Dukla Cup - 8. ro?nk
Výsledky - Semifinle 1 (19/02/2011) |
Sobota, 19 únor 2011 | |||||||||||
22:00 | Nguru Redhot Pandas | - | ACS Deportivo Cali.dpc | 1 | : | 0 (0:0) | |||||
22:00 | Suchari | - | Fc GrondHill | 0 | : | 3 (0:0) | |||||
Volno:
AC Technik Smíchov,
Arsenal ?L,
Atletico Bruntl,
Black pearls of Lekki,
Butchers,
Evian Thonon Gaillard,
FC Blackwood,
FC Fucošci,
FC Nehry,
FC Razors ?esk Bud?jovice,
FC Rising Sun,
FC Rubin,
FC Trip Abuja,
FK IE Znojmo,
FK Poprad,
IGW Jundrov 76,
Kinderlein,
Les lphants,
Nasarawa Hippo FC,
Paris FC,
RC Praga Praha,
Ruda Hvezda Cheb,
SC Internacional de Portugal,
SK Klad?ruby,
Slovck lechta,
Trabzonspor |
« Předchozí kolo 12 13 14 15 16 17 18 Další kolo » |
Tabulka |
Skupina A |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Fc GrondHill | 15 | 12 | 1 | 2 | 54:7 | 47 | 37 | ||
2 | (2) | ACS Deportivo Cali.dpc | 15 | 10 | 1 | 4 | 38:15 | 23 | 31 | ||
3 | (3) | FC Rubin | 12 | 5 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 18 | ||
4 | (4) | SK Klad?ruby | 10 | 4 | 2 | 4 | 24:22 | 2 | 14 | ||
5 | (5) | Atletico Bruntl | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:21 | -10 | 9 | ||
6 | (6) | FC Trip Abuja | 10 | 0 | 0 | 10 | 2:42 | -40 | 0 |
Skupina B |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Suchari | 15 | 9 | 3 | 3 | 41:19 | 22 | 30 | ||
2 | (2) | Trabzonspor | 12 | 6 | 2 | 4 | 27:19 | 8 | 20 | ||
3 | (3) | Slovck lechta | 12 | 6 | 2 | 4 | 18:20 | -2 | 20 | ||
4 | (4) | FC Blackwood | 10 | 4 | 1 | 5 | 18:20 | -2 | 13 | ||
5 | (5) | Paris FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:23 | -13 | 10 | ||
6 | (6) | FK Poprad | 10 | 0 | 1 | 9 | 7:32 | -25 | 1 |
Skupina C |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | AC Technik Smíchov | 12 | 8 | 2 | 2 | 26:8 | 18 | 26 | ||
2 | (2) | FC Rising Sun | 10 | 8 | 1 | 1 | 34:11 | 23 | 25 | ||
3 | (3) | Arsenal ?L | 10 | 7 | 1 | 2 | 39:8 | 31 | 22 | ||
4 | (4) | FC Nehry | 10 | 4 | 0 | 6 | 11:22 | -11 | 12 | ||
5 | (5) | Butchers | 10 | 1 | 1 | 8 | 10:42 | -32 | 4 | ||
6 | (6) | FK IE Znojmo | 10 | 0 | 1 | 9 | 3:33 | -30 | 1 |
Skupina D |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Nguru Redhot Pandas | 15 | 13 | 2 | 0 | 36:6 | 30 | 41 | ||
2 | (2) | Ruda Hvezda Cheb | 12 | 8 | 2 | 2 | 29:8 | 21 | 26 | ||
3 | (3) | Les lphants | 14 | 5 | 2 | 7 | 17:27 | -10 | 17 | ||
4 | (4) | FC Razors ?esk Bud?jovice | 10 | 2 | 4 | 4 | 7:15 | -8 | 10 | ||
5 | (5) | IGW Jundrov 76 | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:18 | -10 | 7 | ||
6 | (6) | SC Internacional de Portugal | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:31 | -23 | 4 |
Skupina E |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | RC Praga Praha | 12 | 8 | 2 | 2 | 34:10 | 24 | 26 | ||
2 | (2) | Nasarawa Hippo FC | 14 | 8 | 1 | 5 | 26:22 | 4 | 25 | ||
3 | (3) | FC Fucošci | 12 | 5 | 2 | 5 | 16:13 | 3 | 17 | ||
4 | (4) | Black pearls of Lekki | 12 | 5 | 2 | 5 | 15:22 | -7 | 17 | ||
5 | (5) | Kinderlein | 10 | 1 | 3 | 6 | 7:19 | -12 | 6 | ||
6 | (6) | Evian Thonon Gaillard | 10 | 1 | 0 | 9 | 5:26 | -21 | 3 |
Postup do ?tvrtfinle | Nejlep 4. msto postup! | Vy?azen |
« Předchozí kolo 12 13 14 15 16 17 18 Další kolo » |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::