Dukla Cup - 7. ro?nk
Výsledky - 3. kolo ZS (16/10/2010)

Sobota, 16 říjen 2010
Zobrazit informace 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCBFC Blackwood0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    BUTButchers-MSQMs que un club FK ilina3:0
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-VICVictorioso FC3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    IGWIGW Jundrov 76-TRATrabzonspor0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCNFC Nehry-FCRFC Rubin1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    LESLes lphants-HIGHighlanders FC1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCGFC Gunners-PARPartizan Beograd0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    KESKessben FC-NGUNguru Redhot Pandas1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    KINKinderlein-FCIFC Irish mufflers0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ACTAC Technik Smíchov-NASNasarawa Hippo FC4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace 22:00    BLABlack pearls of Lekki-FCTFC Trip Abuja1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ATLAtletico Bruntl-FKIFK IE Znojmo1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    SUCSuchari-SLOSlovck lechta0:1 (0:1) Report
22:00    FCF1.FC FOKY-EVIEvian Thonon Gaillard0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-ARSArsenal ?L1:1 (1:1) Report

« Předchozí kolo   01 02 03 04 05 06 07   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (2) FCB FC Blackwood 5:2 
2 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 9:1 
3 (3) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 9:3 
4 (4) BUT Butchers 8:6 
5 (5) MSQ Ms que un club FK ilina 1:9  -8 
6 (6) VIC Victorioso FC 1:12  -11 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (2) TRA Trabzonspor 6:2 
2 (1) HIG Highlanders FC 5:2 
3 (3) FCR FC Rubin 4:3 
4 (4) LES Les lphants 2:3  -1 
5 (5) FCN FC Nehry 1:3  -2 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 1:6  -5 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) NGU Nguru Redhot Pandas 7:1 
2 (2) FCI FC Irish mufflers 5:0 
3 (5) PAR Partizan Beograd 3:2 
4 (3) KIN Kinderlein 1:3  -2 
5 (4) KES Kessben FC 2:5  -3 
6 (6) FCG FC Gunners 0:7  -7 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 12:0  12 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 5:2 
3 (3) FKI FK IE Znojmo 4:8  -4 
4 (6) BLA Black pearls of Lekki 2:5  -3 
5 (5) FCT FC Trip Abuja 1:4  -3 
6 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 2:7  -5 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ARS Arsenal ?L 10:2 
2 (2) ACV AC Vlcovny Mimo? 5:1 
3 (3) SLO Slovck lechta 3:1 
4 (4) SUC Suchari 5:7  -2 
5 (5) EVI Evian Thonon Gaillard 1:6  -5 
6 (6) FCF 1.FC FOKY 0:7  -7 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   01 02 03 04 05 06 07   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (8/17)
Aaron Snively (RIC)   11
Martin Thörnberg (ROC)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Bobby Guzan (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Diego Maradona (CLU)   9
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Diego Martinez (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   7
Jeff Gaudette (ENG)   7
Daniel Palacios Garrido (ACT)   7
Christian Paulo Leroy (FCP)   7
Ahmet Catkic (FCJ)   6
Darmo Bonifacio (FKD)   6
Daniel Landa (FCK)   6
Patrick Schlupp (FCL)   6
Lars Ohtamaa (ROC)   6
Roman Imianowski (CHO)   6
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist