Dukla Cup - 3. ro?nk
Výsledky - Semifinle 1 (05/12/2009) | Vybrat kolo: |
Sobota, 05 prosinec 2009 | |||||||||||
22:00 | FC Blackwood | - | TJ Legea Chval?ov | 1 | : | 1 (0:0) | |||||
22:00 | Hviezda | - | Tehlike Turkyie club Koudy FC | 1 | : | 2 (1:1) | |||||
Volno:
1.FC CITY,
1.FC FOKY,
Apofis Elite Guard,
Arsenal ?L,
Club Atltico Monarcas Morelia,
FC LION GROS BITESH,
FC LUKAS,
FC Nehry,
FC Patologick Agresivn Deviace,
Fc Real Brambory,
FC Trip Abuja,
Frentat pod Radhot?m,
Gangstri,
HC VCES Hradec Králové,
IGW Jundrov 76,
Independiente,
Japan warriors FC Tokyo,
Kinderlein,
krovi,
Legoland FC,
Los angeles galaxi,
Nasarawa Hippo FC,
Paris FC,
San Mitad del Mundo,
SuperEagles Dobrinsko FC,
Werder Bremen |
« Předchozí kolo 12 13 14 15 16 17 18 Další kolo » |
Tabulka |
Skupina A |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Hviezda | 15 | 11 | 3 | 1 | 47:6 | 41 | 36 | ||
2 | (2) | Paris FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 16 | ||
3 | (3) | Kinderlein | 12 | 4 | 4 | 4 | 14:18 | -4 | 16 | ||
4 | (4) | Gangstri | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:15 | -6 | 13 | ||
5 | (5) | krovi | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:14 | -6 | 8 | ||
6 | (6) | Werder Bremen | 10 | 1 | 2 | 7 | 4:24 | -20 | 5 |
Skupina B |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FC Blackwood | 15 | 14 | 1 | 0 | 41:5 | 36 | 43 | ||
2 | (2) | FC Patologick Agresivn Deviace | 12 | 6 | 3 | 3 | 19:6 | 13 | 21 | ||
3 | (3) | Nasarawa Hippo FC | 12 | 4 | 2 | 6 | 8:15 | -7 | 14 | ||
4 | (4) | 1.FC CITY | 10 | 4 | 1 | 5 | 9:17 | -8 | 13 | ||
5 | (5) | Independiente | 10 | 2 | 0 | 8 | 6:19 | -13 | 6 | ||
6 | (6) | San Mitad del Mundo | 10 | 2 | 0 | 8 | 5:20 | -15 | 6 |
Skupina C |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Tehlike Turkyie club Koudy FC | 15 | 14 | 1 | 0 | 49:6 | 43 | 43 | ||
2 | (2) | Club Atltico Monarcas Morelia | 14 | 8 | 2 | 4 | 24:12 | 12 | 26 | ||
3 | (3) | Japan warriors FC Tokyo | 12 | 4 | 1 | 7 | 12:30 | -18 | 13 | ||
4 | (4) | Los angeles galaxi | 10 | 3 | 2 | 5 | 8:13 | -5 | 11 | ||
5 | (5) | 1.FC FOKY | 10 | 3 | 2 | 5 | 9:17 | -8 | 11 | ||
6 | (6) | FC LION GROS BITESH | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:30 | -30 | 0 |
Skupina D |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | TJ Legea Chval?ov | 15 | 10 | 4 | 1 | 44:12 | 32 | 34 | ||
2 | (2) | Legoland FC | 14 | 9 | 2 | 3 | 28:11 | 17 | 29 | ||
3 | (3) | HC VCES Hradec Králové | 12 | 5 | 3 | 4 | 21:12 | 9 | 18 | ||
4 | (4) | IGW Jundrov 76 | 10 | 4 | 1 | 5 | 16:15 | 1 | 13 | ||
5 | (5) | Apofis Elite Guard | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:29 | -20 | 6 | ||
6 | (6) | FC Nehry | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:36 | -31 | 1 |
Skupina E |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Arsenal ?L | 14 | 10 | 2 | 2 | 43:14 | 29 | 32 | ||
2 | (2) | FC LUKAS | 14 | 9 | 3 | 2 | 35:18 | 17 | 30 | ||
3 | (3) | Frentat pod Radhot?m | 12 | 5 | 1 | 6 | 21:30 | -9 | 16 | ||
4 | (4) | FC Trip Abuja | 12 | 4 | 1 | 7 | 17:18 | -1 | 13 | ||
5 | (5) | SuperEagles Dobrinsko FC | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:22 | -13 | 6 | ||
6 | (6) | Fc Real Brambory | 10 | 0 | 1 | 9 | 2:37 | -35 | 1 |
Postup do ?tvrtfinle | Nejlep 4. msto postup! | Vy?azen |
« Předchozí kolo 12 13 14 15 16 17 18 Další kolo » |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::