Dukla Cup - 9. ro?nk
Výsledky - O 3. msto (21/05/2011) |
Sobota, 21 květen 2011 | |||||||||||
22:00 | ACS Deportivo Cali.dpc | - | FC Fucošci | 4 | : | 3 (2:3) | |||||
Volno:
AC Technik Smíchov,
Atletico Bruntl,
Black pearls of Lekki,
Dynamo Krtek,
Evian Thonon Gaillard,
FC Blackwood,
FC Borci,
FC Dobice,
FC Kingoi,
FC Nehry,
FC Razors ?esk Bud?jovice,
FC Rubin,
FC Sokol Rad?jov,
FC Trip Abuja,
FK IE Znojmo,
FK Poprad,
Highlanders FC,
IGW Jundrov 76,
Kinderlein,
Nasarawa Hippo FC,
Paris FC,
REAL Pejr,
Ruda Hvezda Cheb,
SK Klad?ruby,
Slovck lechta,
Suchari,
Trabzonspor,
Victorioso FC |
« Předchozí kolo 14 15 16 17 18 Další kolo » |
Tabulka |
Skupina A |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FC Nehry | 14 | 8 | 4 | 2 | 26:15 | 11 | 28 | ||
2 | (2) | FC Fucošci | 17 | 6 | 5 | 6 | 25:23 | 2 | 23 | ||
3 | (3) | Atletico Bruntl | 12 | 4 | 4 | 4 | 13:12 | 1 | 16 | ||
4 | (4) | FC Sokol Rad?jov | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:17 | -3 | 12 | ||
5 | (5) | Slovck lechta | 10 | 3 | 1 | 6 | 14:16 | -2 | 10 | ||
6 | (6) | Victorioso FC | 10 | 1 | 1 | 8 | 7:21 | -14 | 4 |
Skupina B |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | FC Kingoi | 16 | 12 | 1 | 3 | 34:10 | 24 | 37 | ||
2 | (2) | REAL Pejr | 14 | 11 | 2 | 1 | 29:6 | 23 | 35 | ||
3 | (3) | FC Dobice | 12 | 5 | 4 | 3 | 13:16 | -3 | 19 | ||
4 | (4) | Black pearls of Lekki | 12 | 4 | 3 | 5 | 18:12 | 6 | 15 | ||
5 | (5) | FC Blackwood | 10 | 3 | 0 | 7 | 10:18 | -8 | 9 | ||
6 | (6) | FC Trip Abuja | 10 | 0 | 0 | 10 | 4:35 | -31 | 0 |
Skupina C |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | AC Technik Smíchov | 14 | 10 | 0 | 4 | 30:14 | 16 | 30 | ||
2 | (2) | Ruda Hvezda Cheb | 12 | 6 | 2 | 4 | 24:14 | 10 | 20 | ||
3 | (3) | IGW Jundrov 76 | 10 | 4 | 1 | 5 | 16:19 | -3 | 13 | ||
4 | (4) | Highlanders FC | 12 | 4 | 1 | 7 | 12:22 | -10 | 13 | ||
5 | (5) | FC Razors ?esk Bud?jovice | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:22 | -11 | 12 | ||
6 | (6) | FC Borci | 10 | 2 | 1 | 7 | 5:14 | -9 | 7 |
Skupina D |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | Trabzonspor | 14 | 10 | 3 | 1 | 40:9 | 31 | 33 | ||
2 | (2) | Suchari | 12 | 8 | 1 | 3 | 35:14 | 21 | 25 | ||
3 | (3) | SK Klad?ruby | 12 | 6 | 2 | 4 | 27:11 | 16 | 20 | ||
4 | (4) | Nasarawa Hippo FC | 10 | 2 | 1 | 7 | 4:26 | -22 | 7 | ||
5 | (5) | FK Poprad | 10 | 2 | 1 | 7 | 4:31 | -27 | 7 | ||
6 | (6) | Dynamo Krtek | 10 | 1 | 0 | 9 | 8:31 | -23 | 3 |
Skupina E |
Pozice | Tým | Z | V | R | P | Skóre | Rozdíl | B | |||
1 | (1) | ACS Deportivo Cali.dpc | 17 | 11 | 1 | 5 | 34:18 | 16 | 34 | ||
2 | (2) | FC Rubin | 16 | 9 | 3 | 4 | 36:29 | 7 | 30 | ||
3 | (3) | Kinderlein | 12 | 4 | 3 | 5 | 15:14 | 1 | 15 | ||
4 | (4) | Paris FC | 10 | 4 | 2 | 4 | 18:17 | 1 | 14 | ||
5 | (5) | Evian Thonon Gaillard | 10 | 4 | 1 | 5 | 18:18 | 0 | 13 | ||
6 | (6) | FK IE Znojmo | 10 | 0 | 4 | 6 | 3:23 | -20 | 4 |
Postup do ?tvrtfinle | Nejlep 4. msto postup! | Vy?azen |
« Předchozí kolo 14 15 16 17 18 Další kolo » |
:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::