Dukla Cup - 5. ro?nk
Výsledky - O 3. msto (12/06/2010) |
Sobota, 12 červen 2010 | |||||||||||
22:00 | Hviezda | - | Suchari | 3 | : | 0 (2:0) | |||||
Volno:
1.FC FOKY,
AC Technik Smíchov,
Arsenal ?L,
Arsenal F.C.,
Atletico Bruntl,
Black pearls of Lekki,
Butchers,
Club Atltico Monarcas Morelia,
FC Blackwood,
FC Kacabar,
FC LUKAS,
FC Nehry,
FC Trip Abuja,
FINLANDIA CLUB OSLOV,
FK IE Znojmo,
FKopyta,
IGW Jundrov 76,
Kinderlein,
Legoland FC,
MCMartans team HK,
Nasarawa Hippo FC,
Paris FC,
Partizan Beograd,
Pob?e Kocoviny,
Shivas Kickers,
Slovck lechta,
Stade Rennais FC,
St?elci z Letovle |
« Předchozí kolo 14 15 16 17 18 Další kolo » |
Tabulka |
Skupina A |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | AC Technik Smíchov | 16 | 14 | 2 | 0 | 41:3 | 38 | 44 | ||
2 | (2) | FC Kacabar | 14 | 8 | 0 | 6 | 29:23 | 6 | 24 | ||
3 | (3) | St?elci z Letovle | 12 | 5 | 1 | 6 | 14:19 | -5 | 16 | ||
4 | (4) | Shivas Kickers | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | -5 | 12 | ||
5 | (5) | MCMartans team HK | 10 | 1 | 3 | 6 | 11:22 | -11 | 6 | ||
6 | (6) | FK IE Znojmo | 10 | 0 | 3 | 7 | 4:17 | -13 | 3 |
Skupina B |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Hviezda | 17 | 13 | 1 | 3 | 52:14 | 38 | 40 | ||
2 | (2) | Club Atltico Monarcas Morelia | 12 | 9 | 1 | 2 | 32:14 | 18 | 28 | ||
3 | (3) | Slovck lechta | 12 | 6 | 1 | 5 | 22:16 | 6 | 19 | ||
4 | (4) | Paris FC | 10 | 2 | 3 | 5 | 10:21 | -11 | 9 | ||
5 | (5) | Stade Rennais FC | 10 | 2 | 0 | 8 | 11:21 | -10 | 6 | ||
6 | (6) | 1.FC FOKY | 10 | 1 | 1 | 8 | 7:32 | -25 | 4 |
Skupina C |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Atletico Bruntl | 14 | 10 | 3 | 1 | 41:17 | 24 | 33 | ||
2 | (2) | Arsenal ?L | 12 | 5 | 4 | 3 | 25:17 | 8 | 19 | ||
3 | (3) | Arsenal F.C. | 12 | 5 | 0 | 7 | 17:27 | -10 | 15 | ||
4 | (4) | Legoland FC | 10 | 4 | 2 | 4 | 17:15 | 2 | 14 | ||
5 | (5) | Butchers | 10 | 4 | 0 | 6 | 23:25 | -2 | 12 | ||
6 | (6) | IGW Jundrov 76 | 10 | 0 | 2 | 8 | 6:31 | -25 | 2 |
Skupina D |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FKopyta | 16 | 14 | 1 | 1 | 62:11 | 51 | 43 | ||
2 | (2) | Suchari | 17 | 7 | 5 | 5 | 27:24 | 3 | 26 | ||
3 | (3) | Pob?e Kocoviny | 12 | 5 | 2 | 5 | 24:27 | -3 | 17 | ||
4 | (4) | Partizan Beograd | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:17 | -3 | 15 | ||
5 | (5) | Kinderlein | 10 | 1 | 1 | 8 | 10:23 | -13 | 4 | ||
6 | (6) | FC Nehry | 10 | 1 | 1 | 8 | 4:39 | -35 | 4 |
Skupina E |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FINLANDIA CLUB OSLOV | 14 | 7 | 1 | 6 | 15:23 | -8 | 22 | ||
2 | (2) | Nasarawa Hippo FC | 12 | 6 | 2 | 4 | 19:15 | 4 | 20 | ||
3 | (3) | Black pearls of Lekki | 14 | 6 | 1 | 7 | 11:16 | -5 | 19 | ||
4 | (4) | FC LUKAS | 12 | 4 | 4 | 4 | 14:16 | -2 | 16 | ||
5 | (5) | FC Blackwood | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:13 | 1 | 14 | ||
6 | (6) | FC Trip Abuja | 10 | 1 | 1 | 8 | 4:17 | -13 | 4 |
Postup do ?tvrtfinle | Nejlep 4. msto postup! | Vy?azen |
« Předchozí kolo 14 15 16 17 18 Další kolo » |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::