Dukla Cup - 6. ro?nk
Výsledky - Semifinle 2 (05/09/2010) |
Neděle, 05 září 2010 | |||||||||||
22:00 | Trabzonspor | - | Arsenal ?L | 2 | : | 4 (2:2) | |||||
22:00 | Black pearls of Lekki | - | AC Technik Smíchov | 1 | : | 2 (0:1) | |||||
Volno:
1.FC FOKY,
Atletico Bruntl,
Butchers,
FC Blackwood,
FC Corcovado,
FC Irish mufflers,
FC Nehry,
FC Razors ?esk Bud?jovice,
FC Trip Abuja,
FK IE Znojmo,
Highlanders FC,
IGW Jundrov 76,
Kinderlein,
Koulelo se Koulelo,
Legoland FC,
Ms que un club FK ilina,
MGK ACaccra,
Nasarawa Hippo FC,
Nguru Redhot Pandas,
Paris FC,
Partizan Beograd,
Sklo Union Teplice,
Skp Okula Nrsko,
Slovck lechta,
Suchari,
Victorioso FC |
« Předchozí kolo 13 14 15 16 17 18 Další kolo » |
Tabulka |
Skupina A |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | AC Technik Smíchov | 16 | 12 | 3 | 1 | 34:8 | 26 | 39 | ||
2 | (2) | Black pearls of Lekki | 16 | 8 | 3 | 5 | 25:13 | 12 | 27 | ||
3 | (3) | Suchari | 12 | 4 | 5 | 3 | 23:9 | 14 | 17 | ||
4 | (4) | Slovck lechta | 10 | 4 | 3 | 3 | 12:8 | 4 | 15 | ||
5 | (5) | Victorioso FC | 10 | 2 | 2 | 6 | 13:32 | -19 | 8 | ||
6 | (6) | FC Trip Abuja | 10 | 0 | 1 | 9 | 4:32 | -28 | 1 |
Skupina B |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Nguru Redhot Pandas | 12 | 10 | 0 | 2 | 37:7 | 30 | 30 | ||
2 | (2) | Paris FC | 12 | 6 | 2 | 4 | 15:13 | 2 | 20 | ||
3 | (3) | Highlanders FC | 12 | 5 | 2 | 5 | 13:15 | -2 | 17 | ||
4 | (4) | FK IE Znojmo | 12 | 5 | 1 | 6 | 16:17 | -1 | 16 | ||
5 | (5) | Nasarawa Hippo FC | 10 | 2 | 1 | 7 | 6:26 | -20 | 7 | ||
6 | (6) | 1.FC FOKY | 10 | 0 | 1 | 9 | 3:25 | -22 | 1 |
Skupina C |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Koulelo se Koulelo | 14 | 9 | 2 | 3 | 20:11 | 9 | 29 | ||
2 | (2) | FC Nehry | 14 | 6 | 5 | 3 | 22:13 | 9 | 23 | ||
3 | (3) | FC Corcovado | 12 | 6 | 3 | 3 | 20:8 | 12 | 21 | ||
4 | (4) | Legoland FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:18 | -8 | 10 | ||
5 | (5) | FC Razors ?esk Bud?jovice | 10 | 2 | 2 | 6 | 7:14 | -7 | 8 | ||
6 | (6) | Sklo Union Teplice | 10 | 1 | 2 | 7 | 4:21 | -17 | 5 |
Skupina D |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Arsenal ?L | 16 | 9 | 5 | 2 | 30:13 | 17 | 32 | ||
2 | (2) | Partizan Beograd | 12 | 6 | 4 | 2 | 27:13 | 14 | 22 | ||
3 | (3) | Skp Okula Nrsko | 12 | 5 | 4 | 3 | 23:16 | 7 | 19 | ||
4 | (4) | Butchers | 10 | 3 | 3 | 4 | 19:19 | 0 | 12 | ||
5 | (5) | IGW Jundrov 76 | 10 | 3 | 2 | 5 | 18:14 | 4 | 11 | ||
6 | (6) | Ms que un club FK ilina | 10 | 1 | 0 | 9 | 7:44 | -37 | 3 |
Skupina E |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Trabzonspor | 16 | 11 | 4 | 1 | 46:7 | 39 | 37 | ||
2 | (2) | FC Irish mufflers | 14 | 9 | 2 | 3 | 18:12 | 6 | 29 | ||
3 | (3) | Atletico Bruntl | 14 | 5 | 2 | 7 | 16:22 | -6 | 17 | ||
4 | (4) | Kinderlein | 10 | 2 | 3 | 5 | 3:19 | -16 | 9 | ||
5 | (5) | FC Blackwood | 10 | 2 | 1 | 7 | 8:20 | -12 | 7 | ||
6 | (6) | MGK ACaccra | 10 | 1 | 3 | 6 | 4:14 | -10 | 6 |
Postup do ?tvrtfinle | Nejlep 4. msto postup! | Vy?azen |
« Předchozí kolo 13 14 15 16 17 18 Další kolo » |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::