Pavouk PLAY OFF 58
o 1. - 8. místo | ||||||||
Čtvrtfinále | ||||||||
AC Technik Smíchov | 1 | 1 | ||||||
Nasarawa Hippo FC | 1 | 2 | Semifinále | |||||
Nasarawa Hippo FC | 2 | 1 | ||||||
FC Hirohito B | 3 | 1 | ||||||
FC Hirohito B | 1 | 3 | ||||||
FC Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 | Finále | |||||
FC Hirohito B | 1 | |||||||
Sao Paulo de Fútbol Clube | 4 | |||||||
FC Nová Ves | 2 | 0 | ||||||
Sao Paulo de Fútbol Clube | 3 | 1 | ||||||
Sao Paulo de Fútbol Clube | 4 | 2 | ||||||
Meruna Liberec | 0 | 0 | ||||||
MGK Vincitore da Trutnov | 1 | 1 | ||||||
Meruna Liberec | 3 | 1 | o 3. místo | |||||
Nasarawa Hippo FC | 5 | |||||||
Meruna Liberec | 0 | |||||||
Semifinále o 5. - 8. místo | ||||||||
AC Technik Smíchov | 0 | 0 | ||||||
FC Kralupy nad Vltavou | 2 | 5 | o 5. místo | |||||
FC Kralupy nad Vltavou | 0 | |||||||
MGK Vincitore da Trutnov | 2 | |||||||
FC Nová Ves | 1 | 0 | ||||||
MGK Vincitore da Trutnov | 3 | 3 | o 7. místo | |||||
AC Technik Smíchov | 3 | |||||||
FC Nová Ves | 0 |
o 9. - 16. místo | ||||||||
Čtvrtfinále | ||||||||
HVV Den Haag | 1 | 0 | ||||||
FC Lausser | 1 | 2 | Semifinále o 9. - 12. místo | |||||
FC Lausser | 0 | 1 | ||||||
FK Dubnice | 3 | 3 | ||||||
Richmond United FC | 0 | 0 | ||||||
FK Dubnice | 1 | 1 | o 9. místo | |||||
FK Dubnice | 1 | |||||||
Engerau Las Vegas | 3 | |||||||
Engerau Las Vegas | 7 | 4 | ||||||
Chojniczanka Chojnice | 0 | 0 | ||||||
Engerau Las Vegas | 3 | 2 | ||||||
FC Jestřábi Prostějov | 0 | 1 | ||||||
FC Jestřábi Prostějov | 0 | 1p | ||||||
FC Boca Pupíci | 0 | 0 | o 11. místo | |||||
FC Lausser | 1 | |||||||
FC Jestřábi Prostějov | 2 | |||||||
Semifinále o 13. - 16. místo | ||||||||
HVV Den Haag | 0 | 5 | ||||||
Richmond United FC | 6 | 0 | o 13. místo | |||||
Richmond United FC | 1 | |||||||
FC Boca Pupíci | 0 | |||||||
Chojniczanka Chojnice | 0 | 1 | ||||||
FC Boca Pupíci | 4 | 2 | o 15. místo | |||||
HVV Den Haag | 3 | |||||||
Chojniczanka Chojnice | 0 |
o 17. - 24. místo | ||||||||
Čtvrtfinále | ||||||||
Club Dep. Philly de Žatec | 0 | 2 | ||||||
FC Olmick Blue Uniforms | 1 | 0 | Semifinále o 17. - 20. místo | |||||
Club Dep. Philly de Žatec | 3 | 1 | ||||||
Papoušci | 2 | 0 | ||||||
Zvíkov team | 2 | 0 | ||||||
Papoušci | 1 | 3 | o 17. místo | |||||
Club Dep. Philly de Žatec | 4pk | |||||||
FC Predators Kostarika | 3 | |||||||
Daegu Demons FC | 3 | 1 | ||||||
Viktorka City FC | 0 | 1 | ||||||
Daegu Demons FC | 0 | 0 | ||||||
FC Predators Kostarika | 0 | 1 | ||||||
AC Korea | 0 | 0 | ||||||
FC Predators Kostarika | 5 | 2 | o 19. místo | |||||
Papoušci | 2 | |||||||
Daegu Demons FC | 1 | |||||||
Semifinále o 21. - 24. místo | ||||||||
FC Olmick Blue Uniforms | 5 | 3 | ||||||
Zvíkov team | 2 | 0 | o 21. místo | |||||
FC Olmick Blue Uniforms | 0 | |||||||
Viktorka City FC | 2 | |||||||
Viktorka City FC | 0 | 2* | ||||||
AC Korea | 1 | 1 | o 23. místo | |||||
Zvíkov team | 2 | |||||||
AC Korea | 0 |
o 25. - 32. místo | ||||||||
Čtvrtfinále | ||||||||
Sydney FC | 1 | 1* | ||||||
FC COLA DOKSY B | 0 | 2 | Semifinále o 25. - 28. místo | |||||
Sydney FC | 1 | 2 | ||||||
FC Fucošci | 4 | 1 | ||||||
SK Stará Čtvrť | 0 | 1 | ||||||
FC Fucošci | 3 | 5 | o 25. místo | |||||
FC Fucošci | 2 | |||||||
Chivas CF | 3 | |||||||
Chivas CF | 2 | 2 | ||||||
Safari Nbogo Nbogo | 1 | 0 | ||||||
Chivas CF | 3 | 1 | ||||||
EL Solferino Escuadra | 1 | 0 | ||||||
EL Solferino Escuadra | 0 | 5 | ||||||
LimaSol | 3 | 1 | o 27. místo | |||||
Sydney FC | 1 | |||||||
EL Solferino Escuadra | 2 | |||||||
Semifinále o 29. - 32. místo | ||||||||
FC COLA DOKSY B | 3 | 1 | ||||||
SK Stará Čtvrť | 0 | 0 | o 29. místo | |||||
FC COLA DOKSY B | 4 | |||||||
Safari Nbogo Nbogo | 3 | |||||||
Safari Nbogo Nbogo | 1 | 3 | ||||||
LimaSol | 3 | 0 | o 31. místo | |||||
SK Stará Čtvrť | 1 | |||||||
LimaSol | 5 |
Aktualizováno ( Neděle, 25 Září 2022 18:19 )