Dukla Cup - 7. ro?nk
Výsledky - Osmifinle 1 (13/11/2010)

Sobota, 13 listopad 2010
Zobrazit informace 22:00    ACTAC Technik Smíchov-SLOSlovck lechta2:2 (2:1) Report
Zobrazit informace 22:00    BLABlack pearls of Lekki-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Rubin-NGUNguru Redhot Pandas1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    PARPartizan Beograd-TRATrabzonspor1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-ARSArsenal ?L4:1 (2:1) Report
22:00    FCBFC Blackwood-SUCSuchari0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-LESLes lphants2:2 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    ATLAtletico Bruntl-FCIFC Irish mufflers1:0 (0:0) Report
Volno: FCF 1.FC FOKY, BUT Butchers, EVI Evian Thonon Gaillard, FCG FC Gunners, FCN FC Nehry, FCT FC Trip Abuja, FKI FK IE Znojmo, HIG Highlanders FC, IGW IGW Jundrov 76, KES Kessben FC, KIN Kinderlein, MSQ Ms que un club FK ilina, NAS Nasarawa Hippo FC, VIC Victorioso FC

« Předchozí kolo   08 09 10 11 12 13 14 15   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 11  10  34:4  30  30 
2 (2) FCB FC Blackwood 11  20:9  11  23 
3 (3) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 11  25:11  14  22 
4 (4) BUT Butchers 10  18:22  -4  15 
5 (5) VIC Victorioso FC 10  8:24  -16 
6 (6) MSQ Ms que un club FK ilina 10  10  1:30  -29 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TRA Trabzonspor 11  26:10  16  28 
2 (2) LES Les lphants 11  18:9  19 
3 (3) FCR FC Rubin 11  12:11  16 
4 (4) FCN FC Nehry 10  12:13  -1  16 
5 (5) HIG Highlanders FC 10  10:14  -4  10 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 10  10  4:25  -21 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) NGU Nguru Redhot Pandas 11  28:6  22  28 
2 (2) FCI FC Irish mufflers 11  12:9  22 
3 (3) PAR Partizan Beograd 11  13:9  17 
4 (4) KIN Kinderlein 10  8:9  -1  12 
5 (5) KES Kessben FC 10  13:15  -2  10 
6 (6) FCG FC Gunners 10  10  0:27  -27 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 11  27:5  22  29 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 11  16:8  23 
3 (3) BLA Black pearls of Lekki 11  15:14  13 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 10  18:15  10 
5 (5) FKI FK IE Znojmo 10  13:25  -12 
6 (6) FCT FC Trip Abuja 10  5:29  -24 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (2) ACV AC Vlcovny Mimo? 11  23:13  10  23 
2 (1) ARS Arsenal ?L 11  31:12  19  22 
3 (3) SUC Suchari 11  26:12  14  19 
4 (4) SLO Slovck lechta 11  14:15  -1  19 
5 (5) EVI Evian Thonon Gaillard 10  8:27  -19 
6 (6) FCF 1.FC FOKY 10  3:29  -26 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   08 09 10 11 12 13 14 15   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (8/17)
Aaron Snively (RIC)   11
Martin Thörnberg (ROC)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Bobby Guzan (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Diego Maradona (CLU)   9
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Diego Martinez (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   7
Jeff Gaudette (ENG)   7
Daniel Palacios Garrido (ACT)   7
Christian Paulo Leroy (FCP)   7
Ahmet Catkic (FCJ)   6
Darmo Bonifacio (FKD)   6
Daniel Landa (FCK)   6
Patrick Schlupp (FCL)   6
Lars Ohtamaa (ROC)   6
Roman Imianowski (CHO)   6
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist