Další zápasy
Nejsou naplánovány další zápasy!
Návštěvnost
TOPlist

Dukla Cup - 40. ročník
Tabulka
oddo

1-16 Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) NAS Nasarawa Hippo FC 18:5  13  15 
2 (3) SAN San Francisco Seals 11:8  10 
3 (2) ARM Armia Czerwona 14:12  10 
4 (4) FKD FK Dubnice 4:22  -18 

1-16 Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FKD FK Dvorany 14:2  12  16 
2 (2) FCH FC Hirohito B 12:5  10 
3 (4) LIM Lima Sol 3:10  -7 
4 (3) VIK Viktorka City FC 1:13  -12 

1-16 Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 15:6  13 
2 (2) TJT TJ Tatran Přimda 12:7  13 
3 (3) CAS Cascos de Campo Grande 5:9  -4 
4 (4) MER Meruna Liberec 4:14  -10 

1-16 Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) LAV La Vechia Signora 16:5  11  15 
2 (2) MGK MGK Vincitore da Trutnov 13:5  13 
3 (3) RIC Richmond United FC 11:8 
4 (4) OLD Old stars Denmark B 3:25  -22 

17-32 Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FAL Falklandy 2011 15:6  16 
2 (2) CHI Chivas CF 12:3  13 
3 (3) AST AS TOTTI Ratíškovice 12:12 
4 (4) FCD FC Dubes 0:18  -18 

17-32 Skupina F
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (2) FKK FK Kaplice 18:6  12  15 
2 (1) CLU Club Deportivo Philly de Žatec 13:4  13 
3 (3) FCA Fc Arsenal Nové Město 7:9  -2 
4 (4) FCC FC COLA DOKSY 1:20  -19 

17-32 Skupina G
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FKP FK Poprad 20:5  15  15 
2 (2) MKE MŠK Želiezovce 17:6  11  12 
3 (3) FCD FC Dawdlers Chambéry 10:9 
4 (4) ALE Alešové z Ratíškovic 1:28  -27 

17-32 Skupina H
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) HRO Hromy Ac Sparta Praha 13:4  13 
2 (2) FCF FC Fucošci 13:9  10 
3 (3) FCO FC Olmick Blue Uniforms 9:6 
4 (4) ACK AC Kutloch Istanbul 4:20  -16 


1-16 17-32 

« Předchozí kolo   09 10 11 12 13 14 15 16   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců
Dennis Rasmussen (HVV)   20
Bernardo Oriol (ACT)   18
Ismael Calgaro (FKD)   15
Michal Janíček (FKD)   14
Michael Reilly (SAO)   14
Cleo Pepito Wilfried (FCP)   13
Evžen Křetínský (FCK)   13
Andres Serbio (CAS)   13
Carlos Aurtenetxe Cotelo (ACT)   13
Andrew Burrungee (FCF)   12
Manuel León de Souza (ACT)   12
Uzodimma Nwaneri (NAS)   11
Yesith Victoria (VIK)   11
Jorge Danny (FCJ)   11
Sijuwade Ognuke (NAS)   11
Celková tabulka
Diskuze
Administrace
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat