Dukla Cup - 10. ro?nk
Výsledky - Osmifinle 2 (24/07/2011) | Vybrat kolo: |
Neděle, 24 červenec 2011 | |||||||||||
22:00 | IGW Jundrov 76 | - | FC Rubin | 3 | : | 3 (2:0) | |||||
22:00 | AC Technik Smíchov | - | Nasarawa Hippo FC | 2 | : | 0 (0:0) | |||||
22:00 | FC Blackwood | - | Trabzonspor | 2 | : | 2 (1:1) | |||||
22:00 | FC Stuttgarter Kickers | - | Atletico Bruntl | 0 | : | 2 (0:0) | |||||
22:00 | FC Kingoi | - | REAL Pejr | 5 | : | 0 (4:0) | |||||
22:00 | SK Klad?ruby | - | FC Fucošci | 1 | : | 2 (1:1) | |||||
22:00 | FC Nehry | - | Suchari | 1 | : | 2 (1:2) | |||||
22:00 | Ruda Hvezda Cheb | - | Slovck lechta | 2 | : | 0 (1:0) | |||||
Volno:
Evian Thonon Gaillard,
FC Bar?a ,
FC Krlovsk Madrid,
FC Razors ?esk Bud?jovice,
FC Trip Abuja,
FK Kaplice,
FK Poprad,
Inter Club 08,
Kinderlein,
los pumpos,
Oslov United F.C.,
Pamplona,
Paris FC,
SC Beira Mar |
« Předchozí kolo 09 10 11 12 13 14 15 16 Další kolo » |
Tabulka |
Skupina A |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | AC Technik Smíchov | 12 | 10 | 2 | 0 | 47:5 | 42 | 32 | ||
2 | (2) | Slovck lechta | 12 | 7 | 1 | 4 | 21:17 | 4 | 22 | ||
3 | (3) | FC Blackwood | 12 | 3 | 6 | 3 | 16:18 | -2 | 15 | ||
4 | (4) | Oslov United F.C. | 10 | 3 | 2 | 5 | 15:21 | -6 | 11 | ||
5 | (5) | Paris FC | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:25 | -17 | 7 | ||
6 | (6) | SC Beira Mar | 10 | 1 | 2 | 7 | 6:25 | -19 | 5 |
Skupina B |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FC Rubin | 12 | 10 | 2 | 0 | 39:8 | 31 | 32 | ||
2 | (2) | FC Fucošci | 12 | 10 | 1 | 1 | 38:9 | 29 | 31 | ||
3 | (3) | Nasarawa Hippo FC | 12 | 4 | 1 | 7 | 17:22 | -5 | 13 | ||
4 | (4) | Pamplona | 10 | 4 | 0 | 6 | 11:19 | -8 | 12 | ||
5 | (5) | FC Razors ?esk Bud?jovice | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:22 | -13 | 7 | ||
6 | (6) | los pumpos | 10 | 1 | 0 | 9 | 3:35 | -32 | 3 |
Skupina C |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Trabzonspor | 12 | 8 | 3 | 1 | 23:8 | 15 | 27 | ||
2 | (2) | FC Nehry | 12 | 7 | 0 | 5 | 32:14 | 18 | 21 | ||
3 | (3) | REAL Pejr | 12 | 5 | 2 | 5 | 21:16 | 5 | 17 | ||
4 | (4) | IGW Jundrov 76 | 12 | 5 | 2 | 5 | 23:20 | 3 | 17 | ||
5 | (5) | Inter Club 08 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9:34 | -25 | 9 | ||
6 | (6) | FK Kaplice | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:30 | -30 | 0 |
Skupina D |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FC Kingoi | 12 | 10 | 0 | 2 | 28:8 | 20 | 30 | ||
2 | (2) | Suchari | 12 | 9 | 2 | 1 | 20:6 | 14 | 29 | ||
3 | (3) | Atletico Bruntl | 12 | 6 | 1 | 5 | 16:12 | 4 | 19 | ||
4 | (4) | Kinderlein | 10 | 4 | 2 | 4 | 20:8 | 12 | 14 | ||
5 | (5) | FC Bar?a | 10 | 1 | 3 | 6 | 5:22 | -17 | 6 | ||
6 | (6) | FK Poprad | 10 | 0 | 2 | 8 | 1:23 | -22 | 2 |
Skupina E |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (2) | Ruda Hvezda Cheb | 12 | 9 | 2 | 1 | 24:12 | 12 | 29 | ||
2 | (1) | FC Stuttgarter Kickers | 12 | 9 | 0 | 3 | 25:9 | 16 | 27 | ||
3 | (3) | SK Klad?ruby | 12 | 7 | 0 | 5 | 31:17 | 14 | 21 | ||
4 | (4) | FC Trip Abuja | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:16 | -5 | 9 | ||
5 | (5) | FC Krlovsk Madrid | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:25 | -18 | 5 | ||
6 | (6) | Evian Thonon Gaillard | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:28 | -20 | 4 |
Postup do ?tvrtfinle | Nejlep 4. msto postup! | Vy?azen |
« Předchozí kolo 09 10 11 12 13 14 15 16 Další kolo » |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::