o 1. - 8. místo
Čtvrtfinále
Nasarawa Hippo FC 1 1
Richmond United FC 1 2 Semifinále

Richmond United FC 3 1
AC Technik Smíchov 1 1
AC Technik Smíchov 2 2
Engerau Las Vegas 0 1 Finále
Richmond United FC
1
Sao Paulo de Fútbol Clube
2
MGK Vincitore da Trutnov 3 3
FC Jestřábi Prostějov 0 0
MGK Vincitore da Trutnov 1 0
Sao Paulo de Fútbol Clube 5 2
Sao Paulo de Fútbol Clube 3 2
FC Hirohito B 2 1 o 3. místo
AC Technik Smíchov
1


MGK Vincitore da Trutnov
4









Semifinále o 5. - 8. místo

Nasarawa Hippo FC 4 1

Engerau Las Vegas 1 1 o 5. místo


Nasarawa Hippo FC
3

FC Jestřábi Prostějov
1

FC Jestřábi Prostějov 3 4


FC Hirohito B 0 3 o 7. místo
Engerau Las Vegas
3

FC Hirohito B
2

 


 

o 9. - 16. místo
Čtvrtfinále
Armia Czerwona 1 3
FC COLA DOKSY B 1 4 Semifinále o 9. - 12. místo

FC COLA DOKSY B 0 1
FC Lausser 1 3
HVV Den Haag 2 0
FC Lausser 0 4 o 9. místo

FC Lausser
1
FC Kralupy nad Vltavou
0
FC Kralupy nad Vltavou 2 1
Daegu Demons FC 1 0
FC Kralupy nad Vltavou 1 3
Voetbalclub IsaLil 0 1
Club Dep. Philly de Žatec 1 0
Voetbalclub IsaLil 0 2pk o 11. místo
FC COLA DOKSY B
1

Voetbalclub IsaLil
2



Semifinále o 13. - 16. místo


Armia Czerwona 1 1

HVV Den Haag 0 3 o 13. místo


HVV Den Haag
3


Club Dep. Philly de Žatec
1

Daegu Demons FC 1 1


Club Dep. Philly de Žatec 1 4 o 15. místo
Armia Czerwona
1

Daegu Demons FC
4

 


 

o 17. - 24. místo
Čtvrtfinále
AC Korea 2 1
FK Dubnice 2* 1 Semifinále o 17. - 20. místo
FK Dubnice 2 0
Meruna Liberec 2 2
Meruna Liberec 1 2
FC Olmick Blue Uniforms 0 0 o 17. místo
Meruna Liberec
6
Chivas CF
5
Papoušci 2 1
Chivas CF 2 3
Chivas CF 4 0
Sydney FC 0 0
FC Predators Kostarika 2 0
Sydney FC 3 0 o 19. místo

FK Dubnice
3



Sydney FC
6

Semifinále o 21. - 24. místo

AC Korea 1 1


FC Olmick Blue Uniforms 1 2pk o 21. místo


FC Olmick Blue Uniforms
1


Papoušci
2p

Papoušci 1 4



FC Predators Kostarika 0 0 o 23. místo
AC Korea
2
FC Predators Kostarika
3pk

 


 

o 25. - 32. místo
Čtvrtfinále
Viktorka City FC 2 1
FK Poprad 2 0 Semifinále o 25. - 28. místo
Viktorka City FC 0 3
FC Fucošci 2 0
FC Fucošci 1 1
Tj Sokol Čekyně B 0 0 o 25. místo

Viktorka City FC
3p
FC Boca Pupíci
2
SK Stará Čtvrť 2 0
Jag. de C.A. Independiente 2 2

Jag. de C.A. Independiente 0 0
FC Boca Pupíci 1 1
FC Boca Pupíci 2 3
Safari Nbogo Nbogo 2 1 o 27. místo

FC Fucošci
2



Jag. de C.A. Independiente
1



Semifinále o 29. - 32. místo

FK Poprad 4 2
Tj Sokol Čekyně B 0 1 o 29. místo
FK Poprad
3

Safari Nbogo Nbogo
0

SK Stará Čtvrť 0 2


Safari Nbogo Nbogo 1 3 o 31. místo
Tj Sokol Čekyně B
0

SK Stará Čtvrť
10

 


 

Aktualizováno ( Neděle, 09 Leden 2022 17:58 )