Dukla Cup - 3. ro?nk
Rozpis iCal export

Finle (13/12/2009)
Neděle, 13 prosinec 2009
Zobrazit informace C/D 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-TJLTJ Legea Chval?ov0:2 (0:1) Report
nahoru
O 3. msto (12/12/2009)
Sobota, 12 prosinec 2009
Zobrazit informace B/A 22:00    FCBFC Blackwood-HVIHviezda6:1 (4:0) Report
nahoru
Semifinle 2 (06/12/2009)
Neděle, 06 prosinec 2009
Zobrazit informace D/B 22:00    TJLTJ Legea Chval?ov-FCBFC Blackwood2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C/A 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-HVIHviezda3:0 (1:0) Report
nahoru
Semifinle 1 (05/12/2009)
Sobota, 05 prosinec 2009
Zobrazit informace B/D 22:00    FCBFC Blackwood-TJLTJ Legea Chval?ov1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A/C 22:00    HVIHviezda-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC1:2 (1:1) Report
nahoru
?tvrtfinle 2 (29/11/2009)
Neděle, 29 listopad 2009
Zobrazit informace B/C 22:00    FCBFC Blackwood-MONClub Atltico Monarcas Morelia4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace D/C 22:00    LEGLegoland FC-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC1:2 (0:0) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    ARSArsenal ?L-HVIHviezda1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    FCLFC LUKAS-TJLTJ Legea Chval?ov2:3 (1:0) Report
nahoru
?tvrtfinle 1 (28/11/2009)
Sobota, 28 listopad 2009
Zobrazit informace C/B 22:00    MONClub Atltico Monarcas Morelia-FCBFC Blackwood1:4 (0:3) Report
Zobrazit informace C/D 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-LEGLegoland FC3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A/E 22:00    HVIHviezda-ARSArsenal ?L1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    TJLTJ Legea Chval?ov-FCLFC LUKAS1:1 (0:1) Report
nahoru
Osmifinle 2 (22/11/2009)
Neděle, 22 listopad 2009
Zobrazit informace B/E 22:00    FCBFC Blackwood-FCTFC Trip Abuja3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    NASNasarawa Hippo FC-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C/A 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-HVIHviezda0:5 (0:3) Report
Zobrazit informace E/A 22:00    FCLFC LUKAS-PARParis FC0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    TJLTJ Legea Chval?ov-FREFrentat pod Radhot?m6:0 (4:0) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    ARSArsenal ?L-HCVHC VCES Hradec Krlov3:2 (2:2) Report
Zobrazit informace A/D 22:00    KINKinderlein-LEGLegoland FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B/C 22:00    FCPFC Patologick Agresivn Deviace-MONClub Atltico Monarcas Morelia1:0 (1:0) Report
nahoru
Osmifinle 1 (21/11/2009)
Sobota, 21 listopad 2009
Zobrazit informace E/B 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCBFC Blackwood0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-NASNasarawa Hippo FC3:1 (1:0) Report
Zobrazit informace A/C 22:00    HVIHviezda-JwTJapan warriors FC Tokyo3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A/E 22:00    PARParis FC-FCLFC LUKAS2:2 (1:2) Report
Zobrazit informace E/D 22:00    FREFrentat pod Radhot?m-TJLTJ Legea Chval?ov1:4 (1:2) Report
Zobrazit informace D/E 22:00    HCVHC VCES Hradec Krlov-ARSArsenal ?L1:2 (1:1) Report
Zobrazit informace D/A 22:00    LEGLegoland FC-KINKinderlein3:1 (2:0) Report
Zobrazit informace C/B 22:00    MONClub Atltico Monarcas Morelia-FCPFC Patologick Agresivn Deviace2:0 (2:0) Report
nahoru
10. kolo ZS (15/11/2009)
Neděle, 15 listopad 2009
Zobrazit informace A 22:00    HVIHviezda-KINKinderlein7:0 (3:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    GANGangstri-KROkrovi1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-WERWerder Bremen1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    INDIndependiente-FCC1.FC CITY1:2 (0:1) Report
B 22:00    FCPFC Patologick Agresivn Deviace-NASNasarawa Hippo FC0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SANSan Mitad del Mundo-FCBFC Blackwood0:4 (0:3) Report
C 22:00    MONClub Atltico Monarcas Morelia-FROLos angeles galaxi0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC0:7 (0:4) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-FCLFC LION GROS BITESH3:0
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-HCVHC VCES Hradec Krlov0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    LEGLegoland FC-TJLTJ Legea Chval?ov1:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    APOApofis Elite Guard-FCNFC Nehry1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFc Real Brambory-ARSArsenal ?L0:8 (0:3) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FREFrentat pod Radhot?m2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUPSuperEagles Dobrinsko FC-FCLFC LUKAS3:4 (2:3) Report
nahoru
9. kolo ZS (14/11/2009)
Sobota, 14 listopad 2009
Zobrazit informace A 22:00    WERWerder Bremen-HVIHviezda0:7 (0:3) Report
Zobrazit informace A 22:00    KROkrovi-PARParis FC4:1 (0:1) Report
A 22:00    KINKinderlein-GANGangstri0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-INDIndependiente3:0 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-SANSan Mitad del Mundo1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCC1.FC CITY-FCPFC Patologick Agresivn Deviace0:4 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCLFC LION GROS BITESH-MONClub Atltico Monarcas Morelia0:3
Zobrazit informace C 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-FCF1.FC FOKY5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FROLos angeles galaxi-JwTJapan warriors FC Tokyo0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-IGWIGW Jundrov 762:4 (2:3) Report
Zobrazit informace D 22:00    TJLTJ Legea Chval?ov-APOApofis Elite Guard4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    HCVHC VCES Hradec Krlov-LEGLegoland FC0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-FCRFc Real Brambory4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FREFrentat pod Radhot?m-SUPSuperEagles Dobrinsko FC2:1 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ?L-FCTFC Trip Abuja4:1 (1:0) Report
nahoru
8. kolo ZS (08/11/2009)
Neděle, 08 listopad 2009
Zobrazit informace A 22:00    HVIHviezda-GANGangstri4:0 (1:0) Report
A 22:00    PARParis FC-KINKinderlein0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    WERWerder Bremen-KROkrovi0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    INDIndependiente-FCPFC Patologick Agresivn Deviace1:2 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SANSan Mitad del Mundo-FCC1.FC CITY1:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-NASNasarawa Hippo FC4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    MONClub Atltico Monarcas Morelia-JwTJapan warriors FC Tokyo4:0 (2:0) Report
C 22:00    FROLos angeles galaxi-FCF1.FC FOKY0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCLFC LION GROS BITESH-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC0:3
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-LEGLegoland FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    APOApofis Elite Guard-HCVHC VCES Hradec Krlov1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-TJLTJ Legea Chval?ov0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFc Real Brambory-FCTFC Trip Abuja0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUPSuperEagles Dobrinsko FC-ARSArsenal ?L0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-FREFrentat pod Radhot?m4:1 (1:0) Report
nahoru
7. kolo ZS (07/11/2009)
Sobota, 07 listopad 2009
Zobrazit informace A 22:00    KROkrovi-HVIHviezda0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    WERWerder Bremen-KINKinderlein1:2 (1:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    GANGangstri-PARParis FC1:3 (1:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-INDIndependiente0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCC1.FC CITY-FCBFC Blackwood1:3 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCPFC Patologick Agresivn Deviace-SANSan Mitad del Mundo2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-MONClub Atltico Monarcas Morelia2:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FROLos angeles galaxi-FCLFC LION GROS BITESH3:0
Zobrazit informace C 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-FCF1.FC FOKY0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    TJLTJ Legea Chval?ov-IGWIGW Jundrov 764:1 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    HCVHC VCES Hradec Krlov-FCNFC Nehry2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    LEGLegoland FC-APOApofis Elite Guard4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FREFrentat pod Radhot?m-FCRFc Real Brambory3:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ?L-FCLFC LUKAS4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-SUPSuperEagles Dobrinsko FC6:0 (3:0) Report
nahoru
6. kolo ZS (01/11/2009)
Neděle, 01 listopad 2009
Zobrazit informace A 22:00    HVIHviezda-PARParis FC2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    WERWerder Bremen-GANGangstri2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    KROkrovi-KINKinderlein0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    INDIndependiente-SANSan Mitad del Mundo2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-FCPFC Patologick Agresivn Deviace1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCC1.FC CITY0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    MONClub Atltico Monarcas Morelia-FCF1.FC FOKY2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCLFC LION GROS BITESH-JwTJapan warriors FC Tokyo0:3
Zobrazit informace C 22:00    FROLos angeles galaxi-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC1:4 (1:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-APOApofis Elite Guard4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-LEGLegoland FC0:6 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    TJLTJ Legea Chval?ov-HCVHC VCES Hradec Krlov2:2 (1:0) Report
E 22:00    FCRFc Real Brambory-SUPSuperEagles Dobrinsko FC0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-FCTFC Trip Abuja4:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FREFrentat pod Radhot?m-ARSArsenal ?L3:2 (2:1) Report
nahoru
5. kolo ZS (31/10/2009)
Sobota, 31 říjen 2009
Zobrazit informace A 22:00    KINKinderlein-HVIHviezda1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    KROkrovi-GANGangstri0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    WERWerder Bremen-PARParis FC0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCC1.FC CITY-INDIndependiente1:0 (0:0) Report
B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCPFC Patologick Agresivn Deviace0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-SANSan Mitad del Mundo2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FROLos angeles galaxi-MONClub Atltico Monarcas Morelia0:2 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-JwTJapan warriors FC Tokyo5:0 (2:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCLFC LION GROS BITESH-FCF1.FC FOKY0:3
Zobrazit informace D 22:00    HCVHC VCES Hradec Krlov-IGWIGW Jundrov 761:1 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    TJLTJ Legea Chval?ov-LEGLegoland FC0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-APOApofis Elite Guard1:4 (0:2) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ?L-FCRFc Real Brambory4:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FREFrentat pod Radhot?m-FCTFC Trip Abuja2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-SUPSuperEagles Dobrinsko FC2:1 (1:0) Report
nahoru
4. kolo ZS (25/10/2009)
Neděle, 25 říjen 2009
Zobrazit informace A 22:00    HVIHviezda-WERWerder Bremen7:0 (5:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-KROkrovi2:2 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    GANGangstri-KINKinderlein3:2 (2:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    INDIndependiente-FCBFC Blackwood0:3 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    SANSan Mitad del Mundo-NASNasarawa Hippo FC0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCPFC Patologick Agresivn Deviace-FCC1.FC CITY1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    MONClub Atltico Monarcas Morelia-FCLFC LION GROS BITESH3:0
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC1:6 (1:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-FROLos angeles galaxi2:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-FCNFC Nehry4:1 (3:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    APOApofis Elite Guard-TJLTJ Legea Chval?ov1:7 (1:5) Report
Zobrazit informace D 22:00    LEGLegoland FC-HCVHC VCES Hradec Krlov0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFc Real Brambory-FCLFC LUKAS0:5 (0:4) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUPSuperEagles Dobrinsko FC-FREFrentat pod Radhot?m1:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-ARSArsenal ?L0:2 (0:1) Report
nahoru
3. kolo ZS (24/10/2009)
Sobota, 24 říjen 2009
Zobrazit informace A 22:00    GANGangstri-HVIHviezda0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace A 22:00    KINKinderlein-PARParis FC3:0 (1:0) Report
A 22:00    KROkrovi-WERWerder Bremen0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCPFC Patologick Agresivn Deviace-INDIndependiente4:0 (3:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCC1.FC CITY-SANSan Mitad del Mundo0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace B 22:00    NASNasarawa Hippo FC-FCBFC Blackwood0:4 (0:3) Report
Zobrazit informace C 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-MONClub Atltico Monarcas Morelia1:4 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-FROLos angeles galaxi0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-FCLFC LION GROS BITESH3:0
Zobrazit informace D 22:00    LEGLegoland FC-IGWIGW Jundrov 761:0 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    HCVHC VCES Hradec Krlov-APOApofis Elite Guard4:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    TJLTJ Legea Chval?ov-FCNFC Nehry6:0 (5:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCRFc Real Brambory3:0 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ?L-SUPSuperEagles Dobrinsko FC3:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FREFrentat pod Radhot?m-FCLFC LUKAS1:3 (1:1) Report
nahoru
2. kolo ZS (18/10/2009)
Neděle, 18 říjen 2009
Zobrazit informace A 22:00    HVIHviezda-KROkrovi2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    KINKinderlein-WERWerder Bremen1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-GANGangstri2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    INDIndependiente-NASNasarawa Hippo FC1:3 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCBFC Blackwood-FCC1.FC CITY3:1 (2:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    SANSan Mitad del Mundo-FCPFC Patologick Agresivn Deviace0:5 (0:3) Report
C 22:00    MONClub Atltico Monarcas Morelia-TEHTehlike Turkyie club Koudy FC0:0 (0:0) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCLFC LION GROS BITESH-FROLos angeles galaxi0:3
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-JwTJapan warriors FC Tokyo1:1 (0:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    IGWIGW Jundrov 76-TJLTJ Legea Chval?ov0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    FCNFC Nehry-HCVHC VCES Hradec Krlov0:3 (0:2) Report
Zobrazit informace D 22:00    APOApofis Elite Guard-LEGLegoland FC1:1 (1:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCRFc Real Brambory-FREFrentat pod Radhot?m0:6 (0:4) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCLFC LUKAS-ARSArsenal ?L3:1 (2:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUPSuperEagles Dobrinsko FC-FCTFC Trip Abuja1:1 (1:0) Report
nahoru
1. kolo ZS (17/10/2009)
Sobota, 17 říjen 2009
Zobrazit informace A 22:00    PARParis FC-HVIHviezda0:2 (0:1) Report
Zobrazit informace A 22:00    GANGangstri-WERWerder Bremen1:0 (0:0) Report
Zobrazit informace A 22:00    KINKinderlein-KROkrovi2:1 (1:1) Report
Zobrazit informace B 22:00    SANSan Mitad del Mundo-INDIndependiente1:0 (1:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCPFC Patologick Agresivn Deviace-FCBFC Blackwood0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace B 22:00    FCC1.FC CITY-NASNasarawa Hippo FC0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace C 22:00    FCF1.FC FOKY-MONClub Atltico Monarcas Morelia0:2 (0:2) Report
Zobrazit informace C 22:00    JwTJapan warriors FC Tokyo-FCLFC LION GROS BITESH3:0
Zobrazit informace C 22:00    TEHTehlike Turkyie club Koudy FC-FROLos angeles galaxi3:0 (2:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    APOApofis Elite Guard-IGWIGW Jundrov 760:2 (0:1) Report
Zobrazit informace D 22:00    LEGLegoland FC-FCNFC Nehry4:0 (1:0) Report
Zobrazit informace D 22:00    HCVHC VCES Hradec Krlov-TJLTJ Legea Chval?ov0:1 (0:1) Report
Zobrazit informace E 22:00    SUPSuperEagles Dobrinsko FC-FCRFc Real Brambory2:0 (1:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    FCTFC Trip Abuja-FCLFC LUKAS0:1 (0:0) Report
Zobrazit informace E 22:00    ARSArsenal ?L-FREFrentat pod Radhot?m5:1 (2:0) Report
nahoru



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců
Darmo Bonifacio (FKD)   21
Adrian Tavio (FKD)   20
Yilmaz Belezoglu (ZVK)   15
Gino Peruzzi (MGK)   15
Valdemar Jarošík (NAS)   14
Iván Corpas (ACT)   14
Ricardo Gilmar (ROC)   14
Genaro van der Pool (HVV)   14
Lucio Bruno Carreira (SAO)   13
Ferretto Motta (MGK)   12
Emerson Roque Júnior Teixeira (SAO)   11
Ekwueme Udiah (SAF)   11
Logan Winn (CHI)   10
Diego Maradona (CLU)   10
Daniel Landa (FCK)   10
Miloslav Borůvka (ROC)   10
Ramiro Yedro (FCB)   10
Vergilio Gozzi (MGK)   10
Steffen Lehner (ROC)   9
Fabiano Ramires Carreira (SAO)   9
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist