Dukla Cup - 8. ro?nk
Výsledky - 10. kolo ZS (30/01/2011) |
Neděle, 30 leden 2011 | |||||||||||
22:00 | Fc GrondHill | - | FC Trip Abuja | 4 | : | 0 (1:0) | |||||
22:00 | Atletico Bruntl | - | ACS Deportivo Cali.dpc | 0 | : | 1 (0:1) | |||||
22:00 | SK Klad?ruby | - | FC Rubin | 3 | : | 2 (1:2) | |||||
22:00 | FK Poprad | - | Suchari | 0 | : | 5 (0:3) | |||||
22:00 | Trabzonspor | - | FC Blackwood | 6 | : | 1 (3:1) | |||||
22:00 | Slovck lechta | - | Paris FC | 3 | : | 0 (1:0) | |||||
22:00 | Butchers | - | FC Rising Sun | 2 | : | 8 (1:5) | |||||
22:00 | FC Nehry | - | FK IE Znojmo | 4 | : | 0 (3:0) | |||||
22:00 | AC Technik Smíchov | - | Arsenal ?L | 3 | : | 0 (1:0) | |||||
22:00 | Nguru Redhot Pandas | - | Ruda Hvezda Cheb | 0 | : | 0 | |||||
22:00 | Les lphants | - | FC Razors ?esk Bud?jovice | 1 | : | 1 (1:0) | |||||
22:00 | IGW Jundrov 76 | - | SC Internacional de Portugal | 3 | : | 0 (0:0) | |||||
22:00 | Kinderlein | - | FC Fucošci | 0 | : | 1 (0:1) | |||||
22:00 | Evian Thonon Gaillard | - | RC Praga Praha | 0 | : | 4 (0:4) | |||||
22:00 | Nasarawa Hippo FC | - | Black pearls of Lekki | 6 | : | 1 (3:1) | |||||
« Předchozí kolo 07 08 09 10 11 12 13 14 Další kolo » |
Tabulka |
Skupina A |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Fc GrondHill | 10 | 8 | 0 | 2 | 37:5 | 32 | 24 | ||
2 | (2) | ACS Deportivo Cali.dpc | 10 | 7 | 1 | 2 | 26:12 | 14 | 22 | ||
3 | (3) | FC Rubin | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:14 | 2 | 17 | ||
4 | (4) | SK Klad?ruby | 10 | 4 | 2 | 4 | 24:22 | 2 | 14 | ||
5 | (5) | Atletico Bruntl | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:21 | -10 | 9 | ||
6 | (6) | FC Trip Abuja | 10 | 0 | 0 | 10 | 2:42 | -40 | 0 |
Skupina B |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Suchari | 10 | 7 | 2 | 1 | 32:10 | 22 | 23 | ||
2 | (2) | Slovck lechta | 10 | 6 | 2 | 2 | 18:10 | 8 | 20 | ||
3 | (3) | Trabzonspor | 10 | 6 | 1 | 3 | 25:15 | 10 | 19 | ||
4 | (4) | FC Blackwood | 10 | 4 | 1 | 5 | 18:20 | -2 | 13 | ||
5 | (5) | Paris FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:23 | -13 | 10 | ||
6 | (6) | FK Poprad | 10 | 0 | 1 | 9 | 7:32 | -25 | 1 |
Skupina C |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (2) | FC Rising Sun | 10 | 8 | 1 | 1 | 34:11 | 23 | 25 | ||
2 | (3) | AC Technik Smíchov | 10 | 7 | 2 | 1 | 24:5 | 19 | 23 | ||
3 | (1) | Arsenal ?L | 10 | 7 | 1 | 2 | 39:8 | 31 | 22 | ||
4 | (4) | FC Nehry | 10 | 4 | 0 | 6 | 11:22 | -11 | 12 | ||
5 | (5) | Butchers | 10 | 1 | 1 | 8 | 10:42 | -32 | 4 | ||
6 | (6) | FK IE Znojmo | 10 | 0 | 1 | 9 | 3:33 | -30 | 1 |
Skupina D |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Nguru Redhot Pandas | 10 | 9 | 1 | 0 | 25:4 | 21 | 28 | ||
2 | (2) | Ruda Hvezda Cheb | 10 | 7 | 2 | 1 | 27:6 | 21 | 23 | ||
3 | (3) | Les lphants | 10 | 4 | 1 | 5 | 14:15 | -1 | 13 | ||
4 | (4) | FC Razors ?esk Bud?jovice | 10 | 2 | 4 | 4 | 7:15 | -8 | 10 | ||
5 | (5) | IGW Jundrov 76 | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:18 | -10 | 7 | ||
6 | (6) | SC Internacional de Portugal | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:31 | -23 | 4 |
Skupina E |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | RC Praga Praha | 10 | 8 | 1 | 1 | 32:7 | 25 | 25 | ||
2 | (3) | Nasarawa Hippo FC | 10 | 6 | 1 | 3 | 20:16 | 4 | 19 | ||
3 | (2) | Black pearls of Lekki | 10 | 5 | 2 | 3 | 15:15 | 0 | 17 | ||
4 | (4) | FC Fucošci | 10 | 5 | 1 | 4 | 14:10 | 4 | 16 | ||
5 | (5) | Kinderlein | 10 | 1 | 3 | 6 | 7:19 | -12 | 6 | ||
6 | (6) | Evian Thonon Gaillard | 10 | 1 | 0 | 9 | 5:26 | -21 | 3 |
Postup do ?tvrtfinle | Nejlep 4. msto postup! | Vy?azen |
« Předchozí kolo 07 08 09 10 11 12 13 14 Další kolo » |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::