Dukla Cup - 3. ro?nk
Výsledky - 10. kolo ZS (15/11/2009) | Vybrat kolo: |
Neděle, 15 listopad 2009 | |||||||||||
22:00 | Hviezda | - | Kinderlein | 7 | : | 0 (3:0) | |||||
22:00 | Gangstri | - | krovi | 1 | : | 0 (1:0) | |||||
22:00 | Paris FC | - | Werder Bremen | 1 | : | 0 (1:0) | |||||
22:00 | Independiente | - | 1.FC CITY | 1 | : | 2 (0:1) | |||||
22:00 | FC Patologick Agresivn Deviace | - | Nasarawa Hippo FC | 0 | : | 0 (0:0) | |||||
22:00 | San Mitad del Mundo | - | FC Blackwood | 0 | : | 4 (0:3) | |||||
22:00 | Club Atltico Monarcas Morelia | - | Los angeles galaxi | 0 | : | 0 (0:0) | |||||
22:00 | Japan warriors FC Tokyo | - | Tehlike Turkyie club Koudy FC | 0 | : | 7 (0:4) | |||||
22:00 | 1.FC FOKY | - | FC LION GROS BITESH | 3 | : | 0 | |||||
22:00 | IGW Jundrov 76 | - | HC VCES Hradec Králové | 0 | : | 3 (0:2) | |||||
22:00 | Legoland FC | - | TJ Legea Chval?ov | 1 | : | 1 (1:0) | |||||
22:00 | Apofis Elite Guard | - | FC Nehry | 1 | : | 1 (0:1) | |||||
22:00 | Fc Real Brambory | - | Arsenal ?L | 0 | : | 8 (0:3) | |||||
22:00 | FC Trip Abuja | - | Frentat pod Radhot?m | 2 | : | 0 (2:0) | |||||
22:00 | SuperEagles Dobrinsko FC | - | FC LUKAS | 3 | : | 4 (2:3) | |||||
« Předchozí kolo 07 08 09 10 11 12 13 14 Další kolo » |
Tabulka |
Skupina A |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Hviezda | 10 | 9 | 1 | 0 | 36:2 | 34 | 28 | ||
2 | (2) | Kinderlein | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:14 | -1 | 16 | ||
3 | (3) | Paris FC | 10 | 4 | 2 | 4 | 13:14 | -1 | 14 | ||
4 | (4) | Gangstri | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:15 | -6 | 13 | ||
5 | (5) | krovi | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:14 | -6 | 8 | ||
6 | (6) | Werder Bremen | 10 | 1 | 2 | 7 | 4:24 | -20 | 5 |
Skupina B |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FC Blackwood | 10 | 10 | 0 | 0 | 28:2 | 26 | 30 | ||
2 | (2) | FC Patologick Agresivn Deviace | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:4 | 14 | 18 | ||
3 | (3) | Nasarawa Hippo FC | 10 | 4 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 14 | ||
4 | (4) | 1.FC CITY | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 13 | ||
5 | (6) | Independiente | 10 | 2 | 0 | 8 | 6:19 | -13 | 6 | ||
6 | (5) | San Mitad del Mundo | 10 | 2 | 0 | 8 | 5:20 | -15 | 6 |
Skupina C |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Tehlike Turkyie club Koudy FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 38:2 | 36 | 28 | ||
2 | (2) | Club Atltico Monarcas Morelia | 10 | 7 | 2 | 1 | 20:3 | 17 | 23 | ||
3 | (3) | Japan warriors FC Tokyo | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:22 | -10 | 13 | ||
4 | (4) | Los angeles galaxi | 10 | 3 | 2 | 5 | 8:13 | -5 | 11 | ||
5 | (5) | 1.FC FOKY | 10 | 3 | 2 | 5 | 9:17 | -8 | 11 | ||
6 | (6) | FC LION GROS BITESH | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:30 | -30 | 0 |
Skupina D |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | TJ Legea Chval?ov | 10 | 7 | 2 | 1 | 29:7 | 22 | 23 | ||
2 | (2) | Legoland FC | 10 | 7 | 2 | 1 | 22:5 | 17 | 23 | ||
3 | (3) | HC VCES Hradec Králové | 10 | 5 | 3 | 2 | 18:7 | 11 | 18 | ||
4 | (4) | IGW Jundrov 76 | 10 | 4 | 1 | 5 | 16:15 | 1 | 13 | ||
5 | (5) | Apofis Elite Guard | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:29 | -20 | 6 | ||
6 | (6) | FC Nehry | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:36 | -31 | 1 |
Skupina E |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FC LUKAS | 10 | 9 | 0 | 1 | 30:12 | 18 | 27 | ||
2 | (2) | Arsenal ?L | 10 | 8 | 0 | 2 | 36:9 | 27 | 24 | ||
3 | (3) | Frentat pod Radhot?m | 10 | 5 | 1 | 4 | 20:20 | 0 | 16 | ||
4 | (4) | FC Trip Abuja | 10 | 4 | 1 | 5 | 17:14 | 3 | 13 | ||
5 | (5) | SuperEagles Dobrinsko FC | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | -13 | 6 | ||
6 | (6) | Fc Real Brambory | 10 | 0 | 1 | 9 | 2:37 | -35 | 1 |
Postup do ?tvrtfinle | Nejlep 4. msto postup! | Vy?azen |
« Předchozí kolo 07 08 09 10 11 12 13 14 Další kolo » |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::