FC Olmick Blue Uniforms-
G 4 14/03/2021 12:00    Voetbalclub IsaLil VOE-FCH FC Hirohito B-
G 4 14/03/2021 12:00    Sydney FC SYD-FCK FC Kralupy nad Vltavou-
H 4 14/03/2021 12:00    Chivas CF CHI-ACT AC Technik Smíchov-
H 4 14/03/2021 12:00    EL Solferino Escuadra ELS-FCF FC Fucošci-
A 3 13/03/2021 12:00    Club Deportivo Philly de Žatec CLU-FCR FC Ramesse-
A 3 13/03/2021 12:00    Engerau Las Vegas ENG-MGK MGK Vincitore da Trutnov-
B 3 13/03/2021 12:00    FC Lausser FCL-RAN Rangers Apex Club-
B 3 13/03/2021 12:00    AC Korea ACK-CAS Cascos de Campo Grande-
C 3 13/03/2021 12:00    Daegu Demons FC DAE-FKZ Fk Zenit Guty-
C 3 13/03/2021 12:00    FC Predators KE B FCP-RIC Richmond United FC-
D 3 13/03/2021 12:00    FC Jestřábi Prostějov FCJ-JAG Jaguares de C.A. Independiente-
D 3 13/03/2021 12:00    FK Dubnice FKD-NAS Nasarawa Hippo FC-
E 3 13/03/2021 12:00    HVV Den Haag HVV-FKP FK Poprad-
E 3 13/03/2021 12:00    FC COLA DOKSY B FCC-SAO Sao Paulo de Fútbol Clube-
F 3 13/03/2021 12:00    FC Olmick Blue Uniforms FCO-PAP Papoušci-
F 3 13/03/2021 12:00    Viktorka City FC VIK-MER Meruna Liberec-
G 3 13/03/2021 12:00    FC Kralupy nad Vltavou FCK-VOE Voetbalclub IsaLil-
G 3 13/03/2021 12:00    Sydney FC SYD-FCH FC Hirohito B-
H 3 13/03/2021 12:00    FC Fucošci FCF-CHI Chivas CF-
H 3 13/03/2021 12:00    EL Solferino Escuadra ELS-ACT AC Technik Smíchov-
A 2 07/03/2021 12:00    FC Ramesse FCR-ENG Engerau Las Vegas0-6
A 2 07/03/2021 12:00    MGK Vincitore da Trutnov MGK-CLU Club Deportivo Philly de Žatec1-2
B 2 07/03/2021 12:00    Rangers Apex Club RAN-ACK AC Korea2-3
B 2 07/03/2021 12:00    Cascos de Campo Grande CAS-FCL FC Lausser0-3
C 2 07/03/2021 12:00    Fk Zenit Guty FKZ-FCP FC Predators KE B0-1
C 2 07/03/2021 12:00    Richmond United FC RIC-DAE Daegu Demons FC3-1
D 2 07/03/2021 12:00    Jaguares de C.A. Independiente JAG-FKD FK Dubnice1-1
D 2 07/03/2021 12:00    Nasarawa Hippo FC NAS-FCJ FC Jestřábi Prostějov1-0
E 2 07/03/2021 12:00    FK Poprad FKP-FCC FC COLA DOKSY B1-2
E 2 07/03/2021 12:00    Sao Paulo de Fútbol Clube SAO-HVV HVV Den Haag2-3
F 2 07/03/2021 12:00    Papoušci PAP-VIK Viktorka City FC2-1
F 2 07/03/2021 12:00    Meruna Liberec MER-FCO FC Olmick Blue Uniforms1-2
G 2 07/03/2021 12:00    Voetbalclub IsaLil VOE-SYD Sydney FC3-0
G 2 07/03/2021 12:00    FC Hirohito B FCH-FCK FC Kralupy nad Vltavou3-1
H 2 07/03/2021 12:00    Chivas CF CHI-ELS EL Solferino Escuadra1-1
H 2 07/03/2021 12:00    AC Technik Smíchov ACT-FCF FC Fucošci10-0
A 1 06/03/2021 12:00    MGK Vincitore da Trutnov MGK-FCR FC Ramesse5-0
A 1 06/03/2021 12:00    Club Deportivo Philly de Žatec CLU-ENG Engerau Las Vegas1-4
B 1 06/03/2021 12:00    Cascos de Campo Grande CAS-RAN Rangers Apex Club10-1
B 1 06/03/2021 12:00    FC Lausser FCL-ACK AC Korea3-0
C 1 06/03/2021 12:00    Richmond United FC RIC-FKZ Fk Zenit Guty4-2
C 1 06/03/2021 12:00    Daegu Demons FC DAE-FCP FC Predators KE B2-1
D 1 06/03/2021 12:00    Nasarawa Hippo FC NAS-JAG Jaguares de C.A. Independiente6-0
D 1 06/03/2021 12:00    FC Jestřábi Prostějov FCJ-FKD FK Dubnice5-2
E 1 06/03/2021 12:00    Sao Paulo de Fútbol Clube SAO-FKP FK Poprad2-0
E 1 06/03/2021 12:00    HVV Den Haag HVV-FCC FC COLA DOKSY B0-1
F 1 06/03/2021 12:00    Meruna Liberec MER-PAP Papoušci1-1
F 1 06/03/2021 12:00    FC Olmick Blue Uniforms FCO-VIK Viktorka City FC0-2
G 1 06/03/2021 12:00    FC Hirohito B FCH-VOE Voetbalclub IsaLil2-0
G 1 06/03/2021 12:00    FC Kralupy nad Vltavou FCK-SYD Sydney FC4-0
H 1 06/03/2021 12:00    AC Technik Smíchov ACT-CHI Chivas CF5-1
H 1 06/03/2021 12:00    FC Fucošci FCF-ELS EL Solferino Escuadra0-4



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat