Dukla Cup - 7. ro?nk
Výsledky - 8. kolo ZS (31/10/2010)

Neděle, 31 říjen 2010
Zobrazit informace 22:00    FCBFC Blackwood-ACSACS Deportivo Cali.dpc0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace 22:00    MSQMs que un club FK ilina-BUTButchers0:3
Zobrazit informace 22:00    VICVictorioso FC-FCRFC Razors ?esk Bud?jovice0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    TRATrabzonspor-IGWIGW Jundrov 762:0 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCRFC Rubin-FCNFC Nehry1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    HIGHighlanders FC-LESLes lphants0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    PARPartizan Beograd-FCGFC Gunners2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    NGUNguru Redhot Pandas-KESKessben FC3:2 (0:1) Report
Zobrazit informace 22:00    FCIFC Irish mufflers-KINKinderlein1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace 22:00    NASNasarawa Hippo FC-ACTAC Technik Smíchov0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace 22:00    FCTFC Trip Abuja-BLABlack pearls of Lekki0:7 (0:4) Report
Zobrazit informace 22:00    FKIFK IE Znojmo-ATLAtletico Bruntl1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace 22:00    SLOSlovck lechta-SUCSuchari0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace 22:00    EVIEvian Thonon Gaillard-FCF1.FC FOKY3:1 (2:0) Report
Zobrazit informace 22:00    ARSArsenal ?L-ACVAC Vlcovny Mimo?2:3 (2:1) Report

« Předchozí kolo   05 06 07 08 09 10 11 12   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 25:2  23  21 
2 (3) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 18:9  16 
3 (2) FCB FC Blackwood 12:9  16 
4 (4) BUT Butchers 16:14  15 
5 (5) VIC Victorioso FC 5:19  -14 
6 (6) MSQ Ms que un club FK ilina 1:24  -23 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TRA Trabzonspor 16:7  19 
2 (2) LES Les lphants 13:5  15 
3 (4) FCN FC Nehry 8:6  13 
4 (3) HIG Highlanders FC 9:10  -1  10 
5 (5) FCR FC Rubin 8:9  -1  10 
6 (6) IGW IGW Jundrov 76 2:19  -17 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) NGU Nguru Redhot Pandas 24:5  19  21 
2 (2) FCI FC Irish mufflers 11:6  19 
3 (3) PAR Partizan Beograd 9:5  14 
4 (4) KIN Kinderlein 4:9  -5 
5 (5) KES Kessben FC 9:12  -3 
6 (6) FCG FC Gunners 0:20  -20 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 23:2  21  24 
2 (2) ATL Atletico Bruntl 12:8  16 
3 (5) BLA Black pearls of Lekki 12:8  10 
4 (3) FKI FK IE Znojmo 11:17  -6 
5 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 12:13  -1 
6 (6) FCT FC Trip Abuja 2:24  -22 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACV AC Vlcovny Mimo? 21:4  17  22 
2 (2) ARS Arsenal ?L 22:8  14  16 
3 (3) SLO Slovck lechta 9:10  -1  15 
4 (4) SUC Suchari 19:12  12 
5 (5) EVI Evian Thonon Gaillard 5:21  -16 
6 (6) FCF 1.FC FOKY 2:23  -21 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   05 06 07 08 09 10 11 12   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (8/17)
Aaron Snively (RIC)   11
Martin Thörnberg (ROC)   11
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Bobby Guzan (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Diego Maradona (CLU)   9
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Diego Martinez (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   7
Jeff Gaudette (ENG)   7
Daniel Palacios Garrido (ACT)   7
Christian Paulo Leroy (FCP)   7
Ahmet Catkic (FCJ)   6
Darmo Bonifacio (FKD)   6
Daniel Landa (FCK)   6
Patrick Schlupp (FCL)   6
Lars Ohtamaa (ROC)   6
Roman Imianowski (CHO)   6
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist