Dukla Cup - 7. ro?nk
Výsledky - 6. kolo ZS (24/10/2010)

Neděle, 24 říjen 2010
Zobrazit informace 22:00    FCBFC Blackwood-MSQMs que un club FK ilina3:0
Zobrazit informace 22:00    VICVictorioso FC-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Razors ?esk Bud?jovice-BUTButchers3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    TRATrabzonspor-FCRFC Rubin2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    HIGHighlanders FC-IGWIGW Jundrov 764:1 (4:0) Report
22:00    LESLes lphants-FCNFC Nehry0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    PARPartizan Beograd-NGUNguru Redhot Pandas2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCIFC Irish mufflers-FCGFC Gunners1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    KINKinderlein-KESKessben FC0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCTFC Trip Abuja5:0 (3:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FKIFK IE Znojmo-ACTAC Technik Smíchov0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ATLAtletico Bruntl-BLABlack pearls of Lekki1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    SLOSlovck lechta-EVIEvian Thonon Gaillard1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ARSArsenal ?L-SUCSuchari2:1 (2:1) Report
Zobrazit informace 22:00    ACVAC Vlcovny Mimo?-FCF1.FC FOKY3:0 (1:0) Report

« Předchozí kolo   03 04 05 06 07 08 09 10   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 19:2  17  15 
2 (2) FCB FC Blackwood 11:5  15 
3 (3) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 16:8  12 
4 (4) BUT Butchers 11:14  -3 
5 (5) VIC Victorioso FC 5:16  -11 
6 (6) MSQ Ms que un club FK ilina 1:18  -17 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TRA Trabzonspor 12:4  16 
2 (3) HIG Highlanders FC 9:6  10 
3 (2) LES Les lphants 7:3 
4 (5) FCN FC Nehry 5:5 
5 (3) FCR FC Rubin 5:7  -2 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 2:15  -13 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) NGU Nguru Redhot Pandas 16:3  13  15 
2 (2) FCI FC Irish mufflers 7:5  13 
3 (3) PAR Partizan Beograd 7:4  11 
4 (5) KES Kessben FC 6:6 
5 (4) KIN Kinderlein 3:8  -5 
6 (6) FCG FC Gunners 0:13  -13 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 18:2  16  18 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 8:6  10 
3 (5) NAS Nasarawa Hippo FC 11:10 
4 (3) FKI FK IE Znojmo 9:14  -5 
5 (4) BLA Black pearls of Lekki 4:7  -3 
6 (6) FCT FC Trip Abuja 2:13  -11 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACV AC Vlcovny Mimo? 14:2  12  16 
2 (2) SLO Slovck lechta 9:1  15 
3 (3) ARS Arsenal ?L 15:5  10  13 
4 (4) SUC Suchari 8:12  -4 
5 (5) EVI Evian Thonon Gaillard 2:14  -12 
6 (6) FCF 1.FC FOKY 1:15  -14 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   03 04 05 06 07 08 09 10   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (10/17)
Martin Thörnberg (ROC)   16
Aaron Snively (RIC)   11
Bobby Guzan (ENG)   11
Jeff Gaudette (ENG)   10
Diego Maradona (CLU)   10
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   10
Diego Martinez (FKD)   9
Daniel Palacios Garrido (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Christian Paulo Leroy (FCP)   9
Lars Ohtamaa (ROC)   8
Jakub Kušnír (FCO)   8
Ertan Elmas (ZVK)   8
Uwe Treutle (FCL)   8
Ahmet Catkic (FCJ)   8
Darmo Bonifacio (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   8
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist