Dukla Cup - 9. ro?nk
Výsledky - O 3. msto (21/05/2011)

Sobota, 21 květen 2011
Zobrazit informace 22:00    ACSACS Deportivo Cali.dpc-FCFFC Fucošci4:3 (2:3) Report
Volno: ACT AC Technik Smíchov, ATL Atletico Bruntl, BLA Black pearls of Lekki, DYN Dynamo Krtek, EVI Evian Thonon Gaillard, FCB FC Blackwood, FCB FC Borci, FCD FC Dobice, FCK FC Kingoi, FCN FC Nehry, FCR FC Razors ?esk Bud?jovice, FCR FC Rubin, FCS FC Sokol Rad?jov, FCT FC Trip Abuja, FKI FK IE Znojmo, FKP FK Poprad, HIG Highlanders FC, IGW IGW Jundrov 76, KIN Kinderlein, NAS Nasarawa Hippo FC, PAR Paris FC, REA REAL Pejr, RUD Ruda Hvezda Cheb, KLD SK Klad?ruby, SLO Slovck lechta, SUC Suchari, TRA Trabzonspor, VIC Victorioso FC

« Předchozí kolo   14 15 16 17 18   Další kolo »
Tabulka

Skupina A
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FCN FC Nehry 14  26:15  11  28 
2 (2) FCF FC Fucošci 17  25:23  23 
3 (3) ATL Atletico Bruntl 12  13:12  16 
4 (4) FCS FC Sokol Rad?jov 10  14:17  -3  12 
5 (5) SLO Slovck lechta 10  14:16  -2  10 
6 (6) VIC Victorioso FC 10  7:21  -14 

Skupina B
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) FCK FC Kingoi 16  12  34:10  24  37 
2 (2) REA REAL Pejr 14  11  29:6  23  35 
3 (3) FCD FC Dobice 12  13:16  -3  19 
4 (4) BLA Black pearls of Lekki 12  18:12  15 
5 (5) FCB FC Blackwood 10  10:18  -8 
6 (6) FCT FC Trip Abuja 10  10  4:35  -31 

Skupina C
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACT AC Technik Smíchov 14  10  30:14  16  30 
2 (2) RUD Ruda Hvezda Cheb 12  24:14  10  20 
3 (3) IGW IGW Jundrov 76 10  16:19  -3  13 
4 (4) HIG Highlanders FC 12  12:22  -10  13 
5 (5) FCR FC Razors ?esk Bud?jovice 10  11:22  -11  12 
6 (6) FCB FC Borci 10  5:14  -9 

Skupina D
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) TRA Trabzonspor 14  10  40:9  31  33 
2 (2) SUC Suchari 12  35:14  21  25 
3 (3) KLD SK Klad?ruby 12  27:11  16  20 
4 (4) NAS Nasarawa Hippo FC 10  4:26  -22 
5 (5) FKP FK Poprad 10  4:31  -27 
6 (6) DYN Dynamo Krtek 10  8:31  -23 

Skupina E
Pozice   Tým Z V R P Skóre Rozdíl B
1 (1) ACS ACS Deportivo Cali.dpc 17  11  34:18  16  34 
2 (2) FCR FC Rubin 16  36:29  30 
3 (3) KIN Kinderlein 12  15:14  15 
4 (4) PAR Paris FC 10  18:17  14 
5 (5) EVI Evian Thonon Gaillard 10  18:18  13 
6 (6) FKI FK IE Znojmo 10  3:23  -20 


Postup do ?tvrtfinle Nejlep 4. msto postup! Vy?azen 

« Předchozí kolo   14 15 16 17 18   Další kolo »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabulka střelců (10/17)
Martin Thörnberg (ROC)   16
Aaron Snively (RIC)   11
Bobby Guzan (ENG)   11
Jeff Gaudette (ENG)   10
Diego Maradona (CLU)   10
Claudio Byfuglien (ENG)   10
Iván Corpas (ACT)   10
Diego Martinez (FKD)   9
Daniel Palacios Garrido (ACT)   9
Jan Trávníček (PAP)   9
Christian Paulo Leroy (FCP)   9
Lars Ohtamaa (ROC)   8
Jakub Kušnír (FCO)   8
Ertan Elmas (ZVK)   8
Uwe Treutle (FCL)   8
Ahmet Catkic (FCJ)   8
Darmo Bonifacio (FKD)   8
Ian Hyland (VIK)   8
Elas Sotomayor (FCL)   8
Ferdinand Kába (FCK)   8
Celková tabulka
Návštěvnost
TOPlist