Dukla Cup - 7. ro?nk
Výsledky - 1. kolo ZS (09/10/2010)

Sobota, 09 říjen 2010
Zobrazit informace 22:00    MSQMs que un club FK ilina-FCBFC Blackwood1:2 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-VICVictorioso FC5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace 22:00    BUTButchers-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice1:5 (1:4) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Rubin-TRATrabzonspor1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    IGWIGW Jundrov 76-HIGHighlanders FC1:2 (0:2) Report
22:00    FCNFC Nehry-LESLes lphants0:0 Report
Zobrazit informace 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-PARPartizan Beograd2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCGFC Gunners-FCIFC Irish mufflers0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    KESKessben FC-KINKinderlein1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCTFC Trip Abuja-NASNasarawa Hippo FC1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ACTAC Technik Smíchov-FKIFK IE Znojmo6:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    BLABlack pearls of Lekki-ATLAtletico Bruntl0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-SLOSlovck lechta0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    SUCSuchari-ARSArsenal ?L1:5 (1:5) Report
Zobrazit informace 22:00    FCF1.FC FOKY-ACVAC Vlcovny Mimo?0:3 (0:1) Report

01 02 03 04 05   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 5:0 
2 (2) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 5:1 
3 (3) FCB FC Blackwood 2:1 
4 (4) MSQ Ms que un club FK ilina 1:2  -1 
5 (5) BUT Butchers 1:5  -4 
6 (6) VIC Victorioso FC 0:5  -5 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) HIG Highlanders FC 2:1 
- (1) TRA Trabzonspor 2:1 
3 (3) FCN FC Nehry 0:0 
- (3) LES Les lphants 0:0 
5 (5) FCR FC Rubin 1:2  -1 
- (5) IGW IGW Jundrov 76 1:2  -1 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) NGU Nguru Redhot Pandas 2:0 
2 (2) FCI FC Irish mufflers 1:0 
3 (3) KES Kessben FC 1:1 
- (3) KIN Kinderlein 1:1 
5 (5) FCG FC Gunners 0:1  -1 
6 (6) PAR Partizan Beograd 0:2  -2 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 6:0 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 2:0 
3 (3) FCT FC Trip Abuja 1:1 
- (3) NAS Nasarawa Hippo FC 1:1 
5 (5) BLA Black pearls of Lekki 0:2  -2 
6 (6) FKI FK IE Znojmo 0:6  -6 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ARS Arsenal ?L 5:1 
2 (2) ACV AC Vlcovny Mimo? 3:0 
3 (3) SLO Slovck lechta 2:0 
4 (4) EVI Evian Thonon Gaillard 0:2  -2 
5 (5) FCF 1.FC FOKY 0:3  -3 
6 (6) SUC Suchari 1:5  -4 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

01 02 03 04 05   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (10/17)
Martin Thörnberg (ROC)   16
Aaron Snively (RIC)   11
Bobby Guzan (ENG)   11
Jeff Gaudette (ENG)   10
Diego Maradona (CLU)   10
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   10
Diego Martinez (FKD)   9
Daniel Palacios Garrido (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Christian Paulo Leroy (FCP)   9
Lars Ohtamaa (ROC)   8
Jakub Kušnír (FCO)   8
Ertan Elmas (ZVK)   8
Uwe Treutle (FCL)   8
Ahmet Catkic (FCJ)   8
Darmo Bonifacio (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   8
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist